trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luccynka

God of war
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 14, 2006, 09:01:42 pm »
Mam problem z ta gra szukalam posta z nia zwiazanego i znalazlam ale niechcacy mi wyszlo i nie moglam go znalezc wiec prosze o opomoc tutaj no wiec jestem na etapie walki z hydra ktora polyka takiego faceta no i ja zabijam najpierw 2 a potem ide do ostatniej ona upada i karze mi najpierw wcisnac kolko a potem przyciskac to czym sie chodzi i i ja tak robie ale ta hydra zawsze sie wysrywa co mam zrobic?odpiszcie plis!

Jak piszę, że połącze Twój temat, to znaczy, że to zrobię- Norsefir

Offline jstepor

piraci z karaibów - kolejny problem
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 18, 2006, 06:45:52 am »
I znowu proszę o pomoc!
Pływając na mapie świata nie mogę zaatakować żadnego statku - np. pirackiego, pokazuje się ikonka napotkanego statku lub toczącej się walki, a po przejściu do trybu żeglugi w trybie trzeciej osoby w okolicy nie ma żadnego statku, po kolejnym przejściu do mapy świata znikają wszystkie statki które były w okolicy. Co z tym fantem zrobić?
Pomóżcie.

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 18, 2006, 09:29:14 am »
sprobuj uzyc klawisza do szybkiego przemieszczania sie zeby dotrzec do statkow /tam wybierz o ktory statek chodzi/

Niemyj

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 22, 2006, 05:01:32 pm »
RYL- pomocy mialem dead. bylo to w lesie spotkalem tygrysa jakiegos i szybko mnie zabil. teraz nie mam rzadnych rzeczy jedynie miecz. Lecz na sobie wszystko jest. wszystkie rzeczy sa w w lewym gornym rogu ekranu . powiedzcie mi jak je stamtad wyjac. blagam

Offline Henry

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 26, 2006, 10:40:23 am »
Jeśli ktoś ma problemy z Prince o f Perisa : Warrior Within lub szuka pomocy do GC, służę chętnie.
Otworzyłem też wątki dotyczące tych gier.

Offline Pepper

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 03, 2006, 07:16:56 pm »
Mam pytanie do speców od BG2
Dotyczy ono mojego drobnego problemu. Otóż postanowiłem skumać się z wampirami, tyle tylko że po przyjściu nocą na cmentarz nie pojawia się Bodhi. Galeanowi pieniędzy oczywiście nie dałem, wykonałem tylko quest Renala z Edwinem, ale po nim nadal można pójść na cmentarz i spotkać Bodhi - wiem bo sprawdzałem na innym sejwie. Na tym drugim zapisanym stanie, z inną drużyną Bodhi wyskakuje bezproblemowo, natomiast na pierwszym jak jej nie było, tak nie ma, i to o różnych porach nocy. Nie wiem czy długość gry ma tu coś do rzeczy (na sejwie gdzie Bodhi się pojawia mam 77 dni na liczniku, na tym "wadliwym" jakieś 115).
Wdzięczny niezmiernie będę za jakąkolwiek pomoc.
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Ribald

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 03, 2006, 10:07:12 pm »
Może to być związane z błędami samej gry- niepojawianie się niektórych postaci nie jest rzadką rzeczą. Ale nigdy mi się to nie przydarzyło z pierwszoplanowymi charakterami jak Bodhi. Przede wszystkim trzeba pogadać z Valen(uprzejmie), potem spotykasz gońca od Gealana Bayla, który namawia Cię do wizyty u szefa. Ja ostatnio poszedłem bezpośrednio po tej rozmowie do Bayla właśnie, po czym za jakiś czas wpadłem na cmentarz i była Bodhi. Sądzę że dopiero jak się zapłaciło kasę złodziejom powinna przestać się pojawiać. Nie ma tu chyba nic do rzeczy ani Krwawy Skalp ani długość gry. Podobnie, nie wiem jakich tam masz członków drużyny, ale ostatnio grałem z praworządnym Keldornem i ten pluł się ale z Bodhi można było negocjować.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że spotkanie z Bodhi powinno być naszą pierwszą wizytą na cmentarzu. Tzn że nie idziesz tam wcześniej niż spotkasz Valen. Wskazywałyby na to komentarze głównego bohatera na początku rozmowy z wampirzycą. Ale to dość kulawa koncepcja.
Może zdążyłeś wykonać wcześniej quest Korgana albo nawet bez niego oczyścić podziemia na cmentarzu? To też mogło mieć jakiś wpływ.
Ale bardziej prawdopodobny wydaje mi się głupi błąd skryptu.

Jakbym jeszcze coś wymyślił, dam znać.

Edit:
Pewnie tego już próbowałeś ale może na chama wciskać guzik snu na cmentarzu i w końcu się pojawi?
Albo wchodź i wychodź w nocy z jakiegoś grobowca.

Hmm albo jeszcze coś. Jest parę sytuacji w mieście kiedy wampiry tłuką się ze złodziejami. Hereishan bodaj się jeden nazywa. Można ją oszczędzić albo zatłuc. Może trzeba oszczędzić?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Pepper

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 03, 2006, 11:07:30 pm »
Cytat: "Ribald"
Sądzę że dopiero jak się zapłaciło kasę złodziejom powinna przestać się pojawiać.


No to jest raczej oczywiste.

Cytat: "Ribald"
Nie ma tu chyba nic do rzeczy ani Krwawy Skalp ani długość gry.


długość właśnie podobno ma.
Szukałem w necie tego problemu i jeden typ miał dokładnie jak ja - postanowił najpierw skończyć wszystkie questy 2 rozdziału i pójść na cmentarz - Bodhi nie było. Jak wspomniałem zrobiłem tak samo i Bodhi również nie ma.

