Autor Wątek: Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"  (Przeczytany 14786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 10, 2003, 12:42:07 am »
ja sie lepiej bawilem przy ksiazkach Niziurskiego

Offline Buckingham

Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 21, 2003, 11:23:12 am »
Cytuj
ja sie lepiej bawilem przy ksiazkach Niziurskiego

ksiazki Niziurskiego sa swietne - ale mimo wszystko nie mozna ich zaliczyc do tej samej kategorii - to zupelnie co innego

a co do ekanizacji to slyszeliscie ze czwarta czesc byc moze bedzie na dwa filmy rozlozona?? :?

Offline Kormak

Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 21, 2003, 05:11:17 pm »
Coś słyszałem... ale jak to chcą zrobić? Nakręcić jednocześnie oba filmy i puścić je naraz do kin... a może z iluśmiesięcznym odstępem? To calkiem niezły pomysł, ale grozi a) przegrzaniem koniunktury b) tym, że kolejne ekranizacje będą rozbijać na 3 i więcej filmów

Offline Ayers

Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2003, 05:38:21 pm »
Film drugi był ciekawszy od pierwszego, ale może dlatego, że w pierszym tomie cała zabawa się dopiero rozkręciła pod koniec książki (ale wiadomo HP musiał się zaznajomić z nowym otoczeniem, co mu 3/4 książki zajęło, a w dwójce to wrócił do swoich, :)). Fakt że nieco okroili treści. Rzecz która najbardziej mnie wkórzyła to cały koniec filmu po pierwsze pomnik salazara (w książce był opisany że był cały od stóp do głów, a tu tylko głowa), akcja z wężem, występowanie postaci było inne, no i impreza po całej akcji w książce jest napisane, że uczniowie byli w piżamach, ale to tylko  takie moje  uwagi. Ogólnie jednak film był spoko, co nie znaczy że lepszy od książki ;).
Z niecierliwością czekam na trzeci film, jestem ciekawa jak będą wyglądać dementorzy. (Na trzecią część to chyba małe dzieci, szczególnie te wrażliwe, nie powinny iść jeśli będzie on bardziej mroczny od dwójki ;)) Tak coś mi się coś wydaje, że co film to klimat się będzie robił coraz to mroczniejszy, hehe, to takie moje odczucie po przeczytaniu książek.
Co to jest Chaos? Jest to Ład, który zniszczono przy Stworzeniu Świata." - St. J. Lec
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - T. Pratchett
"Na początku był Chaos..." I Chaos wiedział, że jest dobry.

Offline Ayers

Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 22, 2003, 07:23:14 pm »
Cytat: "Buckingham"

a co do ekanizacji to slyszeliscie ze czwarta czesc byc moze bedzie na dwa filmy rozlozona?? :?


Też o tym słyszałam, ciekawe jak sobie z tym poradzą. Bo jeśliby próbowali to zmieścić w jednym obrazie - to życzę im powodzenia :roll: .
Zastanawia mnie co z robią, gdy przyjdzie im kręcić piątą część, która podobnież będzie o 1/3 obszerniejsza od czwartego tomu. :D
Co to jest Chaos? Jest to Ład, który zniszczono przy Stworzeniu Świata." - St. J. Lec
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - T. Pratchett
"Na początku był Chaos..." I Chaos wiedział, że jest dobry.

Offline beniaminek

Ekranizacja "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 05, 2007, 05:49:08 pm »
mam nadzieję, że moda na Harry'ego niechybnie osiagnie swój kres, gdyż wkurza mnie niemiłosiernie ta pacykowana postać. Niegdyś był bardziej undergroundowy, teraz tylko unosi się na fali koninkturalizmu. Niech go piekło pochłonie 2/10