trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 286244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline destroyer

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 18, 2006, 01:29:33 pm »
Dobra. Problem dotyczy gry "Frater". Jestem  przy przejściu do Lodowego Pałacu  ( już pokonałam tego mechanicznego słonia) i utknełam w lodowej/energetycznej  zaporze i nie wien jak wyść z niej.

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 18, 2006, 01:58:28 pm »
Internet mówi:
Cytuj
Kiedy Elephantus straci całą energię, przejście do Lodowego Pałacu otworzy się.


Spróbuj pokonać skurczybyka raz jeszcze.

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 19, 2006, 04:04:04 pm »
Kto zna program do kręcenia filmu z ekranu podczas GRY na Windowsa me. Z góry dziękuje, a i zna ktoś jakieś triki i sztuczki do gry Fallout tactics.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Arafel

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 19, 2006, 04:17:04 pm »
Cytuj
program do kręcenia filmu z ekranu podczas GRY na Windowsa me


Bawiłem się kiedyś takim czymś, nazywało się Fraps bodajże. Starsze wersje na pewno obsługiwały Me, nowsze już niekoniecznie. Jak nie zadziała na Me, to poszukaj starszych edycji. Swoją drogą, na jaką cholerę ci Windows Me? :shock: Toż to straszny fekał.

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 19, 2006, 06:41:47 pm »
Fraps umożliwia kręcenie krótkich, 30 sekundowych klipów, później tworzy się nowy plik (oczywiście klipy można później połączyć). Odnośnie jakości tych filmików nie mam nic złego do powiedzenia, napotkałem jedynie na następujący problem [zobacz] :(

FT: zależy o co Ci chodzi ;) Fajny trik -> szybkostrzelność + ulepszona szybkostrzelność + 10 Zr + pistolet pulsacyjny (?). Użycie go zabiera jeden punkt akcji, regeneracja następuje przed oddaniem następnego strzału (w walce w czasie rzeczywistym).

Offline Maximus from Rome

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 23, 2006, 06:41:16 pm »
Mam pytanie może nie związane z grami ale nic lepszego (topiku) nie znalazłem :oops:

Mam prośbę, kiedy oglądam film na kompie to w pewnym momencie zaczyna mi ekran mrugać(tzn co chwile przerywa mi czarnym ekranem na chwileńkę)...
Co mam zrobić ???
Jakieś pomysły jak to naprawic???


z góry thx

P.S.

BŁAGAM O POMOC ;)

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Gil-Galad

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 23, 2006, 09:16:39 pm »
W odpowiedzi może pomóc informacja jaki to film, skąd go masz i jakiego używasz playera.
Możliwość: ściągnij allplayera albo bestplayera -> zainstaluj najnowsze kodeki

-> kup oryginał

Offline Maximus from Rome

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 27, 2006, 11:11:46 am »
To są filmy z neta...
odpalam to w best playerze, a poza tym działa to normalnie u mojego kumpla :cry:
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 27, 2006, 06:02:03 pm »
sprawdź kodeki i ....

rzuc okiem na forum Gildii Filmu. wydaje mi się, że tam jest odpowiednie miejsce na tego typu pytania ...

bez urazy ...



Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 27, 2006, 06:33:19 pm »
Best Player jest lekko do kitu.

Proponuję jeden z dwóch programów:
SubEdit
VLC Media Player

Na początek sprawdź ten pierwszy, a dopiero potem VLC

Offline ejdzeta

knights of the temple
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 29, 2006, 07:50:07 pm »
blagam niech ktos mi powie jak przejsc 16 poziom w knights of the temple nie wiem co zrobic,zeby poziom wody sie podniosl ....pomocy

Offline Henry

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 30, 2006, 08:01:06 am »
Wyjmij korek z dna, to woda spłynie  :D

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 01, 2006, 03:29:56 pm »
Post Mortem

Bistro Alambic, po śmierci Hulota

Podchodzę do zdjęcia zamordowanego, biorę jedną świeczkę. Na ścianie wisi obraz, który można obejrzeć. Po kliknięciu zooma Gus mówi, że światło świecy sprawia, że zaczyna widzieć elementy, których wcześniej nie dostrzegał (o cokolwiek mu chodzi ;)). Co dalej? :|

Zabraną świecę mam w torbie, żeby było śmieszniej wcale się nie pali ;) Co powinienem zrobić?

Offline Dog57

problem Knights of the Temple II
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 05, 2006, 09:00:44 pm »
Pomocy chodzi mi o bossa w Knights of the Temple II. Latajacy koles na spodku. Robilem blolk ogluszylem go troche go pobilem. Pozniej zlatujemy razem i tu sie zaczyna problem. Nie mam pojecia jak go pokonac :( jakos udalo mi sie 2 razy skoczyc na niego ale nie mam pojecia jak tro zrobilem bardzo prosze o pomoc :(

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 19, 2006, 01:44:53 pm »
Trafiła kosa na kamień.
Blitzkrieg: Horyzont w ogniu. Misja bodajże czwarta, przebicie przez Linię Maginota.

Jak mam to zrobić z czterema czołgami, dwoma wozami pancernymi, 5 motocyklami i 4 drużynami piechoty? =p
Niby popsuję trochę im artylerię stukasami, ale te buce zamiast bić do dział zabijają piechotę  :x
Dodatkowo wzdłuż frontu jeździ sobie ekipa kilku somua i humberów. O tak, od czasu do czasu przyjedzie i zrobi mi z czołgów puszki (mam tylko jednego pz IV i to w wersji D).

Próbuję przebicia z północy, gdzie nie ma okopów, ale zaraz przyjeżdżają czołgi/wstrzeliwuje się artyleria i po herbacie.

Poziom trudności: bardzo trudny. Jak to zrobić?

 

anything