trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 08, 2006, 11:17:56 am »
jstepor - skoro nikt nic nie pisze, to chyba nikt nie ma pomysłu :(
Być moze nie ma kodów :)

możesz jeszce spróbowac pogrzebać w plikach :-)



Offline Andrew

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 08, 2006, 05:44:19 pm »
Chodzi o gre Planescape turnament. Mam takie pytanie gdzie moge znalesc portal skladany ktory jest pootrzebny do wejscia do labiryntu reveli? Licze na szybka pomoc.

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 08, 2006, 05:53:39 pm »
Co wy byście bez nas zrobili :)

Składany portal zdobywa się w kuźni bogowców, konkretnie w tym małym pokoiku w głównej sali, u urzędnika. Aby zdobyć ten kwit musisz przeczytać dwunastościan i odebrać zapis od Iannisa(adwokat, ojciec Deionarry). Z kwitem śmigaj do kuźni. Jeśli masz chusteczkę z krwią Kesai-Serris, przygotuj sobie dużo eliksirów, podpakuj w PodSigil i odpalaj teleport.

Offline Andrew

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 08, 2006, 05:55:00 pm »
ogromne dzięki. Masz racje co ja bymzrobił bez was :D

Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 11, 2006, 06:21:50 am »
Cytat: "Girwan"
jstepor - skoro nikt nic nie pisze, to chyba nikt nie ma pomysłu :(
Być moze nie ma kodów :)

możesz jeszce spróbowac pogrzebać w plikach :-)


Pogrzebać w plikach?
Rozwiń

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 11, 2006, 02:13:15 pm »
ja się trochę znasz i masz (lub mozesz miec z sieci) odpowiedni soft to mozesz pogrzebac w plikach i zmieniając odpowiednie rzeczy osiągnąć to co chcesz :P

Oczywiscie nie da sie tego zrobic we wszystkich grach, jak również trzeba się na tym trochę znać.

Przykład:
Kiedyś byla taka gra Reunion (zajefajna, ale mialem z nia problemy :-) ), mialem problem z wrogiem ,który zawsze liczniej do mnie przylatywał swoja gwiezdną flotą, wiec pogrzebałem w plikach(troche mi to zajęło) i stworzyłem sobie armadę, której nikt nie mógł pokonać

jaki soft? przede wszytskim kalkulator z hex i jakiś soft do edycji róznych plików, miałem kiedyś coś takiego jak Workshop (nie jestem pewnie nazwy), niestety mój PC jest w rozsypce (4 płyta główna w ciągu 3 miesięcy :):):)) więc nie mogę sprawdzić dokładnie



Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 12, 2006, 06:28:14 am »
jaki soft? przede wszytskim kalkulator z hex i jakiś soft do edycji róznych plików, miałem kiedyś coś takiego jak Workshop (nie jestem pewnie nazwy), niestety mój PC jest w rozsypce (4 płyta główna w ciągu 3 miesięcy :):):)) więc nie mogę sprawdzić dokładnie[/quote]



Szkoda - ja nie czuję się na siłach - nie jestem zbyt biegły w te klocki.
Pozdro

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 12, 2006, 06:31:55 am »
wiec poszukaj "silniejszego". Są przeciez inne fora dyskusyjne :-). Wejdż na jakieś dla programistów i popytaj. Może ktoś Ci pomoże :-)



Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 13, 2006, 06:54:53 am »
Cytat: "Girwan"
wiec poszukaj "silniejszego". Są przeciez inne fora dyskusyjne :-). Wejdż na jakieś dla programistów i popytaj. Może ktoś Ci pomoże :-)


I tak spróbuję chyba zrobić - dzięki - pozdro

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 15, 2006, 06:25:14 pm »
HoMM V -> misja trzecia kampanii Inferno pt. Podbój.

Jak przejść tę @#*!( misję?  :shock:  Próbowałem wszystkiego! Zdobyłem nawet w 1 tygodniu diaboły z posterunku, powolutku posuwałem się do przodu, a tutaj tacy wymiatacze lecą  :x Po zmianie poziomu trudności na normalny nadal nie mam jak tego przejść... brakuje złota, czasu, jednostek. Help me! Poradnik dołączony do gry to sobie mogę o kant dupy rozbić =x

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 15, 2006, 06:56:18 pm »
To ta pierwsza misja z elfami?
Ze wstydem przyznam, że też miałem problem i po 3 próbach darowałem sobie i gra poleciała na półkę :oops: :? Obiecałem sobie, że kiedyś to wygram, ale do tej pory nie mogę się przełamać (a teraz, gdy gramy w ET, w szczególności).

Tak jak mówi Deyty, poradnik, w przpadku tej misji, akurat nie pomaga. Próbowałem już iść na chama przed siebie, podbijając wszystko co się tak jak najszybciej, próbowałem się wzmocnić i iść później... W obu przypadkach duży problem sprawiają jednostki "przydrożne", po jednej stronie są feniksy, po drugiej Zombi (w ilości 100, ale raz pokonałem 350 bo się rozmnożyły ;)). Gdy jestem już na tyle silny, żeby pokonać je bez większych strat, to ten elf ma tak mocarną armię, że żal mówić :(

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 15, 2006, 07:09:47 pm »
No i co tu zrobić... przecież nie będę czitował  :x  A przecież jeszcze zostały 4 całe kampanie i 2 misje z obecnej  :roll:
Próbowałem 10 razy i rzuciłem to w cholere =P

Offline fin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 15, 2006, 07:59:02 pm »
Pff nie wiem jak wy gracie, ja na normalnym za pierwszym razem pokonałem tego elfa na G.Ważne jest tylko żeby w poprzednich misjach wyboostowac herosa na maks level.

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 16, 2006, 09:36:04 am »
Gilraena. Shiznit... w pierwszej misji tak zrobiłem, w drugiej nie było czasu, bo był wyścig  :x

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 18, 2006, 04:42:36 pm »
Chciałem zaoferować tu pomoc do gier:
kotor 1
gothic
gothic 2
prince of persia warrior within
hitman 2
warcraft 3
i paru innych o których zapomniałem.
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!