Autor Wątek: klimat rozpiska vamir counts-1000  (Przeczytany 1398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dead

klimat rozpiska vamir counts-1000
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 08, 2004, 05:17:50 pm »
Cytat: "Oglak"
Wszystkie z wymienionych rozpisek sa slabe, chodz rozpiska deada klimatyczna.

Hmm czemu sadzisz ze 2 kolcze sa slabe ? Na 1000 czesto nie ma kolesia z S7 i wtedy nie ma czym ugryzc kolczakow :). Zajalaem ta rozpa na lokalu 4te msc wiec nie jest taka slaba (troche pecha mialem w kosciach bo moglem wygrac - gdyz to byla dla ludzi zaskoka ze 2 kolcze na 1000 :P). Fakt trza sie troche napocic aby rozjechac kolesi ale np w momencie gdy nie ma koles czegos co wali z S7 to jest milo - nie ma czym ugryzc kolczow bo z S6 to ja trace malo W gdyz zostaje Ward a jak wali ktos z S7 to nie da sie wybronic wszystkiego ^^ i wtedy kaboom papa 175 pkt :P. Albo i 350 :P. Najfajniej sie gra na takie slabiutkie sciury bo DW zjadaja jezejle (albo traca frajerzy 1 ture shoota aby zniwelowac zagrozenie) a kolcze robia swoje z slabiutkiego woja. Chaos to tez sie rozjezzda bo ma malo modeli i przegrywa po prostu z liczniejszym wzbudzajacym strach. Tylko mnie zjadly VC ktore byly typowo na magii oparte no ale to tez blad z mojej strony i fuks przeciwnika (2 necrow i zestaw 1.5 1.5 i BoA no to papa z moimi 2DD :P i w ciagu 1 tury wyrosl mi na flance i zaszarzowal regonik 20-30 zombiakow ^^.). Rozpa jak rozpa jest mocna do czasu ale klimat full wypas :).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline KOOBA.84

klimat rozpiska vamir counts-1000
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:14:42 am »
Jak to nie ma co sciagnac kanap? Imperium ma dziala, dwarfy maja dziala i katapulty, lizzies, chaos i wampiry bez problemu moga miec goscia z S7... ale klimat w niej jest.
iech zyje krol!


Offline dead

klimat rozpiska vamir counts-1000
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 09, 2004, 10:46:38 am »
Hehe no OK ale na 1000 z 2ma specialami wwala 2 kanony (lepsze sa dwarfy z bolcami i runami +1 do S - i tago sie obawialem ^^ ba nie ma to misfajera a jest strasznie skuteczne jak wrzucisz trafienie na 2+). No ale taka rozpa na 1 raz sie nadaje gdyz jezdzac na lokale i spotykajac tych samych ludzi wyczailem juz jakimi rozpami dysponuja (bo ich nie zmieniali wogule) i ich slaboscia byl brak czegos co moglo mi ugryzc kolcze ^^ wiec machnalem mega klimat na 2 kolczach ^^ ktory ku mojemu zdziwieniu zajal pechowe 4te miejsce a moglo byc w 1st trojce gdyby nie niefart w kosciach :|. No macie racje ze nie jest to szczyt powergejmerstwa tylko klimat niezly - ale dosc silny (moim zdaniem) klimat ktory jest w stanie nabruzdzic ^^. No ale na 1000 to juz mam jakis powergejming stworzony ^^ i chyba zaprzestane lkimatem jezdzic bo mi sie nie podoba to (ja chce wygrywac ^^ - tak jak kazdy chyba :P).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline MariuszGGG

klimat rozpiska vamir counts-1000
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:03:17 am »
A co ma lepszego Imperium w specjlach? Greatswordow? Na 1000 pkt? Nieporozumienie. Fast kawalery? Na 1000 malo kto bierze. Wiec zostaje altyleria: najczescie 2 GC. Bo podstawa kazego Imperium sa silne cory.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex