trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 285738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rempage1

Connection failed!
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 23, 2006, 04:19:17 pm »
Witam. Mam wersję RO Cenegi. Niestety przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje po jakimś czasie :Connection failed!Parę razy po dłuuugim czekaniu udało mi się połączyć z serwerem Festung-Breslau.pl ale mogłem tylko obserwować pole bitwy i zachiny niedało się przyłączyć do gry. Wyłączyłem firewalla i to samo-nieudane połączenie! Z  podglądu serwerów RO.pl też sie nie udało. Trochę zawiodłem się na tej gierce bo z np Battlefieldem nigdy takich problemów niemiałem. Jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę o pomoc.

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 23, 2006, 07:42:39 pm »
Miałem podobny problem, ale wynikało to z konfiguracji mojej maszyny (zwyczajnie za słaba) i przytrafiało się co jakiś czas. Podobaj konfiguracje komputera i wtedy się zobaczy, czy problem tkwi tutaj.

Offline rempage1

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 24, 2006, 02:03:50 pm »
Więc tak:

System operacyjny:   Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2

Typ procesora:   AMD Athlon XP, 2000 MHz (15 x 133) 2400+

Nazwa płyty głównej:   Gigabyte GA-7N400S(-L)  (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

Mikroukład płyty głównej:   nVIDIA nForce2 Ultra 400R

Pamięć fizyczna:   1024 MB  (PC3200 DDR SDRAM)

Typ BIOS'u:   Award Modular (03/29/05)

Karta wideo:   NVIDIA GeForce 6600 GT  (128 MB)

Karta sieciowa:   Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC  

Tyle że gra na singlu chodzi noproblem na full detalach.Jestem w sieci osiedlowej ale nigdy takich problemów z innymi gierkami niemiałem.

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:44:50 am »
Skoro gra chodzi na full detal i się nie tnie, to obstawiałbym problem z netem w rodzaju firewall, obciążenie łącza.

Offline High Elf

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 29, 2006, 05:17:38 pm »
Za parę dni byłbym niewyobrażalnie wdzięczny, jeśli ktoś zechciałby mi pokazać jak się gra profesjonalnie w DoW (przez neta na komputer raz) bądź opisał mi pokrótce kilka podstawowych założeń w grze multiplayer i na wyższych poziomach. Gram już 4 dni, komputer na poziomie niskim i standardowym niszczę z zamkniętymi oczyma, jednak poziom wysoki jest już sporo cięższy. Wytrzymuję ok. 25minut i w końcu mnie dopadają (mówię o małych mapach 1vs1). Na początku zajmuję ponad połowę punktów strategicznych ale z każdą chwilą komputer odbiera mi ich coraz więcej. Co robić?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 30, 2006, 01:33:46 am »
Sugerowałbym odwiedzić dwa tematy:
    WH 40K: Dawn of War
    <ngc|Dawn of War
    [/list]Pierwszy dotyczy spostrzeżeń odnośnie gry, w drugim śmiało można pytać o wszystko co związane z trybem multi, bo dotyczy wspólnych, gildiowych rozgrywek w tym trybie. Ale to jeśli chodzi o dłuższe dyskusje, bo odpowiedź na to pytanie może się pojawić tu :)

    Offline High Elf

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:06:58 pm »
    Dzięki Norsefir ;) szukałem długo w necie a zapomniałem wcisnąć "szukaj" na samym forum.
    ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


    Offline SatanZr.

    Problem z załatwieniem bossa w Knights Of The Temple 2
    « Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 28, 2006, 03:59:50 pm »
    Knights Of The Temple 2

    Zszedłem w mrok do komnaty pasterza i tu zaczynaja się schody :) Utknąłem w tym miejscu. Jak pokonać grubego tłuścicha latającego na poduszce? W normalnej potyczce nie odnosi zadnych ran. Kurde przeszedłem Infernal Crusade całe na najwyższym levelu, Kott 2 gram na rycerzu i utknałem tutaj.
    Proszę o pomoc istoty z toporami w dłoni :)
    ve!

    Offline Girwan

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 28, 2006, 05:39:01 pm »
    W chwili kiedy robi na ciebie najazd lub w inny sposób Cię atakuje zastosuj blok. To spowoduje, że padnie i przez chwilkę będzie oszołomiony. Wtedy wal ile wlezie.

    Kila razy tak zrobisz i po kłopocie :-)

    W ten sam sposób pokonasz pozostałych Bossów :) (niestety)



    Offline SatanZr.

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 28, 2006, 06:37:32 pm »
    Na to nie wpadłem, próbowałem ciągle zajść go od tyłu i zaatakować w miejsca pokryte tatuażem, ale to było nie wykonalne. Dzięki za pomoc, zaraz wkładam płytke z grą i walcze dalej.
    ve!

    Offline Rybb

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 30, 2006, 10:33:59 pm »
    pierwszy KOTOR

    jestem w grobowcu Naga Sadow
    zagadkę rozwiązałem, zatrute ostrze mam, ale nie wiem jak załatwić dwóch Terranteków w drugim pomiszczeniu, rozpieprzają mnie niemal od razu :/

    Offline Saladyn

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 30, 2006, 10:42:27 pm »
    Hm.
    Ja je załatwiałem bez problemów. :o
    A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

    Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

    Offline Rybb

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 30, 2006, 10:43:55 pm »
    no spoko, to mi bardzo pomogło  :roll:  napieram w nie ile wlezie a one palną mnie dwa razy i leże, mam już takiego nerwa, że chyba ekran ucierpi na tym

    gość1

    • Gość
    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 30, 2006, 11:14:52 pm »
    Ja ich ominąłem, a później tłukłem z pomieszczenia (do kótrego wejść nie mogą). Przyda się skradanie, żeby przejść obok. Jeśli nie masz, to przebiegnij. A później za pomocą rzutu mieczykiem kosisz ^_^

    Offline Rybb

    Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
    « Odpowiedź #149 dnia: Październik 01, 2006, 12:21:40 pm »
    poskradałem sie, podłożyłem dwie miny, najpierw wywabiłem jednego potem drugiego i się fartownie udało, dzięki za pomoc, dostałem paniki bo gra tak mnie wessała, że nawet sesja poprawkowa nie jest mi straszna :)
    Teraz utknąłem na pojedynku z Bastilą (zdradziecka dupa)
    i nie mogę jej rozwalić ... a może nie będe walczył? hmm (głupie)
    ma ktoś jakiś pomysł co by mi pomógł upiec te babe?
    editiotn: Bastila is dead  :shock: nie chcialem tego ale najwidoczniej ona chciala, next stop: Darth Malak ( i znowu cisne aż sie uda )

     

    anything