trawa

Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 267520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 06, 2015, 04:20:49 pm »
Ok,dzięki :smile: To czekają mnie spore zakupy,po serialu od netflixa jestem pewny że trafi w moje gusta w 100%.


Daredevil Waida ma bardzo mało (wręcz w ogóle) klimatu tego co działo się na Netflixie. Jak chcesz "takiego" Daredevila to Miller, Bendis, Brubaker i początek DD Chichestera jeśli już.
perły przed wieprze

Offline Baks

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 06, 2015, 10:45:46 pm »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 06, 2015, 10:55:07 pm »
perły przed wieprze

Offline Garf

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 06, 2015, 11:04:02 pm »
Dla porządku: akcja tego albumu dzieje się po wydarzeniach z WKKM 47 "Diabeł Stróż". Ale chyba można spokojnie go czytać bez znajomości wcześniejszych przygód. To właśnie ten "Daredevil", którego miała wydać Sideca, zanim cała sprawa się rozmyła.

Poza tym na podstawie tego, co czytałem o Daredevilu Bendisa w pełni zgadzam się z kubą g: to chyba najlepszy wybór dla kogoś poszukującego serialowych klimatów. Sugerowałbym też rozejrzenie się za "Daredevilem: Odrodzonym" - to potężnie dobry komiks jest, i także na pewno nie cukierkowaty.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #484 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:26:35 am »

W WKKM ukazał się "Diabeł Stróż", po którym następuje run Berndisa i Maleeva. Jego wydanie w Polsce zapowiedziała Sideca, potem tę zapowiedź odwołała, większość na forum wierzy jednak, że te komiksy się ukażą.


A gdzie przeczytałeś, że Sideca odwołała zapowiedź? Bo mi się wydaje, że tylko przełożyli datę premiery.
Cytując klasyka: "Bolek, przestań szerzyć defektyzm".

Offline absolutnie

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #485 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:55:06 am »
A gdzie przeczytałeś, że Sideca odwołała zapowiedź? Bo mi się wydaje, że tylko przełożyli datę premiery.
Cytując klasyka: "Bolek, przestań szerzyć defektyzm".


Gdybyś uważniej śledził forum, wiedziałbyś, że mieliśmy już dyskusję o tym, czy Sideca odwołała czy przełożyła i że wyszło na to, iż jedynym konkretnym źródłem informacji w tej sprawie był mail ze sklepu Gildii. W mailu była informacja, że Sideca wycofała się z premiery i że sklep będzie zwracał pieniądze. Są rozbieżności w interpretacjach, czy oznacza to, że komiks już się nie ukaże, czy też, że ukaże się później, ale żadnych innych konkretów nie mma. Uważam, że w moim poście streściłem w sposób własciwy zarówno informację (Sideca zapowiedź odwołała) jak i forumowe opinie (większość wierzy, że komiksy jednak się ukażą).
Dlatego postrzegam Twój post jako bezzasadnie agresywny, a oskarżenie o "szerzenie defektyzmu" uważam za niesłuszne i niegrzeczne.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #486 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:03:32 am »
Uważam, że w moim poście streściłem w sposób własciwy zarówno informację (Sideca zapowiedź odwołała) jak i forumowe opinie (większość wierzy, że komiksy jednak się ukażą).

Sideca nie odwołała premiery bo od kilku miesięcy nie ma z nią kontaktu! Sklep Gildia zwrócił pieniądze klientom i wycofał go ze swojej oferty. Sklep, a nie wydawnictwo.

Co zrobi Sideca, nie wie nikt oprócz samej Sideci.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 02:15:50 pm wysłana przez fragsel »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #487 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:05:16 am »
Dla porządku: akcja tego albumu dzieje się po wydarzeniach z WKKM 47 "Diabeł Stróż". Ale chyba można spokojnie go czytać bez znajomości wcześniejszych przygód.


I zupełnie nie ma potrzeby znać tego tomu żeby rozumieć co się dzieje, potrzebne informacje (właściwie jedna) jest czytelnikowi wyłożona w trakcie lektury, a reszta konsekwencji jest nieodczuwalna praktycznie. Tak BTW.
perły przed wieprze

Offline absolutnie

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #488 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:09:15 am »


Sideca nie odwołała premiery bo od kilku miesięcy nie ma z nią kontaktu! Sklep Gildia zwrócił pieniądze klientom i wycofał go ze swojej oferty. Sklep, a nie wydawnictwo.

Co zrobi Sideca, nie wie nikt oprócz samej Sideci.


Tu masz informację, o której pisałem. Jeśli masz ochotę, to przedstaw, w jaki sposób rozumiesz, to, co w niej jest napisane. Ja z tobą dyskutował nie będę, bo nie mam o czym:


Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #489 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:24:46 am »
Lol, to nie mogłeś tej forki od razu wrzucić? Ja żadnej wiadomości od sklepu gildia nie dostałem. A to właśnie w niej widoczna jest informacja, że jednak sklepowi udało się z Sidecą skontaktować. A byłem pewien, że się nie udało i po prostu wycofali produkt z oferty swojego sklepu, którego nie otrzymali. Tyle niepotrzebnego pisania :???:

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #490 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:38:00 am »
Ja dostałem tą samą wiadomość i nie wynika z niej nic ponadto, że wydawca wycofał się z wydania komiksu na premierę, której data była ustalona wcześniej. Ponieważ nowa data wydania nie jest znana, Gildia chciała zwrócić pieniądze preorderowiczom. I tyle z maila. Nie ma nic o wycofaniu się z planów wydania komiksu.

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #491 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:43:26 am »
@pocztar

Dla mnie ważniejsze jest, że Gildia skontaktowała się z Sidecą. To znaczy, że wydawnictwo nie umarło :smile: Zachowanie Gidii jest naturalne jak napisałem w poprzednim poście.

JanT

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #492 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:49:34 am »
Premiera tego Daredevila będzie na Broadway'u i dlatego to tyle trwa  :badgrin:

Offline Itachi

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #493 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:58:04 am »
Skoro

Premiera tego Daredevila będzie na Broadway'u i dlatego to tyle trwa  :badgrin:

to gdzie będzie premiera 13 tomu? Na marsie?

JanT

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #494 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:02:31 pm »
Skoro

to gdzie będzie premiera 13 tomu? Na marsie?

Ja myślę że nie dożyję...