Gildia Tajemnic (www.magia.gildia.pl) > Forum Tajemnic

Ciekawe strony

<< < (12/12)

szarosen:
Nie wiem, czy adres tej strony tutaj pasuje... Strona na temat pewnej mało znanej filozofii opartej na naukach Sokratesa. Dajmonizm (wbrew pozorom ma niewiele wspólnego ze Złotym Kompasem) pomaga w analizie własnej osobowości i dopasowaniu jej do wizerunku zwierzęcia (albo ostatecznie innego obiektu). Byłam przez jakiś czas na tej stronie i pomogła mi w uporządkowaniu własnej osobowości i spojrzeniu na samą siebie z dystansu.

Niektórzy za pomocą dajmonizmu kontaktują się z własną podświadomością czy nawet ją wizualizują (do mnie to nie trafia, ale jak kto lubi).

Adres: http://dajmony.info/forum

PS. Jest też nie polska, a ogólnonarodowa strona dotycząca dajmonizmu i okazuje się, że na całym świecie ludzi siedzących w tej filozofii jest niemało...

Dream:
Świadomy sen - informacje na temat świadomego śnienia.

HYPNO:
www.hypno.pl
Ciekawe informacje na temat hipnozy i hipnoterapii: czy hipnoza może być niebezpieczna, kto jest podatny na hipnozę, czym jest hipnoterapia i kiedy się ją stosuje - na stronie odpowiedzi na te i inne pytania,  ciekawostki i interesujące artykuły.

MrNobody:
Cześć. :wink:
Jeżeli chodzi o ciekawe strony, to pozwolę sobie tu dorzucić swoje trzy grosze. :wink: Jest takie dość ciekawe i zdaje się perspektywiczne narzędzie – Vendoria.
Cóż to za cudo? Działa podobnie jak wyszukiwarka i zbiera oferty z różnych portali. Amazon, Allegro, Ebay – nie wiem jak, ale zbiera. Korzystne jest to, że wystarczy drobny research tylko tam, aby mieć rozeznanie w dostępności i cenach w różnych miejscach. Myślę, że pod tym względem jest to całkiem przydatne. :wink:

Beffectrall:
polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.blogi.pl/artykul,supermarkety-we-wroclawiu-gdzie-najczesciej-mozna-spotkac-promocje-,42.html
chodzi tam o jakimś portale ze zniżkami

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej