Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 284121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaperek

Spellforce 2
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 10, 2007, 03:33:59 pm »
Witam mam kolejny problem z grą. no więc tak http://img87.imageshack.us/my.php?image=spellforce2qf6.jpg kolejna misja w której miałem przynieść Black Mirror do tego wojownika który jest przy Czarnym drzewie nie wiem co robic. Prosze o pomoc

Offline tamago

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 14, 2007, 08:05:41 am »
Dobra... mam problem z grą F.E.A.R. ...
giera działa mi przez około 5 minut i sie wyłącza obojętnie jak ustawię grafę w grze... nic się nie zmienia, a zapisywanie co 5 minut jest troche męczące...

Offline InvaA

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 14, 2007, 01:14:17 pm »
Witam!

Czy jest możliwość "odpolszczenia" Mark of Chaos? Polskie dialogi są dość...denerwujące.
e Are Ultramarines. Resist Cause Death. Please Resist...

Offline Niuniek

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 14, 2007, 02:48:19 pm »
Cytat: "tamago"
Dobra... mam problem z grą F.E.A.R. ...
giera działa mi przez około 5 minut i sie wyłącza obojętnie jak ustawię grafę w grze... nic się nie zmienia, a zapisywanie co 5 minut jest troche męczące...


Ty... a mi się chrzani grafa jak walnie "checkpiont" i zapisze....

Nie wiem dlaczego, bo jak odpalę od nowa, to działa dobrze, nawet quicksave działa dobrze. Dopiero na checkpiont się wychrzania.....

Offline LuinThorondor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 04, 2007, 01:40:37 pm »
NWN2: jak sobie radzic z zamknietymi skrzyniami grajac wojownikiem? Czy jest jakis sposob zeby je otworzyc/rozwalic i dobrac sie do zawartosci?

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 04, 2007, 02:18:25 pm »
Najprościej chyba takową skrzynie zaatakować i zniszczyć ^^ Jej zawartość powinna zostać na ziemi wtedy.

Offline LuinThorondor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 04, 2007, 02:25:47 pm »
No tak mi sie wydawalo, ale w zaden sposob nie moge jej "zaatakowac". Pokazuje mi tylko ikone klodki.

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 04, 2007, 02:28:01 pm »
Z tego co pamiętam, to prawy przycisk był wymuszeniem ataku. A jak nie podziała, to w jakiś sposób atakiem z paska ^^

Offline LuinThorondor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 04, 2007, 02:48:56 pm »
Mam! Faktycznie prawy przycisk (trzeba dluzej przytrzymac wcisniety). Minusem tej metody jest to, ze czesc przedmiotow ulega zniszczeniu. Dzieki!

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 04, 2007, 06:58:09 pm »
Zniszczeniu ulegają tylko pułapki ^^

Offline endriuh26

Blair Witch Volume 1 Rustin Parr. Pomocy, Help Help
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:43:36 pm »
Mam problem z grą Blair Witch Volume 1 Rustin Parr, nie mogę przejść treningu, w misji treningowej na początku mam problem z ścianą która nie wiadomo z kąd się pojawiła, jest ona na koncu korytarza, a więcej innych wyjść nie ma które bym jeszcze nie był, ale jak jest kamera z góry to widać że są jeszcze inne pomieszczenia, jak się do nich dostać? Co trzeba zrobić dalej w tym treningu? Prosze o odpowiedz na email: endriuh@gmail.com lub na nr. GG: 6859387, Help  :(

Offline 1983capricornus

Knights of the Temple II: Czas Demonow
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 07, 2007, 04:11:32 pm »
KNIGHTS OF THE TEMPLE II : CZAS DEMONOW

Prosze o pomoc we wskazaniu miejsca ukrycia artefaktów :Oręż (w mieście Ylgar) oraz Runa (Yursa)

Nie mam "zielonego pojecia" gdzie sa one ukryte a sadze ze nie posiadajac ich nie zdolam otworzyc WROT


Z gory wielkie dzieki za pomoc

Offline Girwan

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 07, 2007, 06:38:40 pm »
Oreż w Ylgar - musisz zejść dpo lochów i je zwiedzić, w końcu dotrzesz do miejsca gdzie jest ukryty oręż - będziesz tam walczyć z dużm szkieletem - Bossem (rzuć okiem w naszej glaerii, są screeny z walki z nim)

Runa - Też wchodzisz tam do lochów - przyznaję ,że też tam trochę bładziłem, muszisz wykonać wszystkie misje i końcu dotrzesz do podziemi, tam chyba spotkasz pasterza - Bossa. Tradycyjnie na koniec dostaniesz runę.

Nie pamiętam już za dobrze, ale zasada jest jedna - wchodzisz w lochy, bijesz będące tam istoty, załatwiasz bossa - masz artefakt



Offline 1983capricornus

KotT II
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 07, 2007, 10:18:04 pm »
Wielkie dzięki za odpowiedź  

MAM JESZCZE JEDNO  (DOŚĆ ISTOTNE) PYTANIE:

Jak w tych miastach znaleść lochy ???


(nie wiem ale wydaje mi sie ze "przekopalem" cale miasto Arabów i Piratów a na lochy się nie natknąłem)

Nie wiem czy ma to jakiś związek z moim problemem ale nie zapłaciłem czarownicom aby mnie przepuściły przy wrotach. Zabiłem je

PROSZĘ O W MIARE DOKŁADNĄ (SZCZEGÓŁOWĄ) WSKAZÓWKĘ BO JESTEM LAIKIEM W TAKICH GRACH

Offline Frey Ikari

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 10, 2007, 07:01:10 pm »
ja poproszeo podpowiedź do SW: Republic Comando. Jestem na statku tam gdzie te lizardy i latajace pierdoły doszedłem do drzwi (są otwarte) i na przejściu jest mina. Gdy podejdę za blisko boom, chciałem ją zestrzelić ale nie da się więc jak ją zdjąć?? Pojawia się jakiś znaczek ale gdy naciskam "F" nic się nie dzieje...