Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Draugdin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 07, 2005, 07:58:20 pm »
Cytat: "Achilles"
Jak zalogować się by grac w sacred przez internet?

Chodzi mi to gdy chce zrobić nowe konto wyskakuje mi napis "Brak połączenia". Dziwne jest to że jestem podłączony!  :?


Też bym chciał wiedzieć jak to obejść bo u mnie jest to samo.
A tak przy okazji ponawiam moje pytanie w sprawie Piratów Nowego Świata - jak przejąć miasto?
czy nikt już w to nie gra???
here is no better Magic than Steel...

Offline vesper

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 29, 2005, 12:21:27 pm »
Cytat: "Achilles"
Jak zalogować się by grac w sacred przez internet?

Chodzi mi to gdy chce zrobić nowe konto wyskakuje mi napis "Brak połączenia". Dziwne jest to że jestem podłączony!  :?


może wyłącz firewalla?
podaj więcej informacji to Ci pomogę :)

Offline ligger

SILENT HILL 4 HELP!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 30, 2005, 01:25:49 pm »
Silent Hill 4- mam komplikator w Apartments World.odwiedzilem wszystkie dostepne pokoje mam lalke i kasete magnetofonowa i nie miem co dalej.pomocy!! :evil:

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2005, 02:24:40 pm »
1) mniej wykrzykników
2) próbowałeś metody "wszystko na wszystkim"?
3) sorry, to przez tu upały  :?

Offline SquizzZ

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 31, 2005, 01:23:00 am »
Tu masz 15 tysięcy solucji do tej gry. Mam nadzieję, że któraś pomoże. :)

Pozdrawiam
Janek
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline ManiaC

NBA 2005 - wsady
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 02, 2005, 03:53:53 pm »
Mam już tego dosyć. Czy wie ktoś może gdzie da się znaleźć opisy wsadów ? Chodzi mi o to jak się je robi. Męcze sie z tym okrótnie.  :?
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Towarzysz

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 05, 2005, 01:07:11 pm »
To bedzie bardzo nietypowe pytanie :D
Czy posiada ktoś z Was okładkę DVD do gry "Jak Rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane Przygody Franka Dolasa".
Kupiłem wersję gdzie jest tylko taka tandetna kartonowa a grę lubię i chciałbym by ładnie wyglądała na półce. :)
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5563493

Offline Dereq

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 05, 2005, 02:26:07 pm »
Cytat: "Towarzysz"
Kupiłem wersję gdzie jest tylko taka tandetna kartonowa a grę lubię i chciałbym by ładnie wyglądała na półce. :)


moj boze.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Towarzysz

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 06, 2005, 01:55:34 pm »
Cytat: "Dereq"
Cytat: "Towarzysz"
Kupiłem wersję gdzie jest tylko taka tandetna kartonowa a grę lubię i chciałbym by ładnie wyglądała na półce. :)


moj boze.


Jak już jesteś taki bogobojny to Bóg pisze się z dużej litery :P
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5563493

Offline g0v3Rn

JAK PRZEJSC MINOTAURA
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 25, 2005, 10:43:21 am »
God of War to z pewnoscia jedna z najleprzych gier na PS2, zwracam sie tu teraz do tworcy tego tematu o pomoc, mianowicie jak przejsc MINOTAURA, tego duzego bossa. Niewiem co oznacza symbol np. Taka zaokraglona strzalka w kuleczku... :cry:

Offline spidey

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 25, 2005, 01:18:22 pm »
Jezeli chodzi o ta zaokraglona strzalke w koleczku to znaczy ze musisz zrobic taki sam ruch prawa galka jaki jest pokazany w tym kolku. Dokladnie mowiac jezeli np w tym kole pokazana jest strzalka z dolu do gory to znaczy ze z tego samego miejsca musisz nakreslic prawa galka taki ruch w ta strone w ktora wskazuje strzalka. Brzmi to moze troche skomplikowanie ale w istocie jest bardzo proste  :)
Jak cos byloby jeszcze nie jasne to mozesz pytac.

Offline Kormak

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 29, 2005, 10:02:27 am »
Mam taki problem:

Ogarnięty nostalgią chciałem pograć sobie w Diablo i Starcrafta, ale po zainstalowaniu gry wyskakuje komunikat, ze nie widzi mojego CD. Wiem, że ten problem był dosyć częsty i pomagało skopiowanie do systemu jakiegoś pliku dll z Windowsa 95 czy 98. Ale zapomniałem o jaki plik chodziło i gdzie go wgrać. Guglowałem wczoraj, ale kurna nie mogłem jakoś trafić na to.

Za wszelką pomoc dzięki z góry.

Offline SquizzZ

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 29, 2005, 10:42:09 am »
To znany problem. W Windowsach 98 i wyższych ze sterownika CD-ROM-u usunięto nieużywane funkcje, których jak na złość jednak ktoś (Blizzard) używał. Pod 98 wystarczyło po prostu przegrać pliczek sterownika z Windowsa 95, ale nie wiem czy to pomoże pod Windowsem NT (XP lub 2000). Jeśli patche z oficjalnej strony producenta http://www.blizzard.com/diablo/ oraz http://www.blizzard.com/starcraft/ nie zadziałają, obawiam się, że będziesz musiał posiłkować się "mniej oficjalnymi" modyfikacjami... :(
Taka sytuacja to swoją drogą chyba koronny argument na to, że gry w majestacie prawa powinny stawać się Abandonware zaraz po tym, gdy tylko producent przestanie oferować dla nich wsparcie techniczne...
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Walus

Heia
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 29, 2005, 02:53:04 pm »
God of War- przyp. Mod

siemka mozecie mi pomoc utknolem w pewnym momencie jak uratowac ta szmulke co wisi do pomocy mam 2 kolumny to wiem ale jak mam skoczyc na te chaszcze probuje  z 200 razy i nic czy moglby mi ktos pomoc i doradzic jak tam wskoczyc dzieki   z gory bo pewnie jest to najprostszy gest a ja niemoge go zrobic prosze was o pomoc odpisujscie na posta albo na gg 7442454[/b]

Offline g0v3Rn

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 29, 2005, 04:33:45 pm »
Walus, sprawa jest banalna ja to zrobilem w pol godziny ale moj kolega np 2 tygodnie... Wiec trzeba jedna kolumne postawic na droga (tak zeby byly 2 kolumny jako 1), postawic za pomoca tej windy, potem przesunac ta wysoka kolumne (powstala z dwuch) blisko tej sciany z lianami, skaczesz na te kolumny i z kolumn na te liany... A tak pozatym wczoraj przeszedlem ta gre i powiem ci ze jestes dopiero w jednej czwartej gry... Kto przeszedl Prince of Persja, ja dopiero dzis dostalem ta gre.

 

anything