Cytat: "Ribald"
Podobnie, nie wiem jakich tam masz członków drużyny, ale ostatnio grałem z praworządnym Keldornem i ten pluł się ale z Bodhi można było negocjować.


Z Keldornem Bodhi się pojawia. Inna sprawa że Keldorn odejdzie jeśli przystaniesz na jej propozycję. Członkowie drużyny zresztą nie mają nic do rzeczy - miałem drużynę z "mieszanych" charakterów i problemów na cmentarzu nie było. Teraz gram solo, jedną postacią - po ofercie Valen sprawdziłem i Bodhi była. Aktualnie skończyłem zadania rozdziału drugiego, co jak wspomniałem zajęło mi 115 dni i panna już się nie pojawia.

Cytat: "Ribald"
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że spotkanie z Bodhi powinno być naszą pierwszą wizytą na cmentarzu. Tzn że nie idziesz tam wcześniej niż spotkasz Valen. Wskazywałyby na to komentarze głównego bohatera na początku rozmowy z wampirzycą. Ale to dość kulawa koncepcja.
Może zdążyłeś wykonać wcześniej quest Korgana albo nawet bez niego oczyścić podziemia na cmentarzu? To też mogło mieć jakiś wpływ.
Ale bardziej prawdopodobny wydaje mi się głupi błąd skryptu.


Pudło. Na innym sejwie quest z Korganem skończyłem, cmentarz za dnia odwiedziłem razy kilka i Bodhi w nocy się pojawiała.

Cytat: "Ribald"
Pewnie tego już próbowałeś ale może na chama wciskać guzik snu na cmentarzu i w końcu się pojawi?
Albo wchodź i wychodź w nocy z jakiegoś grobowca.


po kilkanaście razy...

Cytat: "Ribald"
Hmm albo jeszcze coś. Jest parę sytuacji w mieście kiedy wampiry tłuką się ze złodziejami. Hereishan bodaj się jeden nazywa. Można ją oszczędzić albo zatłuc. Może trzeba oszczędzić?


Nigdy nie wtrącałem się w te bójki.
Ponoć po zabiciu wampira w takiej Bodhi się nie pojawia.
Ja nic takiego nie zrobiłem - na obu sejwach, a sytuację z Bodhi mam różną.

Czytałem (teraz już nie pamiętam), że podczas rozmowy Valen mówi, że jej pani będzie czekać "tylko kilka dni", najwyraźniej było sobie brać te słowa do serca...

W planach mam jeszcze pogrzebanie w sejwie. Postaram się tam zmienić licznik dni, może podziała.
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Łukasz Łukasiewicz

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 04, 2006, 02:33:29 pm »
a ja mam problem z mohaas (medal of honor allied assault spearhead).
nie moge zestrzelić bombowca. help me

Może opisz dokładniej o co Ci chodzi. Nie pisz nowego posta, zmień ten- Norsefir

Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 14, 2006, 05:57:22 pm »
Chodzi o grę "Space Rangers 2: Rebelia"- Norsefir
Czy ktoś może podpowiedzieć jak przejść misję tekstową Urzędnik na medal?

Offline Henry

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 14, 2006, 06:28:59 pm »
Jeśli tylko mi przypomnisz, o co tam chodziło, to chętnie. Nie chwaląc się przeszedłem 90 % tych misji.

Offline jstepor

Space rangers 2 - pomoc
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 14, 2006, 09:04:55 pm »
Cytat: "Henry"
Jeśli tylko mi przypomnisz, o co tam chodziło, to chętnie. Nie chwaląc się przeszedłem 90 % tych misji.


System Diatar planeta Persefona - podjąłeś się szkolenia urzędników z systemu Helgalla w konkursie Urzednik na medal. Masz 5 zawodników których masz trenować. Jest 5 dni - w każdym inna dyscyplina i w szóstym dniu dodatkowo 5 konkurencji. Mam kłopot z losowością umiejętnosci poszczególnych zawodników. Może jakies podpowiedzi?

Offline Henry

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 15, 2006, 07:58:30 am »
Cóż, tu niejaki problem, ponieważ każdy zawodnik ma losowane cechy na poczatku misji i jeśli grasz raz to np. będzie miał on doskonałe predyspozycje do rzeźbienia, a małe do zapasów.  Jeśli zawiedziesz w misji, możesz zacząc znowu i wówczas może być całkiem odwrotnie- urzędnik będzie świetnym zapasnikiem ale kieski w sztukach artystycznych.
Najlepiej sprawdzić predyspozycję podczas treningu. Polecam spisywanie sobie na kartce, kto gdzie zabłysnął, bo spamiętać tego nie sposób. Pomogą ci też spotykani wieczorem w barze , jeśli dobrze pamiętam to Malok ma maszynkę do poszerzania wiedzy.
BTW, polecam też kupowanie węzłów w bazie piratów i nie używanie komunikatora dopóki nie będziesz mieć jakiegoś programu z badań dokonywanych na stacjach badawczych.

Offline jstepor

Silent Hunter III - pomocy!
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 21, 2006, 05:58:37 am »
Czy ktoś może mi poradzić jak ustrzec się nieprzyjemnego wydarzenia gdy wracam do bazy po skończonym patrolu (z niezłym kątem zatopień, załogą w doskonałej kondycji, brakiem uszkodzeń) a tam po zatrzymaniu w doku w Wilhelmshaven czeka mnie komunikat ,,skasuj karierę''.
I nic się nie da zrobić? Proszę o jakies porady lub sugestie.

Offline horsie

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 21, 2006, 07:00:26 am »
tu by sie Jolo przydał ;)
Łosiu, gdzie jesteś? :>

 

anything