Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiktor_44

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 20, 2007, 03:37:47 pm »
DOpiero 1 godzine temu mialem format,probowałem inne cd keye,rozne patche instalowałem, nie wiem. :cry:

Offline talon

jak skonczyc ta gre ? czy ktos moze mi pomoc ?
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 20, 2007, 10:49:38 pm »
Plywam Man 0f War podbilem wszytskie kolonie, wszystkie sam zdobylem
moj watek fabuly urwal sie na spotkaniu w isle mona kapitanow. Do spotkania nie doszlo. Gdzie ? i kiedy ma dojsc ? cholera no nei moge skonczyc gry. Pomozcie prosze !  moj mail t.szostak1@chello.pl

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 28, 2007, 04:06:21 pm »
Mam problem z NWN 2, właściwie nie wiem, czy to nie podpada pod problemy techniczne, ale wrzucam tu.

Chodzi o misję z trzeciego aktu- Sojusz z Jaszczuroludźmi. Wchodzę do obozu, gadam z przywódcą, rozpoczyna się walka. Po pokonaniu wodza ten oczywiście nie może odejść do zaświatów, ale odczuwa silną potrzebę rozmowy. Problem w tym, że po pierwszym "kontynuuj" rozmowa się kończy i dalej nic się nie dzieje. Nie mogę go dobić, nie mogę pogadać, nie mogę wyjść z obozu :?

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 29, 2007, 11:48:41 am »
może nie odpowada mu Twoja fizjonomia i dlatego nie chce gadać? ::):):)

albo nie myłeś się i ...  sam wiesz :):):):)



***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 29, 2007, 12:12:44 pm »
Patrząc na Twój avatar, to raczej Ciebie posądziłbym o coś takiego ;)

Wcześniej już miałem podobny problem- po jednej z walk konający przeciwnik nie chciał do mnie zagadać. Tu jest trochę inaczej, przeciwnik odzywa się, ale rozmowa zostaje z jakiegoś powodu przerwana...

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Baldurs Gate 2
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 02, 2007, 10:01:27 am »
Mam problem w Baldursie 2. Otóż gram dobrą drużyną i w swoich szeregach mam Anomena. Jak wiadomo, chce on wstąpić do jakiegoś tam zakonu. Kiedy otrzymuje wezwanie ide tam, ale nie przyjmują go. Co robić, żeby go przyjeli? Mam Rep na 18. Moja drużyna:
-Ja mnich
-Minsc
-Anomen
-Aerie
-Keldorn
-Jan Jansen

Jestem w drugim akcie
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie

Offline Iber

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 02, 2007, 10:13:29 am »
The Oracle wants to know: 'when is right'?


sir Charles Chaplin 16.04.1889 - 25.12.1977

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 02, 2007, 10:25:44 am »
Dzięki, ale nie znam na tyle angielskiego, aby to przetłumaczyć i zrozumieć :( Ale wygląda, że to chyba to
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie

Offline Solitaire

Re: Baldurs Gate 2
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 02, 2007, 08:18:37 pm »
Cytat: "P_A_R_T_A_V_I_S"
Mam problem w Baldursie 2. Otóż gram dobrą drużyną i w swoich szeregach mam Anomena. Jak wiadomo, chce on wstąpić do jakiegoś tam zakonu. Kiedy otrzymuje wezwanie ide tam, ale nie przyjmują go. Co robić, żeby go przyjeli?

Rozwiązać wcześniej we właściwy sposób misję z jego ojcem i zabitą siostrą.
Musisz odwieść Anomena od zemsty i przekonać go, że nie samosąd a prawo jest właściwą drogą - bo wszak ślubował, że będzie prawa strzegł.
Jeśli zrobiłeś inaczej, to do zakonu go nie przyjmą, charakter zmieni na Neutralny Chaotyczny i przyjdzie taka chwila, że pobiją się z Keldornem.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 03, 2007, 03:58:31 pm »
Hehe, dzięki za pomoc, ale problem rozwiązany ;) Dałem save kilku ludziom i u nich wszystko dobrze było, tylko z moją wersją gry coś nie tak jest.
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie

Offline Anonimowy Grzybiarz

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 09, 2007, 06:24:56 pm »
Może mi ktoś pomóc w przejściu ostatniej planszy w Rayman2? Nie wiem jak pokonać Brzytwobrodego, jak latamy na rakiecie. Proszę o pomoc.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 14, 2007, 10:25:00 am »
Problem dotyczy gry Runaway: Road Adventure. Otóż w pracowni Saturno trzeba przesunąć wielką rzeźbę na katapultę ale za nic nie da rady tego zrobić. Bohater mówi, że nie wie co z tym zrobić. Wszelka pomoc mile widziana :)

    

Offline Cascad0r

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 14, 2007, 11:53:30 am »
ujej, kiedy to bylo :) jedyne co ci moge powiedziec: runawaya da sie przejsc bez opisu. wszystkie zagadki sa w miare jasne i logiczne. raczej nie ma problemow ze znalezieniem jakis przedmiotow, takze z mojej strony jedyne co moge powiedziec, to:
probuj :D

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 14, 2007, 12:10:13 pm »
Ano własnie próbuje, próbuje i nic. Zastanawiam sie tylko czy może to być skutkiem tego, że czegoś tam wcześniej nie zrobiłem....

    

Offline Dabug

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 23, 2007, 03:13:52 pm »
witam...mam problem w grze siege of avalon...muszę odebrać kamień ziemi ale jak podejdę to lisz mnie zabija...wiem że nekromanta musi pójść ze mna ale nie ma opcji by się do mnie przyłączył...co mam zrobić???zombi zatłukłem na śmierć ale nie wiem jak odebrać ten kamień???