Autor Wątek: New X-Men  (Przeczytany 58307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Burzol

New X-Men
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 11, 2004, 01:27:29 pm »
Kazda wiadomosc o wydaniu Marvela w naszym pieknym kraju jest dobra, zwlaszcza za 5 zl. A jesli chodzi o spectaculara Spidermana, to moze sie chlopak jeszcze rozkreci.
Teraz przydalby sie jakis DC comic (Batman na przyklad?) Echhh rozmarzylem sie

Offline ao

New X-Men
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 11, 2004, 06:09:07 pm »
Cytat: "graves"
eee, chyba nie więcej. I tak wydają tylko w piątki. Jak będzie więcej serii, to będą rzadziej wydawane numery poszczególnych serii...


No tak...Masz racje, good point. Tym lepiej. A wiec wiecej niz 20 zl miesiecznie na Dobry Komiks puscic sie nie da. A jest to ku***sko dobra cena uwazam, podoba mi sie takie podejscie do klienta.

Cytat: "Mandella"
Miejmy tylko nadzieje, ze DK zaprezentuje caly run Morrisona, bo przerwanie tego po np. 6 numerach bedzie kompletna glupota - jestem ciekaw jaka podejma decyzja w przypadku slabej sprzedazy NXM - odpukac!


Slaba sprzedaz? Nie, to niemozliwe... Nie chce mi sie wierzyc, ze dobry polski czytelnik da umrzec takiej serii. Chociaz niby wszytko jest mozliwe...Ale wystarczy spojrzec nawet na wyniki tej ankiety 24/0/4 [w tej chwili, to chyba o czyms swiadczy. A nie glosuja przeciez nieswiadome niczego matki malych bachorow, tylko czytelnicy komiksow, majacy o nim jako takie pojecie, mysle. Wiec...bedzie dobrze :]

SAD

  • Gość
New X-Men
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 11, 2004, 07:27:36 pm »
Cytat: "ao"
Slaba sprzedaz? Nie, to niemozliwe... Nie chce mi sie wierzyc, ze dobry polski czytelnik da umrzec takiej serii. Chociaz niby wszytko jest mozliwe...Ale wystarczy spojrzec nawet na wyniki tej ankiety 24/0/4 [w tej chwili, to chyba o czyms swiadczy. A nie glosuja przeciez nieswiadome niczego matki malych bachorow, tylko czytelnicy komiksow, majacy o nim jako takie pojecie, mysle. Wiec...bedzie dobrze :]
To akurat kiepski wskaźnik, bo jesteśmy jacy? No jacy? :)

Offline Wojtpil

New X-Men
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 11, 2004, 08:19:26 pm »
Jeśli byłaby słaba sprzedaż X-men to nie puszczali by następnej serii z nimi.
Szczątkowe dane ze sprzedaży pewnie spowodowały szybsze niż planowano wydanie nowej serii.
I dobrze  :lol:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline viq

New X-Men
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2004, 10:26:36 pm »
Tylko że New X-Men odrobinę odbiega klimatem od młodzieżowego i "kulowego" Ultimate. Dodajmy do tego raczej specyficznych rysowników typu Kordey, Quitely (jak już wspominałem, mi kilka lat temu niełatwo było się przyzwyczaić; lekko przed 18-tką wtedy byłem) i można się obawiać o wynik sprzedaży. Podejrzewam, że spora część młodszej widowni odpuści sobie tą pozycję po 2-3 numerach i zostanie jedynie przy Ultimate, o którego żywot bać się raczej nikt nie musi.

Offline Borys

New X-Men
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2004, 07:47:14 am »
A ja nie jestem pewien nawet zywota Ultimate. Młodzi ludzie czasami nie są konsekwentni w swoich zainteresowaniach (przepraszam wszystkich nastolatków, którzy czują się tym dotknięci), kupią 2-3 numery i znajudują sobie nowe hobby (czy gazetę do czytania). Pożyjemy, zobaczymy.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
New X-Men
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2004, 10:07:55 am »
Oddałem głos na "cieszę się", gdyż, choć nie czytałem tego komiksu, raduje mnie wydanie utworu, o którym słyszałem wiele dobrego, i to za 6 zł.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
New X-Men
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 22, 2004, 10:13:01 am »
Dlaczego suma procentowa głosów w powyższej ankiecie nie wynosi 100%? Oddano 30 głosów, 26 na opcję 1 (86 %) , 4 na opcję 3 (13%), a ich suma jest mniejsza od 100%. Czy to bug?
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Gashu

New X-Men
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 22, 2004, 10:59:43 am »
wynika to z zaolkrąglania liczb:
4/(4+27)= 0,12903... czyli w przybliżeniu 12%
27/(4+27)=0,87096... czyli w przybliżeniu 87%
W php łatwo to można poprawić
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline mic

New X-Men
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2004, 06:03:42 pm »
Ja sie ciesze, co do zywota ogolnie serii X-men w DK to jestem raczej zdania ze obie serie odniosa sukces, po "dla niektorych" fali swiezosci, ktora wniosla seria "Ultimate" teraz pora nastroic czytelnikow na moim zdaniem bardziej nowatorski komiks jakim jest "New XM"  :) Jutro sie okaze...

Anonymous

  • Gość
New X-Men
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 22, 2004, 06:07:44 pm »
nowatorski :? taki sobie, jak narazie żadna rewelacja :P

Offline graves

New X-Men
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 22, 2004, 06:14:12 pm »
Cytat: "mic"
po "dla niektorych" fali swiezosci, ktora wniosla seria "Ultimate" teraz pora nastroic czytelnikow na moim zdaniem bardziej nowatorski komiks jakim jest "New XM"  :) Jutro sie okaze...

Moim zdaniem ta fala świeżości była króciutka... Wprowadzanie NXM po 2 numerach UXM jest ciekawym experymentem i nie wiem z czego wynika... :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mic

New X-Men
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 22, 2004, 06:16:57 pm »
Cytuj
Moim zdaniem ta fala świeżości była króciutka...

No moze i krociutka ale dobrze nastawila czytelnikow do X-menow.

Offline Macias

New X-Men
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 22, 2004, 09:29:25 pm »
Cytat: "timof"
nowatorski :? taki sobie, jak narazie żadna rewelacja :P
bo nie znasz calosci runu morrisona.

Anonymous

  • Gość
New X-Men
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 22, 2004, 10:55:03 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "timof"
nowatorski :? taki sobie, jak narazie żadna rewelacja :P
bo nie znasz calosci runu morrisona.


a skąd twoje błędne wnioski płyną, z równie błędnych domniemywań? :P

komiks dobry i z klasycznymi licznymi zwrotami akcji jak zwykle w komiksie superbohaterskim, ale nie nowatorski