Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 268464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ajron

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:49:38 pm »
Najlepiej tak od #26 vol. II  ;-) to niesamowite, żeby przez blisko 100 kolejnych zeszytów, pomimo zmian scenarzystów i rysowników, seria trzymała tak wysoki poziom... od lat, niezmiennie - NAJLEPSZA seria ongoing z Marvela.

Dobrze wiedzieć. Czyli jednak nie wtopiłem kasy kupując ostatnio dwa haceki (a jeszcze nie zdążyłem przeczytać) :)

No właśnie.. Ja naprawdę z chęcią wielką bym to nadrobił. Naprawdę! Ale zaczyna mnie boleć głowa i portfel jak widzę ile tego jest :)
od tego są wydania zbiorcze... powolutku, pomalutku, po kolei...

Taa, mam to samo. Obecnie kupiłem dwa tomy w promocji, ale już następne wyniosą mnie drożej, przez co nadrabianie zaległości trochę potrwa. Szczególnie, że nie tylko w Daredevilu mam zaległości. A dziś odebrałem polecany w innym temacie Daredevil: Father, ale niestety leci na razie na półkę, bo czasu na czytanie nie ma :(

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:28:07 am »
Czytał ktoś z Was Daredevil: Redemption? Bo się zastanawiam nad zakupem w przyszłości...
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline donTomaszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:34:09 am »
Sprawdz mniej wiecej w polowie strony 8)
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,17615.660.html
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Ranaghar

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 26, 2009, 08:54:37 pm »
Czytał ktoś z Was Daredevil: Redemption? Bo się zastanawiam nad zakupem w przyszłości...

Dobra historia, warto przeczytać, ale czy warto mieć?

Offline Koro

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:10:05 pm »

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 19, 2009, 06:31:16 pm »
Marvel wydal do tej pory 4 tomy Essentiali z DD, a piąty zapowiedział. Czy warte to lektury? DD znam z posiadanych runów Bendisa i Brubakera oraz runu F.Millera/KJansona.
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #231 dnia: Grudzień 13, 2009, 02:33:59 pm »
czytał ktoś DAREDEVIL LONE STRANGER ?
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline am666

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #232 dnia: Grudzień 13, 2009, 08:27:56 pm »
Cytuj
Marvel wydal do tej pory 4 tomy Essentiali z DD, a piąty zapowiedział. Czy warte to lektury? DD znam z posiadanych runów Bendisa i Brubakera oraz runu F.Millera/KJansona.
Czytałem tylko pierwszy tom i starczy - strasznie się to zestarzało, narracja powiela to co widać na kadrze a fabuła jest infantylna do bólu. Nie dałem rady przeczytać więcej niż jeden zeszyt dziennie, spróbuj kupić 1 tom na próbę może Ci podejdzie. Nie sprzedałem tylko dlatego że podoba mi się okładka Filipa Myszkowskiego.
Cytuj
czytał ktoś DAREDEVIL LONE STRANGER ?
Przeczytam jak się ukaże, mam Daredevil Legend vol 4 Typhoid Mary duetu Ann Nocenti/JRJR i jak dla mnie to ten sam poziom co Miller- czyli jest bardzo dobrze, mam nadzieje że cały run (238-291) trzyma poziom Typhoid Mary.

EDIT
Pięknie, w czasie sprawdzania zawartości LONE STRANGER zauważyłem podwyżkę cen w Multiversum. Po prostu pięknie, dolar w dół a ceny rosną.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2009, 08:35:27 pm wysłana przez am666 »

Offline freshmaker

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #233 dnia: Grudzień 13, 2009, 08:40:12 pm »
może rafał przewiduje że dolar zdrożeje przed świętami;)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #234 dnia: Grudzień 13, 2009, 10:25:55 pm »
Pięknie, w czasie sprawdzania zawartości LONE STRANGER zauważyłem podwyżkę cen w Multiversum. Po prostu pięknie, dolar w dół a ceny rosną.
Cennik w multiversum jest dosyć ciekawym zjawiskiem - ciągłe zmiany, ciągle inne zasady, ceny itp. Na świecie dolar w dół, a tam w górę.. Tak to jest jak konkurencji brak (mowa o zeszytach np.).

celtic

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #235 dnia: Grudzień 14, 2009, 07:27:19 am »
Cennik w multiversum jest dosyć ciekawym zjawiskiem - ciągłe zmiany, ciągle inne zasady, ceny itp. Na świecie dolar w dół, a tam w górę.. Tak to jest jak konkurencji brak (mowa o zeszytach np.).
 

Co ciekawe gdy Rafał ruszał ze sklepem dolar kosztował w okolicach 3,80zł, a przelicznik w sklepie wynosił wtedy 1$ - 3zł. Znaczne podwyżki zaczęły się w czasie gdy świat został dotknięty kryzysem, wtedy ceny w Multiversum poszły ostro w górę. Myśląlem że wszystko unormuje się,  gdy bodajże w sierpniu Rafał z okazji swoich urodzin zrobił dużą obniżkę cen. Niestety Rafał urodziny ma tylko raz w roku i znowu podwyższył przelicznik do dolara :sad: ( co robi niestety nad wyraz często) . Gdyby była jakaś alternatywa, z przystępnymi cenami, to z chęcią zmieniłbym dostawcę oryginałów.

Offline freshmaker

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:53:13 pm »
dostałem właśnie drugiego omnibusa daredevila bendisa  i jest wyraźnie chudszy od poprzedniego. a cena to nadal 100$ :/
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:53:04 am »
A w środku co jest jako dodatek? Miniseria Ninja czy Ultimate Team-Up?

Powiem szczerze, że omnibusy Bendisa i Brubakera będą ostatnimi, jakie kupie. Fajnie te cegiełki wyglądają na półce, ale w lekturze są uciążliwe (zastanawiam sie nad kupieniem podstawki). Przewiduje, że podobnie jak DC teraz, Marvel przeniesie się z formatu Omnibus na Oversized HC.

I czekam bardziej na zbiór historii z Nocenti. Słyszałem, że są dobre.

BTW. Wie ktoś, czy zostały jakoś skompletowane parodie Daredevila w wykonaniu Alana Moore'a?

Offline yurek1

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 19, 2010, 11:33:40 am »
BTW. Wie ktoś, czy zostały jakoś skompletowane parodie Daredevila w wykonaniu Alana Moore'a?
a to było ich kilka?
ja wiem tylko o tej z The Daredevils #2, ale to raczej parodia millerowego Daredevila.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline freshmaker

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 30, 2010, 06:03:27 pm »
jestem wlasnie po drugim omnibusie bendisa - jest to kawał na prawdę świetnego komiksu. pokuszę się nawet o stwierdzenie że jest lepszy niż pierwsze tomiszcze. nieźle się nakręciłem na daredevila chyba jeszcze dziś zamówię brubakery:)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons