trawa

Autor Wątek: Spotkania mangowe  (Przeczytany 20195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 08, 2007, 10:49:46 pm »
Jest tu ktoś z Krakowa i okolic? Chciałby sie spotkać z kimś kto może ma czas w ten weekend.

Offline @

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 08, 2007, 10:51:53 pm »
Mi na pewno! :D

Offline nolifesking

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 08, 2007, 10:53:58 pm »
Przecież nie dojedziesz takiego kawałka z Torunia.
EDIT:
No ok miranda może i jest stąd ale czy zechce :)

Offline @

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 08, 2007, 10:55:29 pm »
MI na pewno.


xD

Offline Miranda

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 09, 2007, 08:41:37 am »
Mi na pewno :p
Chcieć chcę, choć raczej nie w ten weekend, bo jadę do domku (tzn do Libiąża). Jakby co to się zgadamy na pw :)

Ale ogólnie pomysł mi się podoba, może jeszcze jacyś chętni z okolic Krakowa (lub dalej, ale mogliby przyjechać? ^^)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline nolifesking

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 09, 2007, 09:33:03 am »
Popieram większą MI. Będzie mi bardzo miło. Piątek to też dobry dzień :)

Offline Nakago

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 13, 2007, 03:23:04 pm »
Cytat: "Szyszka"
Nakago, nie narzekałam, bo mnie dobił błąd ortograficzny w słowie kłótnia :P

Rzeczywiście, na ten widok można było zaniemówić...

Cytat: "Szyszka"
niemniej takie dwie, pod ścianą, co śpiewały (jedna ładnie, druga fałszywie - ta ładnie to Miranda) to my.

To ktoś tam śpiewał? :-p

Cytat: "Szyszka"
a Ty masz czarną grzywę?

Nie, ja mam cinkie brązowe pióra, sięgające gdzieś tak do połowy pleców. Żadnej grzywy. Ani nawet grzywki.

Cytat: "Szyszka"
a, ja to ta, co zadała jedno pytanie pani od robocików :P

Komu?!

Cytat: "Szyszka"
odkryłam ponadto, że ja naprawdę lubię sprzedawać - Ureshii stała się w ciągu paru minut "uboższa" o 7 artykułów :P

Było przyjść na moje stoisko, też bym się kilku rzeczy pozbyła :-D (byle otrzymać w zamian gotówkę ;-)).

Cytat: "Szyszka"
w dodatku stwierdzam, ze koszt przygotowania panelu jest zdecydowanie niższy niż opłata za wjazd, więc będę to robić już zawodowo :P mieć 25 zeta a nie mieć...

Akurat nie z tego względu, ale sama bym chętnie na jakiś konwent zrobiła konkurs. Wiedzy o seiyuu :lol:. Brakowało mi czegoś w ten rzucik na każdym konwencie, na jakim byłam.

Przy tej okazji: wie ktoś może, jak z anime zgrać samą ścieżkę dźwiękową?... ;-)


Cytat: "Szyszka"
Nakago, zaraz się okaże, że myśmy z dwa razy siedziały koło siebie i nawet o tym nie wiemy :)

Siedzieć obok siebie raczej nie siedziałyśmy, ale w tej samej sali co najmniej dwa razy na pewno (na Ouranie stałam tuż przy drzwiach, bo weszłam w środku odcinka i nie chciałam nikomu zasłaniać, a na Nocy dla koneserek leżałam na stoliku pod tablicą, za telewizorem, i gapiłam się w ekran monitora orga - nie było możliwości, by ktoś siedział obok ;-)). Nie mówiąc już o tym, ile razy się pewnie mijałyśmy w różnych ciekawych miejscach... I z Wilkiem, i z Arianną...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 13, 2007, 05:13:59 pm »
ba, ale praktyczny konkurs yaoi robimy we trzy z Mirandą i Dominiką! wpadło nam do głowy z dziesięć baaardzo sugestywnych konkurencji, ha!
a pomysłów na panel mam jeszzce sporo, z czego wszystkie o biszach. Nakago, dobry seiyuu to połowa bisznego sukcesu, to jak, łączymy siły?
a ścieżkę jakoś się da wyciągnąć, albo sobie drama cd ściągnąć... czy ja już się chwaliłam, że mam piosenkę śpiewaną przez boskiego Toshihiko Seki? zupełnie nie Legato-Sanzowaty :P

