trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragon_666

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 20, 2008, 04:11:50 pm »
witam mam problem w kott2. Jestem w przekletym miescie Rzymian i mam 4 obrotowe cosie ze znaczkami na stole jest kartka jak to niby ma wygladac ale jak tak ustawiam jak na kartce to nic sie nie dzieje. Bardzo prosze o pomoc.
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline tumtor17

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 24, 2008, 10:30:09 pm »
Unreal II
Witam i proszę o pomoc. Poziom hell-disclosure chyba końcówka. Okrągłe pomieszczenie z wielkim pająkiem i strumieniem plazmy powiększającym małe pająki. Jak wyłączyć plazmę i ubić tego wielkiego pająka???

Offline Kofeina

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 05, 2008, 12:57:15 pm »
Witajcie.
Mam problem z grą Prince of Persia. Pomyliłem drogi tzn miałem iść do pokoju czasu, tam była klepsydra i potem się ma wsadzić miecz w taki podest... i się okazuję że ja nie weszłem do tej komnaty a doszedłem od razu do pomieszczenia z piaskiem które przenosi w terazniejszość. I co teraz ? W tył zwrotu nie ma, próba przejścia od nowa w teraźniejszości nie skutkuje bo Dahaka zniszczył drogę... Gdy próbuje w przeszłości zejść w dół to już się nie da... Nie ma jakiś kodów żeby wczytać ten rozdział od nowa ?

Offline ArtiS

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 31, 2008, 08:52:56 am »
Unreal II
Witam i proszę o pomoc. Poziom hell-disclosure chyba końcówka. Okrągłe pomieszczenie z wielkim pająkiem i strumieniem plazmy powiększającym małe pająki. Jak wyłączyć plazmę i ubić tego wielkiego pająka???

Unreal-a II kończyłem dawno temu i już nie pamiętam, więc wklejam poradnik w języku angielskim - myślę, że jak nie dałeś rady jeszcze tego przejść to się przyda. Z tego co pamiętam to dopiero połowa gry.

- Part 4: Hell Disclosure -

When the new level has loaded go to the upper level using the elevator. The other door in this room has to be unlocked first. The room you are now in contains an elevator and a broken door. The elevator will bring you to the control room where you have to be, but there are some obstacles in your way, so you have to go through the broken door and get upstairs via the obstacles. When you are in the control room push the 2 buttons in there and go back down to where you started. Now go through the door that was locked at the start. Walk through the hallway and go through the door at the end. Followthe path to your right untill you see another door on your right. Go through at and walk straight ahead to the elevator at the end. Now use the 2 elevators to get in the local control room and push all the buttons there. now get one level lower using the elevator and notice the 3 doors in front of you. Go to the left door for some ammo and health and then through the one in the middle. The room where you are now contains a hole in the center. Go through it, kill all the little spiders and get to the end of the tube. Before you get out on the right, get the flamethrower, you will need it. The hall you you are now, contains a door in the center. Don't go into it yet, get the ammo at the end of the hall first. When your through the door, follow the hallway to the elevator at the end. Again use the 2 elevators to get in the local controlroom. in the control room. push the 4 buttons on the left one by one so the creatures get out. they will kill the big spiders for you so you won't have to kill them yourself. Now push the button in the center to unlock the doors on the level below you. go one level lower and go through the door on the right and get through the hole in the floor. follow the follow the hole untill you get in a room with a lot of toxic waste in it. In the center of that room is a small passage. Go through the hole at the end of that passage. The artifact is in the beam that needs to be shut down, but before that you will have to kill the queen with everything you have. When you have killed her push one of the buttons that can be found near the beam and take the artifact.

Offline Girwan

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 07, 2008, 05:24:54 pm »
Dead Space  - rozdział IV - spacer na zewnątrz wśród meteorytów - kto wie jak to przejść?



Offline Muniek84

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:04:59 am »
hej uzywaj swoich specjalnych ataków w trakcie gdy on zaczyna sie krecic na tej poduszce tylko wes miecz obureczny latwiej go trafisz bo z tarcza to lipa bedzie pozdro

Offline DARKMAN

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:44:41 pm »
Girwan -> jak widzisz ze leca meteoryty to chowaj sie za tymi komputerami (czy czymkolwiek one sa)...

Offline fin

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 08, 2009, 06:56:43 pm »
A ja radziłbym przypakować trochę węzłów do ilości tlenu.

Offline zyon

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 07, 2009, 12:39:59 pm »
red faction - uwolnienie gryphona, wpadam windą na piętro, przedostaje się do biura, zabieram gryphona, robię spustoszenie na piętrze, docieram do windy...i dupa, drzwi zamknięte, przyciski podświetlone na czerwono, co robić?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline menblack

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:54:52 am »
witam potrzebuję pomocy w grze Dark Sector czy ktoś wie jak zabić tego potwora w kościele pilnie prosze o pomoc

Offline PanCiacho

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #295 dnia: Maj 03, 2009, 06:41:33 pm »
Potrzebuję pomocy w grze Cezar III.

Dopiero zaczynam i w chyba 4 czy 5 misji miałem w mieście trzęsienie ziemi, rozwaliło mi połowę miasta, ale nie o to chodzi. Czy skutki trzęsienia (te bruzdy) da się jakoś zlikwidować, czy samo przejdzie (nie da się na tym budować), czy muszę przenieść "spichlerz" imperium w inne miejsce?

Offline Jackal

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #296 dnia: Maj 24, 2009, 11:37:49 am »
Witam,
Wie ktoś może poco są te różne tryby gry (devil hunter i human) oraz różne tytuł np. son of sprada itd w DMC4 skoro i tak wszystko jest tak samo, ten sam gość ta sama akcja itd?

Offline my brother's son

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 26, 2009, 04:22:45 pm »
witam potrzebuję pomocy w grze Dark Sector czy ktoś wie jak zabić tego potwora w kościele pilnie prosze o pomoc

W pierwszej czesci walki, kiedy boss skacze uwieszony filarow, musisz atakowac go Power Throwem glevii. Na 90% glevia powinna plonac.
Pozniej gdy juz zejdzie, unikasz jego szarzy i gdy otacza go zielona chmurka to znowu podpalasz go plonaca glevia.
Generalnie to polecam poradnik na ign.com zarowno do Dark Sectora jak i do innych gier.

Offline eban

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 26, 2009, 08:02:15 pm »
Witam,
Wie ktoś może poco są te różne tryby gry (devil hunter i human) oraz różne tytuł np. son of sprada itd w DMC4 skoro i tak wszystko jest tak samo, ten sam gość ta sama akcja itd?

Zdaje sie ze to poziomy trudnosci. Bloody Palace to seria walk na "Arenie" na czas. Heaven or Hell i Hell and Hell to tryby dostepne po ukonczeniu najtrudniejszego. Jeden sprawial ze wszystko ginie od 1 trafienia, drugi ze nasz bohater ginie od jednego trafienia. Przynajmniej z tego co pamietam bo gralem dosyc dawno etmu.

Offline zazapo

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 06, 2009, 02:37:45 pm »
czesc gra ktoś w overlord II?
Potrzebuję małej pomocy, pewnie rozwiązanie jest banalne ale nie potrafię go namierzyc :)