Autor Wątek: LadyKillers  (Przeczytany 2342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PrettyFreak

LadyKillers
« dnia: Czerwiec 30, 2004, 07:28:21 pm »
Widział ktoś już ten film?

Po nieco przynudnawym początku robi się naprawdę śmiesznie - arcychrześcijańska starsza pani kontra gang przestępców, z których każdy jest na swój sposób śmieszny. Najfajniejszy był imo Tłuk ("profesorze ja nie umiem grać na zuponie")

Bardzo polecam, bo można się naprawdę pośmiać

Offline Ibrahim Ibn Erales

LadyKillers
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2004, 07:38:57 pm »
No nie wiem... Ja z kina wychodziłem raczej zniesmaczony...
to nie jest film twórców Big Lebowskiego tylko jakiś żałosnych sobowtórów...

Żarciki o niemożności gry na zupponie, wkurzającego sposobu skłądania wypowiedzi przez 'Profesora' czy biegunki jakos do mnie nie przemawiają...
Choć może ja po prostu jestem nieprzystosowany i nie potrafię się smiać z biegunki.
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline ladykiller

LadyKillers
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2004, 01:34:36 am »
Tam zniesmaczony, filmik nie taki zly, w kazdym razie ogolnie ujdzie, zabawny calkiem jest, mnogosc detali, szczegolow, pierdutek nie do pochwycenia po jednym seansie, dialogi jak zwykle przednie, Jest kilka pieknych scenek tylko autorach to mozna by sie spodziewac znacznie, znacznie wiecej, troche draznia pomysly zaczerpniete z ich wlasnych filmow no i nie zawsze wyszukane gagi wlasnie, numer z obrazem i gastryczne perturbacje sa faktycznie na poziomie sitcomu.Zuppon fajny byl, Tom Hanks dobry chociaz nie powala, mi sie te teksty w maniere Poe podobaly. Staruszka swietna. jak do tej pory Coenowie nie wydali z siebie filmu chodzby poprawnego, kazdy, nawet okrucienstwo nie do przyjecia to produkty perfekcyjne (IMO oczywiscie), chociaz ten ostatni mocno pod publike. LK jest bardzo nierowny poprostu i chyba to wlasnie wywoluje niedosyt.

ps. Witam w tej czesci gildy pewnikiem za czesto nie bede zagladal ale czasem jakies niepotrzebne nikomu 3 grosze wcisne:) A nick taki to tylko z braku laku.