Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 265142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cro_no

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #570 dnia: Luty 24, 2016, 09:47:26 pm »
@radef
I mieć dziurę w Visionie? Nieeee - podziękuję. Panorama is everything! :)
Przecież i tak masz dziury w panoramie...

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #571 dnia: Luty 25, 2016, 05:55:27 am »
@UP
No ale w tej gorszej części. :) I nie - nie kupię Wolverine Origin, za słabe to jest.

Zobaczymy co tam się stanie w tym 2018 roku, jeśli Sideca w ogóle się ruszy. Może do tego czasu poprzycinają runy Millera i Waida. A może Egmont coś wyda. Nie mam pojęcia. Na dziś nie kupuję 1 tomu, ale za 2 lata się zobaczy.

JanT

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #572 dnia: Luty 25, 2016, 08:52:54 am »
Może do tego czasu poprzycinają runy Millera i Waida.
Dla ciebie wszystko  :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #573 dnia: Luty 25, 2016, 05:21:28 pm »
Egmont się dostosował do WKKM. Mucha też. Sideca też by mogła - jeśli kurde w ogóle zacznie tego DD wydawać.

A w najnowszym tomie jeszcze było dobre to muzeum łotrów. I figurka "kultowego" Stilt Mana, którą DD zrzucił na Gladiatora. :)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #574 dnia: Luty 25, 2016, 05:50:49 pm »
figurka "kultowego" Stilt Mana, którą DD zrzucił na Gladiatora. :smile:


Uuu @8azyliszek widzę, że posiadasz już większą wiedzę o Marvelu od @fragsela

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #575 dnia: Luty 25, 2016, 05:54:20 pm »
Czytałem ten artykuł "Pięciu najgłupszych wrogów Daredevila"
Choćby Zamaskowany Matador, który załatwił DD narzucając na niego płachtę, przez co go oślepił i uciekł.  :lol:

Offline Barmon

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #576 dnia: Luty 26, 2016, 03:53:49 pm »
@radef
I mieć dziurę w Visionie? Nieeee - podziękuję. Panorama is everything! :smile:


Zawsze może sz też odsprzedać inne "nudne" komiksy z kolekci Catwonan , Justice a do 2018 pewnie jeszcze trochę się zbierze.

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #577 dnia: Luty 26, 2016, 04:24:32 pm »
@UP
Skoro teraz na Allegro nówka sztuka z przesyłką kosztuje 63 zł, to musiałbym sprzedawać za ~40 zł, czyli ze stratą 24 zł. Bez sensu.

Offline Wolf85

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #578 dnia: Luty 26, 2016, 06:05:54 pm »
Będąc wczoraj w Empiku zerknąłem sobie na DAREDEVIL: NAZNACZONY ŚMIERCIĄ. No i z góry uprzedzam, nie jestem fanem kreski Millera, niespecjalnie podobał mi się jego "Mroczny Rycerz" (ale historia świetna, rysunki oddają też pewien klimat, więc jako całość jest super), podobnie było z "Sin City (to po latach, w młodości nie odniosłem takiego wrażenia, zresztą ta kreska buduje klimat, nie mogę tego domówić). No ale to jest tragedia w moim odczuciu, na to się patrzeć nie da, co mnie dziwi, bo" Elektra Żyje", czytana przeze mnie z 10 lat temu, naprawdę była bardzo fajnie narysowana. I jeszcze te kolory. Czy ktoś też miał podobne odczucia.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #579 dnia: Luty 26, 2016, 06:33:44 pm »
Mi też się średnio podobają ostre i surowe rysunki Millera. Ale dzięki dobrym kolorom i tuszowaniu, uważam, że lepiej to wygląda niż w Wolverine z tomu 4.

Offline Wolf85

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #580 dnia: Luty 26, 2016, 07:48:29 pm »
Kolory i tuszowanie też uważam za paskudne
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #581 dnia: Luty 26, 2016, 08:24:08 pm »
@UP
I w Wolverined i w Dark Knight Returns i w Megamarvelowskim "Człowieku nieznającym strachu", kolory, tusz i w ogóle kraska Millera podobały mi się jeszcze mniej. "Naznaczony Śmiercią" z dzieł Millera podoba mi się najbardziej. Jeśli Sideca wyda z nim omniak, to zobaczy się jak tam dalej mu szło.

JanT

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #582 dnia: Luty 26, 2016, 08:28:42 pm »
Megamarvelowskim "Człowieku nieznającym strachu"
To rysował John Romita Jr.  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #583 dnia: Luty 26, 2016, 08:37:33 pm »
@UP
A to sorry. Ale na gazetowym papierze to był zbyt "ponury" komiks jak dla mnie. Jasne - taki pewnie miał być, ale jednak nie lubię takich samych cieni.

Offline laf

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #584 dnia: Luty 27, 2016, 08:03:11 pm »
@UP
A to sorry. Ale na gazetowym papierze to był zbyt "ponury" komiks jak dla mnie. Jasne - taki pewnie miał być, ale jednak nie lubię takich samych cieni.
Oj nie gadaj, ten DD to akurat Romicie Młodszemu wyszedł. Ja natomiast nie mogę patrzeć na inne jego "dzieła", które wyszły w WKKM - z Eternals i Czarną Panterą na czele. Jeszcze dosyć fajnie był narysowany ten Spider-Man, którego pisał JMS, ale wydaje mi się, że w tym przypadku to bardziej zasługa ciekawej historii.

P.S. Bazyliszku, co się dzieje z Twoim blogiem? Kiedy recenzja najnowszego DD z WKKM? Ja sobie go odpuściłem, ale ciągle jestem niezdecydowany i czekam aż mnie ktoś przekona, a Twoje entuzjastyczne podejście do tej kolekcji zawsze napawało mnie jakoś pozytywnie.