trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:05:24 am »
czesc gra ktoś w overlord II?
Potrzebuję małej pomocy, pewnie rozwiązanie jest banalne ale nie potrafię go namierzyc :)

Napisz w czym konkretnie rzecz, to łatwiej będzie rozwiązać twój problem. :p

    

Offline zazapo

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:11:17 am »
zablokowałem się przy drugiej figurze w Skałkogrodzie, znaczy pierwszą zniszczyłem wybiłem wszystkich naokoło wraz z obsługą tej drugiej wielkiej kuszy (nie pamiętam jak się nazywa), ale nie mogę przejśc po tej małej belce żeby strącic drugą figurę, co tam trzeba zrobic?

Offline Girwan

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:15:43 am »
a jaka to gra



Offline zazapo

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 12, 2009, 09:38:13 am »
overlord 2

Offline zwierzu7

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:06:26 pm »
Knights Of The Temple 2

Mam kłopoty w mieście piratów nie wiem jak zdobyć tą broń bo pozostałe dwa artefakty mam, wygrałem pojedynek kusznicy z karczmie i nie wiedząc co dalej za czołem robić wszystkie zadani i do szlem do takiego momentu że trafiłem do piwnicy i wygrałem turniej na arenie tam są jakieś drzwi żelazne ale nie wiem jak można je otworzyć  nie mam pojęcia co dalej?? potrzebuje wszej pomocy :sad:

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:02:46 pm »
zablokowałem się przy drugiej figurze w Skałkogrodzie, znaczy pierwszą zniszczyłem wybiłem wszystkich naokoło wraz z obsługą tej drugiej wielkiej kuszy (nie pamiętam jak się nazywa), ale nie mogę przejśc po tej małej belce żeby strącic drugą figurę, co tam trzeba zrobic?

Po wąskich belkach musisz puszczać Miniony. Ewentualnie możesz spróbować zniszczyć ją z dystansu, Czerownymi.

Offline zwierzu7

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 25, 2009, 11:37:34 am »
 Knights Of The Temple 2
:D dobra dałem sobie rade sam i już przeszłe całą szkoda że taka krótka ta gra  :neutral:

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 16, 2009, 01:44:54 pm »
Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata
Zaciąłem się na pierwszym Shaggocie (po cut scence, gdy Jacob Marsh ogłusza Waltersa). Mam przebiec na drugą stronę hali, ale za każdym razem Shaggot blokuje mi drogę swoją macką. We wszystkich solucjach piszą, żeby uważać i przebiec, ale najmniejszy ruch wyzwala tę cholerną mackę. Nie da się przeskoczyć, obejść (bo po wąskim chodniku trzeba iść), ani przejść pod. Ktoś to ma za sobą?

    

Offline Karul92

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 03, 2010, 09:32:06 pm »
Mam pytanie, gram w Knights of the Temple 2 i utknąłem w więzieniu a dokładniej w zejściu w mrok czy jakoś tak zabiłem wszystko co było w tych podziemiach i nie wiem co mam dalej robić, bo nie mogę otworzyć żadnych drzwi ani nic w tym stylu.

Offline Hamtaro666

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #309 dnia: Styczeń 29, 2011, 04:41:39 pm »
Mam pytanie odnośnie gry Alian Shooter. W 5-tej misji na końcu zostaję sam na sam z niebieskim pająkiem na którego wskazuje strzałka. Co mam robić, bo nie idzie go ani zabić a jak go dotknąć to się umiera. Czy trzeba nacisnąć jakiś klawisz czy co?

Offline KomiksGra

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 06, 2011, 12:13:19 pm »
Proponuje wpisać w wyszukiwarke poradnik do tej gry i wtedy będzie opisana każda misja krok po kroku,bardzo dokładnie wyjaśnione co należy zrobić. Tego się trzymajcie.

Offline OOllaaffeekk

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 28, 2011, 08:18:49 pm »
Witam! Mam taki problem, że zapomniałem tytułu dość starej gry (choć chyba nie minęło 10 lat jeszcze). Ogólnie w grze zabijało się zombi (dużo) i największą frajdą się z tego miało, gdyż można było odstrzeliwać poszczególne kończyny itp ;). Jeszcze dość charakterystyczne było to że z tego z pamiętam grało się jakimś facetem, a jak podeszło się do jakiejś studni, to zamieniało się w demonicę, czy coś w tym rodzaju.
Tyle sobie przypominam na szybko i w skrócie.

Offline Ewunia

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 05, 2011, 09:29:11 pm »

Offline Piekarz

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 06, 2011, 12:41:00 pm »
OOllaaffeekk - Devil Inside
Ewunia - Seriouse Sam
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline JaTylkoNaChwile

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 23, 2012, 06:22:44 pm »
Witam mam prośbę dotyczącej misji w grze Space 2 Rangers Rebelia. Misja polegająca na wydobyciu jakiegoś ufoludka czy coś w każdym razie płynie sie łodzią podwodną (batyskafem) i nie mogę tej misji przejść bo albo w skałach utykam albo potwór rozwala batyskaf ;( jakby ktoś wiedział jak to przejść to prosze na przykład podać skype i tam byśmy porozmawiali...