Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline flatlander034

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2005, 01:37:22 pm »
God of War- przyp. Mod

jja mam problem nie wiem blizej gdzie to jest ale postaram sie przyblizyc okolicznosci. przy wejsciu do tej jaskinie jest winda tam sie wchodzi i jest pelno dziur w podlodze  pociagam dzwignie wejscie do jaskini sie zamyka otwiera sie za to otwr z kamieniem i rownoczesnie wlacza sie jakis zegar w przyblizeniu jest okolo 40 sekund tlko na co wyciagam ten kamien i co dalej po tym czasie z dziur w glebie wyskakuje bardzo duzo kolcow i te kolce rozwalaja mnie i ten kamien pomozcie

do g0v3Rn masz moze jakis numer g to bym pogadal na temat tej gry z checia

Offline Siwy89

Problem w God of War
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2005, 06:30:55 pm »
God of War- przyp. Mod

Gierka jest super.....ale jest dla mnie jeden problemik...w misji gdzie trzeba zebrac i wsadzic dwie tarcze do drzwi....piewsza jest w takich podziemiach...a dróga??????..prosze o pomoc !!!!!!!

Offline marysia

GOD OF WAR
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 24, 2005, 12:59:00 pm »
Mam problem z God of War - chodzi mi o trójząb Posejdona i o czaszkę. Skąd ją wziąść? Jusz niewiem jak pisac aby kogos niezrazic DZIWNE CO... Jesli ktoś wie a napewno co to przestuj w grze to mi pomoże POZDRAWIAM I CZEKAM  MARYSIA

Offline g0v3Rn

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 27, 2005, 07:50:13 pm »
Marysia, Siwy89, nie ma za co. Ktoś ma problem z God of War? Walić do mnie na gg: 5908961
Pozdrawiam!

Offline Rybb

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 31, 2005, 03:59:14 pm »
a nie wie ktoś jak obejrzeć zdjęcia które się robi w gta san andreas ? opcję store gallery photos mam włączoną, zdjęcia robię ale ni diabła nie mogę ich obejrzeć :? a może nie wiem jak zapisać ...? nie wiem. jak ktoś wie to proisiłbym o wskazówki

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 31, 2005, 06:31:44 pm »
Nie mam GTA SA aktualnie na kompie, ale :
To na 100% siedzi gdzieś w katalogu gry. Poszukaj, a znajdziesz.

Offline misio141

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 03, 2005, 04:51:34 pm »
gram w BG2 i pdczas oswobodzania zamku z rąk trolli zdobyłem 3 części magicznego cepa, gdzie moge go złożyć?? próbowałem już u Cromella ale nie szło
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline ibn_Erales

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 03, 2005, 05:15:32 pm »
W kuźni zamkowej.

Na tej mapce punkt 2
Trzeba wypatrzec ukryte przejście o ile pamiętam.
y o bankructwie socjalizmu słyszymy od pierwszych lat powstania [...] My dlatego nie możemy zbankrutować i zniknąć, bosmy powstali z troski o ludzką krzywdę i dopóty trwać będziemy, dopóki krzywdy ludzkiej nie złamiemy.
- M.Niedziałkowski

Offline SirAlexander

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 03, 2005, 08:11:20 pm »
Cytat: "misio141"
gram w BG2 i pdczas oswobodzania zamku z rąk trolli zdobyłem 3 części magicznego cepa, gdzie moge go złożyć?? próbowałem już u Cromella ale nie szło


o ile dobrze pamiętam, wysarczy po prostu podejść do kuźni i kliknąć na niej (osobno dla każdej cześci cepa, czyli trzy razy). A efekt... jedna z moich ulubionych broni - dałem ją Mincowi ;-)
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline eSirT

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 03, 2005, 10:28:04 pm »
Cytat: "MastaFlamastra"
a nie wie ktoś jak obejrzeć zdjęcia które się robi w gta san andreas ? opcję store gallery photos mam włączoną, zdjęcia robię ale ni diabła nie mogę ich obejrzeć :? a może nie wiem jak zapisać ...? nie wiem. jak ktoś wie to proisiłbym o wskazówki


W wersj na pieca, zdjęcia są w folderze "Moje dokumenty", w nim powinien byc folder "GTA SanAndreas user files". I tam właśnie masz galerię.
łaśnie leżę i czekam, aż farba na suficie zacznie się łuszczyć. To moje nowe, ekscytujące jak reszta życia hobby.

Offline misio141

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 04, 2005, 02:54:11 pm »
Cytat: "SirAlexander"
Cytat: "misio141"
gram w BG2 i pdczas oswobodzania zamku z rąk trolli zdobyłem 3 części magicznego cepa, gdzie moge go złożyć?? próbowałem już u Cromella ale nie szło


o ile dobrze pamiętam, wysarczy po prostu podejść do kuźni i kliknąć na niej (osobno dla każdej cześci cepa, czyli trzy razy). A efekt... jedna z moich ulubionych broni - dałem ją Mincowi ;-)

sęk w tym że ja już oswobodziłem zamek, zgłosi.łem to już tamtej panience, poszedłem do Amn i teraz za diabła nie moge sie dostać do zamku, wie ktoś jak sie można sie tam dostać??
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline SirAlexander

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 04, 2005, 04:33:21 pm »
niestety, po wyjściu już się tam nie da wrócić... ja sam jak przypomniałem sobie o tej broni, musiałem po prostu wgrać sejva... chyba że ktoś zna jakiś inny sposób
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline ibn_Erales

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 05, 2005, 08:37:29 am »
Czemu nie da się wrócić? Nie pamietam już... Dawo temu to było...

W każdym razie jakbardzo chcesz cepa to go sobie po prostu zmaterializuj.

CLUAConsole:CreateItem("blun14")
y o bankructwie socjalizmu słyszymy od pierwszych lat powstania [...] My dlatego nie możemy zbankrutować i zniknąć, bosmy powstali z troski o ludzką krzywdę i dopóty trwać będziemy, dopóki krzywdy ludzkiej nie złamiemy.
- M.Niedziałkowski

Offline Ribald

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 05, 2005, 09:38:04 am »
Cytuj
sęk w tym że ja już oswobodziłem zamek, zgłosi.łem to już tamtej panience, poszedłem do Amn i teraz za diabła nie moge sie dostać do zamku, wie ktoś jak sie można sie tam dostać??


No to mleko się rozlało obawiam się.
Chyba że jesteś wojownikiem, to możesz przyjąć quest od Nalii i spróbowac przekuć wtedy
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 05, 2005, 09:43:24 am »
Z tego co pamiętam, do zamku można wrócić w dowolnym etapie gry... Niezależnie od tego jaką klasę ma twoja postać. Jeżeli główna brama jest zamknięta, to wejdź tajnym przejściem.
Cytat: "ibn_Erales"
CLUAConsole:CreateItem("blun14")

Cheater ! :p