trawa

Autor Wątek: Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"  (Przeczytany 34311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gonzo

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2004, 04:26:12 pm »
1. Cienie Imperium
2. Karmazynowe Imperium (tylko pierwsza część, druga była bardzo słaba)

Offline Fuczak

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 11, 2004, 06:39:47 pm »
nie dawno kupilem se dark empire niestety mam tylko 1,2,3 ale przebija karmazynowe imperium
here is no escape from Chaos ...

Offline Sadow

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 19, 2004, 08:45:57 am »
Dla mnie najlepsiejszym komiksem był Star Wars Tales Of The Jedi - Redemption. Aż sie łezka w oku kręciła jak to czytałem :cry:
Po za tym dobry był jeszcze Darth Maul, Jedi vs. Sith i Dark Empire.
Pozdr
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Nico

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 19, 2004, 06:06:15 pm »
Nie lapie czemu Trylogia Thrawna zostala rozbita na 9 komiksow? Bezsensu, a co z wydaniami calosciowymi kazdej czesci? :P

Karmazynowe Imperium bylo fajne, najlepszy - Redemption i zgadzam sie z przedmowca, az sie lezka krecila.....jakbym dorwal tego drania co mu w plecy strzelil....
reszta to tylko adaptacje ksiazek wiec nie ma co oceniac :/

Offline Eomer

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 06, 2004, 01:11:58 pm »
Kilka razy pojawiła sie ta opinia ale Dark Empire jest najlepszy, bez dwóch zdań.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Frost

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 06, 2004, 01:31:22 pm »
Cytat: "Eomer"
Kilka razy pojawiła sie ta opinia ale Dark Empire jest najlepszy, bez dwóch zdań.


To, jak wiekszosc rzeczy zalezy od gustu. Dark Empire jest na pewno swietny chociazby pod wzgledem dostarczanych informacji na temat odrodzonego Imperatora, jednakze niektore rozwiazania fabularne moglby byc lepsze. Za to wspomniany tu Redemption ma niepowtarzalny klimat i troche "dojrzalej" traktuje o bohaterach z Tales of the Jedi czyniac ich jednymi z barwniejszych postaci w calym EU.
rost, koordynator NGSW
--== www.starwars.gildia.pl ==--
----==== www.sith.pl ====----
--== www.starwars.pl/rpg ==--

Offline Frederick Shockwave

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 06, 2004, 02:11:58 pm »
Nie da się ukryć, że Dark Empire to jednak pierwszy komiks EU :) (nie licząc Marvelowych). Jest świetny, po prostu podłe polskie wydanie psuje odbiór. Rysunek Cama Kennedy'ego to dla mnie bomba; prócz Dark Empire najbardziej lubię przygody Boby Fetta (np. Bounty on Bar Kooda) gdzie plansze rysował właśnie Cam.
rederick Shockwave
Moderator Forum NGSW

"You're dead," he said. Keli waited. She couldn't think of any suitable reply. "I'm not" lacked a certain style, while "Is it serious?" seemed somehow too frivolous.
        -- (Terry Pratchett, Mort)

Offline Beast

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 06, 2004, 09:10:39 pm »
Pamiętam jak brałem garść komiksów STAR WARS i zamykałem się w pokoju na dłuugie godziny.Świetnie czytało się Karmazynowe Imperium.

Offline darksphere

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 06, 2004, 09:46:41 pm »
Włąśnie nie tak dawno miałem przyjemność poczytać serię i zdecydowanie Karmazynowe Imperium (obie części - a jako, że druga nie miała głosów doddałem swój na "dwójkę" :D )

Offline Darth_Revan

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2005, 03:53:27 pm »
Zna ktoś jakąś strone na której byłby duży wybór komiksów ze star wars??
Ewentualnie jakby ktoś miał do sprzedania jakieś komiksy.
Mój mail raistlin999@interia.pl

Offline Burzol

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 13, 2005, 10:43:59 pm »
Dark Empire albo się uwielbia, albo niebardzolubi. Ja niebardzolubię. Ani rysunki, ani pomysł klonowania Palpatine’a nie przypadł mi do gustu.

A z niniejszych komiksów najbardziej lubię.. chyba Cienie Imperium (za rysunki). A w ankiecie brakuje Ciemności - to jest chyba najlepszy (no dobra: jeden z najlepszych) komiksów wydanych po polsku.

Offline Hida Yasu

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 19, 2005, 02:06:21 pm »
Darth_Revan: koles z tej strony http://komiksy.neostrada.pl/ sprowadza WSZYSTKIE komiksy z USA juz u niego kupowałem jest spoko szybko i wogole pieknie  :o  polecam
 find your lack of faith disturbing

Offline Julek_

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 22, 2005, 02:21:27 pm »
Dark Empire b.dobrze robi dla oczu. fabułak średni - te droidy cieina to gruby przekręt, no i ten cały Empatajos -polew.
ale niektóre pomysły są dobre - Lando generałem, Byss, pomnik Vadera, dworacy Palpatine`a.
(tylko mnie bawi txt Landa <Rebelia nie miała takich problemów od czasów Vadera> - autor ni mógł wspomniec o Thrawnie bo wtedy go nie było czy jak??)
potem Dziedzic (też swietn grafa) Imperium.
no i komiksowe X-Wingi Stackpole`a.

Offline IkitClaw

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2005, 02:26:36 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
autor ni mógł wspomniec o Thrawnie bo wtedy go nie było czy jak??).

Tak.

Offline Julek_

Najlepszy komiks "Gwiezdne Wojny"
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 22, 2005, 02:31:02 pm »
w sumie tak własnie myslałem, bo jeszcze wtedy Zahn nie napisał tryklogii swojej, co rodzi moje kontrowersje, typu gdzie wteyd byłą Mara, Ilbis itd.

racja. masz słusznośc.

 

anything