trawa

Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 265162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 14, 2015, 11:30:30 am »
W koncu porzadny serial dla dojrzalego odbiorcy, a nie jakiej popluczyny dla nastolatkow w stylu: Arrow, Flash czy Agents of SHIELD. :)
Netflix ma jeszcze produkowac jeszcze Luka Cage'a, Jessice Jones, Iron Fista i Defenders.
Fajnie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline donTomaszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 14, 2015, 12:10:05 pm »
Dolaczam sie do szanownych przedmowcow - serial trzyma poziom. Widzialem na razie 2 odcinki i jestem pod duzym wrazeniem. Jest mrocznie, ulicznie i bardzo brutalnie.
Polecam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline rymski

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 14, 2015, 12:44:56 pm »
I ja również jestem po 2 odcinkach. Jestem zachwycony! Mroczny, brudny, uliczny klimat wprost wylewa się z ekranu. Cholernie podobają mi się sceny walki. To nie jest Batman czy Kapitan Ameryka, który sam rozwala całe zastępy wrogów i nie dostaje przy tym nawet zadyszki. Tutaj jest zupełnie odwrotnie: Daredevil przyjmuje ciosy, męczy się, z każdym kolejnym przeciwnikiem ma coraz mniej sił i to widać. Nadaje to serialowi realizmu, co jeszcze lepiej wpływa na odbiór. Zdecydowanie polecam!

Offline tokage

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 14, 2015, 04:24:21 pm »
Ja już po całości. Dla mnie - nowa jakość w gatunku "superhero TV". Arrowy, Flashe, Gothamy czy choćby Agenci Tarczy nie mają startu. Druga połowa nieco gorsza od pierwszej ale i tak jest bardzo dobrze. Nie sądziłem, że będę się jarał wizją serialu z Cage czy Jones, ale po DD - ta, się nie mogę doczekać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 14, 2015, 05:01:56 pm »
Ale nakręcacie na tego Daredevila, muszę czym prędzej się za niego zabrać.

Offline burberry

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:24:12 pm »
Polecam. Serial warty obejrzenia. Fajnie wykreowane postacie (Kitty Pride trochę drażni, ale można ją znieść). Świetne miejsca, uliczki, magazyny, Matt ma świetne mieszkanie. No i Kingpin rządzi!! Daredevil od Netflixa wymiata!
Bóg Cię kocha

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 30, 2015, 12:57:06 pm »

Offline arczi_ancymon

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 30, 2015, 04:56:49 pm »
Troszkę polało się krewki, dodali gromkopierdnej powagi i gawiedź ugłaskana. Niby korzystają w dużej mierze z runu Millera, więc powinno być świetnie, ale nie próbują nawet wychodzić poza zachowawczy i bezpieczny standard marvelowskich superhero.

A Foggy+Karen, to najnudniejszy i najbardziej pozbawiony uroku/ikry duet-zapychacz w dziejach ludzkiej cywilizacji.

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #338 dnia: Kwiecień 30, 2015, 06:46:50 pm »
Masz odpowiedź w odpowiednim dziale.

Czy moderator może powyższy post przenieść do działu filmowego? W innym wypadku pomieszamy komiks z filmem...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 02, 2015, 09:35:11 pm »
W końcu obejrzałem Daredevila. Serial rzeczywiście świetnie zrealizowany, poprowadzony i zagrany. Strasznie mi się podobały sceny walki, ich choreografia i praca kamery podczas ich odgrywania. Wszyscy aktorzy świetnie dobrani pod względem zarówno wizualnym jak i aktorskim do swoich postaci (choć do Karen Page musiałem się przyzwyczaić jakiś czas). Dojrzały mroczny i brutalny klimat serialu to miła odskocznia od, co prawda fajnych, ale jednak cukierkowych Avengers i spółki. DD to niewątpliwie najlepszy jak dotąd serial tv traktujący o komiksach i superbohaterach, produkcje DC/WB są daleko w tyle za tym z czym wystrzelił Marvel i Netflix.

Offline burberry

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 04, 2015, 02:55:55 pm »
Karen Page?

Jasne, trochę pomieszałem.

Ale ta postać w serialu irytowała najbardziej. Poza tym raczej nie mam zarzutu, chociaż Foggy z komiksów był bardziej spoko.
Bóg Cię kocha

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 14, 2015, 09:52:09 pm »
Co powiecie o Daredevil:Żółty ?

Warty kupienia ?
the time is near

Offline arczi_ancymon

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 14, 2015, 09:54:27 pm »
Moim zdaniem nie, nieźle narysowane, ale historyjka taka se - zresztą (zostanę zlinczowany) jest to częsty problem duetu Loeb/Sale. Były lepsze historie z Daredevilem i mam nadzieję, że teraz - na fali serialu - u nas wyjdą.

Offline donTomaszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 14, 2015, 10:10:56 pm »
Yellow to inne spojrzenie na origin DD. Rysunkowo jest swietnie, scenariuszowo dobrze. Oczywiscie, ze sa lepsze komiksy z diablem, ale ten takze warto miec.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 15, 2015, 12:46:21 pm »
Kolejna niespodzianka dla fanów Marvela :)
Po wakacjach nakładem wyd. Sideca ukaże się Daredevil Bendisa oraz Brubakera :)

https://www.facebook.com/wydawnictwosideca/posts/920786681296363?__mref=message_bubble