a pani od robocików była przed ouranem. śmieszne takie małe robociki sumo. szczęściara, nie było Cię na tym, oglądanie 6 minut clipa walącego po oczach białymi błyskami to była katorga ><

a, w takim razie widziałam Twoje nogi, skoro lezałaś i ślepiłas w monitor :) my z Mi wyszłyśmy po drugim odcinku, bo strasznie śpiące byłyśmy (nockę wcześniej stresowałam ją Furubą, a jak!) i polazłyśmy wkurzać Wilka :P

na następny konwent ubiorę się w żółty paskowany strój i już! nikt nie powie, że mnie nie zauważył :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Nakago

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 13, 2007, 05:33:16 pm »
Cytat: "Szyszka"
ba, ale praktyczny konkurs yaoi robimy we trzy z Mirandą i Dominiką!

Nie byłam na Bakowym i na Wasz pewnie też nie pójdę. Jakoś mnie... przeraża to, jak sobie taki konkurs wyobrażam :-p.
Dominika to Domino76 czy ktoś inny?

Cytat: "Szyszka"
wpadło nam do głowy z dziesięć baaardzo sugestywnych konkurencji, ha!

Strach się bać.

Cytat: "Szyszka"
pomysłów na panel mam jeszzce sporo, z czego wszystkie o biszach.

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma.
Szyszka świruje przy biszach, z każdym radę sobie da.
:-p

Cytat: "Szyszka"
Nakago, dobry seiyuu to połowa bisznego sukcesu, to jak, łączymy siły?

Nie :-p. Seiyuu to również kobiety, także te niekoniecznie grywające męskie / biszne role. Końkurs będzie czysto seiyowy, ale przy okazji biszów też można sporo powiedzieć o seiyuu. Może ankieta: który seiyuu ma najbiszniejszy głos? ;-)

Cytat: "Szyszka"
a ścieżkę jakoś się da wyciągnąć, albo sobie drama cd ściągnąć...

Że 'jakoś' to ja wiem, pozostaje pytanie 'jak'... Drama mnie nie interesuje, dla mnie jest ważne, żeby to było z anime ;-).

Cytat: "Szyszka"
czy ja już się chwaliłam, że mam piosenkę śpiewaną przez boskiego Toshihiko Seki? zupełnie nie Legato-Sanzowaty :P

Mnie nie. A z czego ta piosenka? Takehito Koyasu - nieodmiennie mój nr 1 - śpiewał dużo piosenek z różnych anime :-D. Piosenki z WK mnie w większości przypadków powalają...

Cytat: "Szyszka"
na następny konwent ubiorę się w żółty paskowany strój i już! nikt nie powie, że mnie nie zauważył :P

Przebierz się lepiej za szyszkę :lol:. Ja sobie chyba zrobię pluszaka Nakago-sama i będę go obnosić na barana :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline wyspa

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 13, 2007, 06:30:54 pm »
JEEEZZ właśnie się przekonałem jak krótko się mangą/anime interesuje (po prawdzie w sumie maniakiem nie jestem co najwyżej sympatykiem ;)) O czym wy w ogóle mówicie xD? Ok jeszcze wiem co to Seiyuu ale reszty ni w ząb nie rozumiem ^^. A co do spotkań mangowych możecie mnie powiadomić jak jakieś we Wrocku będą...? Do Warszawy mi się przez pół  polski nie chce jechać a Wrocek 30 km od domu... po za tym i tak codziennie tam siedzę ;D.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 13, 2007, 06:38:31 pm »
Khem, to o którym tu się toczy rozmowa było właśnie we Wrocławiu :) A większość z nas to sympatycy a nie maniacy - ot, anime jedną z wielu form spędzania czasu.

