Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 05, 2005, 09:54:45 am »
Tylko że, o ile pamiętam, po ukończeniu głównego zadania (odbij zamek Nalii)pewne "funkcje" owej twierdzy stają się nieaktywne. Na przykład na pewno nie można już ugotować zupy z psów :P Możliwe że tak samo jest z przekuwaniem korbacza. Ale głowy sobie nie dam uciąć
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline SirAlexander

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 05, 2005, 09:56:52 am »
a ja z tego co pamietam, to przejście tajemne staje się nieaktywne...
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Draugdin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 09, 2005, 07:49:17 pm »
Słuchajcie próbuję podłączyć sieciowo na dwa komputery Unreal Tournament 2004. Nie bardzo mi to wychodzi. Czy po sieci lan jest to możliwe jeżeli tak to jak.
Z góry dzięki za informacje.
here is no better Magic than Steel...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 09, 2005, 08:13:25 pm »
Do tego jak nie spacyfikujemy na czas kaplicy i nie zbierzemy przedmiotów to możemy je stracić (a trudno pokonać na początku gry te golemy). Bo pojawia się wątek z kapłanem robiącym z tej kaplicy swoją świątynie (dziwnym trafem on sobie radzi z golemami bez problemu, a przedmioty przepadają :D .

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 10, 2005, 07:35:35 am »
Cytat: "Draugdin"
Słuchajcie próbuję podłączyć sieciowo na dwa komputery Unreal Tournament 2004. Nie bardzo mi to wychodzi. Czy po sieci lan jest to możliwe jeżeli tak to jak.


sprawdz czy protokol sieciowy wybrany w grze zgadza sie z uzywanym. tak bylo w przypadku starcrafta wiec moze tu jest podobnie

Offline misio141

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 14, 2005, 01:49:52 pm »
mam pytanie nie tyle z gier ale z programowania, nie wie ktoś jaki jest skrypt na pokazanie czy mój numer na gg jest aktualnie dostepny???
strone robię w zajączku4.1
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline SquizzZ

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 14, 2005, 10:25:14 pm »
Cytat: "misio141"
mam pytanie nie tyle z gier ale z programowania, nie wie ktoś jaki jest skrypt na pokazanie czy mój numer na gg jest aktualnie dostepny???
strone robię w zajączku4.1


Sprawdź to: http://porady.skryptoteka.pl/article.php?id=49.

EDIT: sprawdzilem - działa zależnie od używanego komunikatora - z GG i Tlenem pokazuje poprawnie stan faktyczny, ale np. przy Mirandzie zawsze pokazuje stan jako "niedostępny".
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline marcin_w

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 08, 2005, 07:32:58 am »
God of War- przyp. Mod

czesc.
Mam pewien problem z przejscie pewnej czesci gry. Chodzi o to ze nie wiem co mam zrobic kiedy jestem w komnacie w ktorej ze sciany wypadaja ogniste kule.
Help

Offline spidey

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 08, 2005, 08:59:11 pm »
Jeżeli się nie mylę, to tam w ścianie po lewej (albo po prawej  :?) stronie było jakieś ukryte przejście.

Offline g0v3Rn

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2005, 04:19:33 pm »
Ta po prawej i lewej stronie jest pelno wejsc, ktores prowadzi do dalszego etapu gry...

Offline lol23

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 25, 2005, 03:14:29 pm »
God of War- przyp. Mod

Proszę pomóżcie, jakaś baba wisi na sznurku, ja ją musze uwolnić, ale ona jest za wysoko- nie moge do niej doskoczyć i nie moge wskoczyć na te "niby" wodospady! Pomóżcie mi !

Offline misio141

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 30, 2005, 05:37:17 pm »
czy wie ktoś jak zdjąć simlocka z tela Siemens s6, bez kabelka, np za pomocą kodu tak jak w nokiach . Jest to dość stary model, jeśli by nie rzec wiekowy ;) i nigdzie nie mogą mi zdjąć simlocka.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline nolek

fggh
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 31, 2005, 07:14:46 pm »
Pilnie potrzebuje save'ów do Hidden&Dangerous 2
Dzięki
nolo1@interia.pl

Ehh... A na forum to zarejestrować się potrafisz? Nie krzycz- Norsefir  

Offline lop

Gangsters - Organized Crime
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 14, 2006, 01:00:18 pm »
Witam! :)... zaczalem grac w gre Gangsters - Organized Crime. i Utknalem w niej po tutoriale :)... po prostu nie moge nic zrobic, poniewaz gdy klikam START NEW GAME, nie mam zadnych hoods'ow oprocz jednego ktory znajduje sie w moim 'biurze'... Reszta moich ludzi siedzi w wiezieniu. Jak mam zatudnic nowych ludzi, aby zaczac grac? nie potrafie nikogo zwerbowac ani zatrudnic... o co chodzi? ... Moze ktos gral w te gre i potrafi mi pomoc?... prosze o odp :)...

Offline Dr. Zoidberg

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 14, 2006, 01:25:20 pm »
Moze siakies zabezpieczenie anty-pirackie ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!