trawa

Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 265105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #585 dnia: Luty 28, 2016, 08:18:56 am »
@UP
Zarobiony byłem i nic nie pisałem. A teraz w sumie powinienem pisać inne rzeczy i też nie wiem czy będę recenzję pisał. Krótko ci powiem - warto! I miałeś okazję kupić taniej przez net za 34 zł. Teraz musisz zapłacić pełną stawkę. Ale naprawdę warto. Chyba ze chcesz czekać na omniaki od Sideci.

Offline SawiK

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #586 dnia: Luty 29, 2016, 09:00:18 am »
Moja opinia o JRJ. Gosc niezwykly, jego prace potrafia oddac i dodac opowiesci klimatu udowadniajac ze kartoflowe nosy sa ok: Punisher War Zone. Podobaly mi sie jego prace w Spiderku powrocie do domu a jednoczesnie potrafil calkowicie odrzucić od danej pozycji, tworzac wrecz karykaturalne kwadraciaki Thor czu Czarna Pantera okrutne koszmarki. Sadze ze to wynika od czasu jakim dysponuje i jak sie przyklada. Z jednej strony czieszylem sie gdy w koncu poszedl do DC zwlaszcza ze debiutowal w tym wydawnictwie z drugiej strony co tam stworzy. O ile taka sytuacja nie miala by miejsca z Jimem Lee bo nawet na odwal sie kego kreska czieszy kazde oko o tyle JRJ potrafi dac radosc jak i obrzydzenie zalezy co sie trafi, pierwsze spojrzenia na jego eSa sprawialy dobre wrazenie poziom jak przy Spiderku ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 09:04:12 am wysłana przez SawiK »

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #587 dnia: Luty 29, 2016, 10:50:33 am »
Zgadzam się co do JRJ. Bardzo fajne rysunki w Spider-Manie Straczyńskiego i jeszcze dobre w World War Hulk. Ale Czarna Pantera, Eternals czy Thor to już słabizny.I wszystkie rysowane przez niego laski wyglądają tak samo, tyle że z innym kolorem włosów. Nie ważne czy to MJ, czy Sersi, czy Lois Lane.

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #588 dnia: Luty 29, 2016, 12:41:25 pm »
JRJ mistrzostwo pokazał w trylogii Kick Ass. Mi kreska w WWH kompletnie nie podeszla, podobnie jak w tomie Kim jest Czarna Pantera.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #589 dnia: Luty 29, 2016, 12:57:36 pm »
JRJ mistrzostwo pokazał w trylogii Kick Ass. Mi kreska w WWH kompletnie nie podeszla
A ja z kolei mam tak, że w tym "Hulku" rysunki bardziej mi się podobały niż w "Kick-Assach".

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #590 dnia: Luty 29, 2016, 02:31:38 pm »
No jak kto woli Dariuszu, ale kreska JRJ w konwencji komiksu typu Kick-Ass sprawdziła się moim zdaniem wybitnie.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #591 dnia: Marzec 15, 2016, 11:10:55 am »
Ktoś ma jakiś kontakt z Sidecą? Wiadomo coś o tym DD?

Offline misiokles

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #592 dnia: Marzec 15, 2016, 11:14:50 am »
Nikt nie ma. Jak będą mieli coś do powiedzenia, to powiedzą. Aczkolwiek ostatnio pisali, że najpierw wydadzą europejskie rzeczy.

Offline kenji

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #593 dnia: Marzec 15, 2016, 11:39:17 am »
najpierw chyba muszą zebrać kasę na wydanie planowych komiksów:
http://www.sklep.gildia.pl/promocje/254

Offline buczanova

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #594 dnia: Marzec 15, 2016, 11:52:01 am »
Nikt nie ma. Jak będą mieli coś do powiedzenia, to powiedzą. Aczkolwiek ostatnio pisali, że najpierw wydadzą europejskie rzeczy.


Powiedzieli to, podali kilka zaplanowanych na najbliższe miesiące tytułów i zamilkli. :P
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline donTomaszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #595 dnia: Marzec 15, 2016, 03:22:11 pm »
Czyli standardowo jak na Manzoku, ups przepraszam - Sideca.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline buczanova

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #596 dnia: Marzec 15, 2016, 03:32:53 pm »
Czyli standardowo jak na Manzoku, ups przepraszam - Sideca.


Niestety, trochę szkoda, bo nigdy nie doczekamy się tych Daredevilów, wątpię aby jakieś inne wydawnictwo się za to wzięło.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Jaxx

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #597 dnia: Marzec 15, 2016, 03:43:31 pm »

Niestety, trochę szkoda, bo nigdy nie doczekamy się tych Daredevilów, wątpię aby jakieś inne wydawnictwo się za to wzięło.

Mucha mogłaby się szarpnąć. Skoro postawiła na Alias, to tym bardziej mogła by pójść w Daredevila.

Offline SawiK

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #598 dnia: Marzec 15, 2016, 04:05:40 pm »
Te stawiam ze Mucha wezmie sie za Daredevila gdy Sideca odpusci. Udowodnili juz swoja moc wydajając cegły DC, a z Marvelem graja od początku ;]

Offline misiokles

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #599 dnia: Marzec 15, 2016, 04:20:11 pm »
Niech Mucha weźmie się za Punishera Aarona a nie jakieś tam Daredevile :)