Offline Nakago

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 13, 2007, 08:16:48 pm »
Myślę o sobie raczej jako o miłośniku m/a, nie maniaku, otaku, fanatyku czy innym ekspercie ;-). Przez lata oglądania anime 'łapie' się takie określenia, jak yaoi, yuri, seinen albo josei; innych, jak emo, tudzież moe, się nie łapie (z emo miałam duży problem, kiedy znowu 'wlazłam' między fanów, zamiast cały czas kisić się we własnym sosie :-)).

Przy tej okazji, jeśli o fandom chodzi, to się okazuje, że na czasie nie jestem. I nie chcę być, jeżeli obecna moda fandomowa zawiera te bzdurne, nie wiadomo skąd wzięte (podejrzewam Proximę Centauri, bo Księżyc za blisko :-p), powiedzonka o 'starych' (patrz Kalambury na ostatniej Bace :-?). To jakaś paranoja. Wiem, że moda bywa bezsensowna, ale... No, ludzie! *okrzyk rozpaczy* Co Wy w tym widzicie?!
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 13, 2007, 08:32:19 pm »
Powiem szczerze, że moja wiedza o rodzimym fandomie jest totalnie znikoma - dowiedziałem się jedynie, że DN jest na topie w tym roku, co spowodowało przeniesienie rozmowy na temat akceptacji zła przez ludzi ;)  
Nawet jakiś panel o fandomie był, na zasadzie "fandom - za i przeciw" ;) ktoś widział?

Offline Nakago

Spotkania mangowe
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 13, 2007, 08:49:23 pm »
Jakoś nie interesuje mnie, co jest na topie. Nawet lepiej, jeśli nie wiem, bo topów nie cierpię organicznie i unikam ich, jak mogę - przez to zdarza mi się odłożyć na czas nieokreślony całkiem niezłe rzeczy (np. powieści o "Harrym Potterze", do którego wrzawa wokół niego mnie zniechęciła totalnie i zabrałam się za niego zupełnym przypadkiem, kiedy w Polsce były już trzy tomy, a w GB cztery, nieco żałując później 'straconych' lat - mogłam o tyyyle czasu wcześniej zacząć się tym interesować...).

Że panel miał być, to wiem. Nie byłam na nim jednak, choć nawet zamierzałam: w czasie jego planowego początku bawiłam się przy maszynce do śpiewania (odkrycie konwentu, na które zapadłam beznadziejnie :lol:), końcówkę spędziłam na reszcie piątego odcinka Ourana. Więc Szyszka i Miranda też raczej na tym panelu nie były...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Spotkania mangowe
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 13, 2007, 10:53:44 pm »
a po diabła miałabym być na panelu, na którym ktoś z rozrzewnieniem wspomina, że kiedyś na anime się pół miasta składało i chołubili jedną cudną kasetę gitsa czy evangeliona, wypożyczając innym klubom za pieniądze? albo że jedyny kontakt z anime był podczas ukradkowego oglądania daimosów czy pszczółki Mai, nie mówiąc o ukradkowym kolekcjonowaniu plakietek z pikaczem i spółką. że kiedys mangi się kupowało w jakimkolwiek języku, byle by słownik z tego języka był w kraju dostępny (ba, rarytasy po francusku czy niemiecku to była gratka). ja do "starego" fandomu należę, znam większość ludzi, choć zawsze byłam trochę na uboczu, ale czasy znam. a jak mnie weźmie na sentyment, to do Domino76 (tak, to Dominika właśnie) pojadę i sobie Robin Hooda powspominamy i łezkę uronimy. a młodzi się niby mają zainteresować? wystarczy że kompa odpalą i mogą sępić całymi stadami... ech. Ouran lepszy (mimo tego paskudnego tłumaczenia*) :P


*nikt mi nie wmówi, że ktoś, kto z "fotoshopa" zrobił "przebieralnię" zrobił dobrą robotę ><
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything