trawa

Autor Wątek: Spotkania mangowe  (Przeczytany 20197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchiko0007

Spotkania mangowe
« dnia: Lipiec 04, 2004, 08:20:45 pm »
Piszcie jak wygladaja w waszych miastach spotkania mangowe. Ile osob przychodzi (i jakich). Co wam te spotkania daly, czy znalezliscie to czego potrzeba prawdziwym fanom do szczęscia. Co byscie na nich zmienili oraz co (kto) na tych spotkankach was drazni :)
Ja opisze moje w miare jak sie bedzie temat rozwijal :)
Czekam na odzew! :D

Offline An-Nah

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2004, 07:45:09 am »
W Krakowie odbywaja się co tydzień, chodzi na nie duzo ludzi i sa to naprawde pozadni ludzie, inteligentni, z wyrobionym zdaniem. (Choc na samym poczatku, kiedy bylam tam za pierwszym razem, wiekszosc stanowili maniacy DB... kiedy po roku przyszlam znowu, okazalo sie, ze ekipa zmienila sie w 100%) Z mojej perspektywy - zgralismy sie, czego dowodem moze byc chyba nagromadzenie konwentow w Krakowie - w tym roku mielismy juz Magnificon 2, Shadow Project i Dojicon 4 (o Yokkonie nie wspominam - to nie nasi) a czeka naz jeszcze Hidecon ( http://www.hidecon.friko.pl - zapraszam). Mamy też fandomowe sławy - Foxa, K, a ostatnio przeprowadzil sie do nas Baloo. Mamy silna grupe erpegowa - swietna drozyna, z jedna wada - uwielbiaja mordowac sie na sesjach. Generalnie ludzie, ktorych tam poznalam sprawili, ze po niesnaskach, przezytych przezemnie w fandomie fantastycznym znalazalm przytulek wsrod mangowcow.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

grzybek

  • Gość
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:27:23 am »
Wow. Baloo w Krakowie ? No tutaj mnie zaskoczylas ...

Drugie ? Dlaczego uwazacie, ze ludzie Youkai sa "nie od Was". Nie udzielaja sie czy co ?
A moze spotkalo Was cos nieprzyjemnego z ich strony...

No i jeszcze to co mnie strasznie zadziwilo. Fandom fantastyczny Cie zle przyjal ? A podobno mowia o sobie, ze sa najbardziej przyjaznym srodowiskiem a mangowcy to dzieci, buraki i pokemony. No no...

pozdrawiam
Grzybek

Offline An-Nah

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:55:51 am »
Nie "zle mnie przyjal" bo bylam w nim kilka lat, zanim poroznilam sie z paroma osobami. Z kilkoma nadal sie przyjaznie i niby ciagle jestem w tym klubie w ktorym bylam, ale... coz, poszlo o dosc osobiste sprawy.

Baloo sprowadzil sie niedawno i puki co szuka pracy.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Puchiko0007

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2004, 09:25:11 am »
w moim miescie na spotkania nie przychodzi wiele osob, jak dobrze pamietam najwiecej bylo nas chyba 14, ale to roznie bywa. raz przyjdzie nas wiecej, czasem nikt :) zabawnie jest...

Offline Durgh

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2004, 09:38:18 pm »
Pamiętam, że w mojej małej mieścince były kiedyś spotkania Mangi, ale wtedy jeszcze jej nie lubiałem (wiem, że to GRZECH :oops: ); tak czy inaczej mało kto przychodził, było tam nudno i podobno się rozleciało.
Rok temu do magi się przekonałem (Akira i Ghost rulez ;) ) i siem zastanawiam jak te wasze spotkania wyglądają np. co tam robicie :? i ile to trwa?.

Offline lucass

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2004, 10:07:21 pm »
Cytat: "Durgh"
lubiałem

Cytat: "Durgh"
wiem, że to GRZECH


Dobrze że chociaż zdajesz sobie z tego sprawę...
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Durgh

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2004, 11:11:50 pm »
Lucass! gdybyś od dziecka był nastawiany przez rodziców (czego im nie wybaczę :x ) , że manga to bajki dla dzieci; to trochę czasu by ci zajęło odkrycie jej 'ujmującego' ;)  piękna! Ja jako fan fantasy i SF właśnie taką mangę(F&SF) najbardziej lubię!

Offline Lina_

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2004, 08:03:38 am »
W Warszawie odbywają się raz w tygodniu. Kiedyś były bardzo fajne a teraz sa do D... . Na spotkaniach nie rozmawia się o mandze, no chyba ze o ostatnim artykule w bravo girl czy innym głupim piśmie... był tam artykuł o tym jak to pewna dziewczynka bez mangi i anime żyć nie może.
Reszte czasu ludzie się wydurniają i wrzeszczą.  szczerze jakbym spotkała takich ludzi na początku swojego zainteresowania mangą i anime to bym szybko zrezygnowała.

Offline sivy

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2004, 09:43:35 am »
U mnie do pewnego czasu wygladalo to normalnie, ale teraz to sie zrobily flaki z olejem ... :bite:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

grzybek

  • Gość
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2004, 09:13:16 pm »
A w Warszawie nie ma spotkań typu : Itadakimasu ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline magratkaa

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2004, 12:36:21 pm »
Cytat: "An-Nah"
W Krakowie odbywaja się co tydzień, chodzi na nie duzo ludzi i sa to naprawde pozadni ludzie, inteligentni, z wyrobionym zdaniem.


chcialabym sie dowiedziec w jakich miejscach, dniach i godzinach odbywaja sie te spotkania wlasnie w Krakowie.
A life without power will not be worth living
I would die without your gifts
I will not live as your Thrall"

Offline SeeMoon

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2004, 04:18:54 pm »
A może by do wypowiedzi dowiesic jakis kontakt, i adresik - mi by się bardzo przydał - gdzie sie spotykają mangowcy z miasta krawatów,
i czy przyjmiecie w swe grono "emeryta" ?
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline An-Nah

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2004, 06:12:58 pm »
Sobota, 14:00, pod ratuszem, ale mozna przyjsc tak jakos na 14:30 pod Centrum Kultury Japonskiej
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline SeeMoon

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 21, 2004, 08:53:36 am »
Cytat: "An-Nah"
Sobota, 14:00, pod ratuszem, ale mozna przyjsc tak jakos na 14:30 pod Centrum Kultury Japonskiej


THX. Rozumiem że dotyczy to wawy, sobota - boli. Cóż w tym tygodniu na 100% mnie nie ma, ale powinienem zaistnieć w przyszłości.
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.