Autor Wątek: Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY  (Przeczytany 71392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jon

Re: Kolnia
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 01, 2004, 10:25:18 am »
Cytat: "darkeldar"

Drugie pytanie: co robi Templar Knight Vedath u Midkow ;-) ???


To chyba jest cień, bo na rackscanie nie ma figurki

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 01, 2004, 10:55:44 pm »
To jest Cień, którego używa się w kampanii zawartej w boksie - Ephorath i jego siostra Elzavid chcą uwolnić trzeciego demona Eszorid. Zgadnijcie kto go strzeże ;)

Offline darkeldar

Aliance demoniaque
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 03, 2004, 09:11:26 am »
Aliance demoniaque. Dzieki chlopaki ale podeslijcie mi opis tek karty po angilesku badz jakis link do scanu. Moze ktos z Was moglby zeskanowac ta karte i podeslac link na tym kontekscie.

Offline Ether

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 12, 2004, 08:50:24 am »
Też miałem dwie korony a z tego co wiem to nie mam jakiegoś pirścienia, który przenosi rany...

Offline Serdel

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 20, 2004, 06:39:36 pm »
hmmm jestem w kropce... od dawna nie zagladalem do konfy (matura itp.) ale dzis zagralem sobie w klubie i mnie wzielo na odtworzenie armii. i cos mi nie wychodzi. zapomnialem czym to sie je czy jak?? qrde. do kazdej rozpy pakuje pudlo incubusow bo kocham lowic ryby na dzdzowniczke + Knizhar (i narazie to jedyne figsy jakie mam, poniewaz dobre nie zamierzam ich nie wystawiac). no ale dobieralem sobie dalej i doszedlem do czegos takiego

knnibal
4 x incubusy
4 x scouragi (to mi na dluuugo starczy)
6 x warrior (jak na 10 ptk to dobre wiec mozna dac wiecej)

i co dalej.... osiagnalem psychologiczna granice 300 ptk i nie wiem co dalej wrzucic. gramy z kumplami 350 i moze nawet zaczniemy na 400. armia jakas taka bez plciowa, bez zadnej konwencji... myslalem nad zabawa w elementali, jednak uznalem ze lepiej juz inwestowiac w spittery. jednak do spitterow potrzeba mi nerana z cudem dodajacym dodatkowy strzal. za duzo ptk sie robi z tego. cyklopa jakos nie lubie... nie przemawia do mnie ten model... ludzie to jest paradoks ze mam tyle ptk i nie wiem co dac zeby armia uzyskala jakas barwe, a nie szara piechota bo dlugo takie cos nie pozyje. myslalem nad prowlerami jednak ci dojda i beda potrzebowac z 2 tur na reszte, i moga sobie nie poradzic.... qrde no naprawde jestem w kropce... what shall i do??
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Serdel

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 20, 2004, 07:04:02 pm »
hmmm przypomnialem sobie moja stara rozpiche atakujaca:

Kannibal
4x skolopendry
6x sk8 (ci ze scoutem)
2x prowlerzy
 to jest 350 ptk

zeby dobic do 400 mozna by wpakowac np. scouragow na wzmocnienie 2 frontu ktory powoli bedzie sie doczlapywal lub jeszcze jednego prowlera i ze 2 wariorow na tyly. mysle ze bez przyzywacza nie ma sensu brac raperow bo za szybko zpadna z pola. a moze macie jakies dobre opcje najemnych jednostek do armi mid-nor?? ja sie za bardzo nie znam na innych armiach i  nie mam pojecia z czym efektywnym mozna skombinowac...
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline darkeldar

Cisza w Dolinie Demonow ???
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 06, 2005, 08:12:29 pm »
Witam w Nowym Roku,
Czyzby Midkowie zabadli w sen zimowy ?
Potrzebuje troszke porad na tematem techniki gry przeciwko Acheronowi i Devorerom. Gram bardzo rzadko i wprawa u mnie kiepska, Moze ktos na GG na chec pogadac. GG:7552328

pozdr
Seba

Offline darkeldar

Cisza.. Pytanko
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 08, 2005, 10:03:40 am »
Gdzie sie wszyscy Midkowie podziali ?
A moze jest nowe formu - bardziej aktywne ???

Ma pytanie do fachowcow:
Cudowanie ;-). Czy gdy kaplan posiada 2 punkty wiary i chce przyzwac 2 reaperkow, to czy moze (zarliwosc cudu z reaperkami to 2) poswiecic jeden PW na cud a drugi na dodatkowa kosc, i wowczas rzuca 2 koscmi na trudnosc 8 ? Moze zbyt mocna nadinterpretuje zasady - jak to w koncu ?

Offline dagobert

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 08, 2005, 01:28:39 pm »
Pewnie podjeli migrację do cieplejszych krajów  i chowają się na forum.mythos.pl ;)

Offline Serdel

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 12, 2005, 07:28:47 pm »
musisz sobie zostawic 1 ptk wiary na cud a reszte (bez wzgledu na koszt fevour cudu) mozesz przeznaczyc na kosci
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline johndoe

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 19, 2005, 09:20:28 am »
A to nie musisz mieć przynajmniej tylu kości co fevor cudu?

Offline Dabi

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 19, 2005, 09:26:13 am »
Cytuj
musisz sobie zostawic 1 ptk wiary na cud a reszte (bez wzgledu na koszt fevour cudu) mozesz przeznaczyc na kosci


Raczej rzucasz tak ze jak masz fervor tyle to Ci zjada go tyle ile cud wymaga a jeśli brakuje punktów to dopiero wtedy możesz rzucić za tyle ile Ci zostało tracąc wszystkie.

jeśli wszystko rzucane byłoby za 1 TF to żarliwość wcale nie byłaby potrzebna

Takie jest moje zdanie po czytaniu instrukcji
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest