Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 265363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #495 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:04:51 pm »
Z maila z Gildii wynika jednoznacznie, że Sideca zrezygnowała z premiery w listopadzie Daredevila, a nie z komiksu zupełnie. Sam sklep Gildii też rozumie w ten sposób tę wiadomość, ponieważ Daredevil nadal widnieje u nich w zapowiedziach, tyle że bez konkretnej daty wydania (i nadal z promocją cenową). Więc sytuacja jest jasna - Daredevil będzie, tylko nie teraz. Nie wiem, o co się tu ciągle kłócić.

ramirez82

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #496 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:20:56 pm »
Daredevil będzie, tylko nie teraz. Nie wiem, o co się tu ciągle kłócić.

Zgadzam się!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 07, 2015, 12:49:22 pm »
Z maila z Gildii wynika jednoznacznie, że Sideca zrezygnowała z premiery w listopadzie Daredevila, a nie z komiksu zupełnie. Sam sklep Gildii też rozumie w ten sposób tę wiadomość, ponieważ Daredevil nadal widnieje u nich w zapowiedziach, tyle że bez konkretnej daty wydania (i nadal z promocją cenową). Więc sytuacja jest jasna - Daredevil będzie, tylko nie teraz. Nie wiem, o co się tu ciągle kłócić.

No to właśnie próbuję od jakiegoś czasu wytłumaczyć koledze ;)

Offline wilk_stepowy

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 07, 2015, 03:10:58 pm »
Na lipiec 2016 zapowiedziano kolejny tom Epic Collection, który ma zawierać pierwsze zeszyty DD vol.1 od 1 do 21. Tom ma mylną nazwę The Man Without Fear, tak jak mini seria autorstwa Miller/JR JR. To po A Touch of Typhoid, drugi tom Epic zapowiedziany na 2016. Dla mnie bomba, oby tak dalej.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:25:32 pm »
Z FB Sideci:

Kochani!
Przepraszamy za dużą ilość opóźnień. Zaangażowaliśmy się w dwa dalekie od komiksów projekty i niestety w naszym przypadku nie było możliwe rozważanie nowych inwestycji i wydawanie nowych komiksów na należytym poziomie. Po kilku większych i mniejszych błędach nie chcieliśmy ich powtarzać.
Nie były to jedyne przyczyny braku realizacji planów, ponieważ w przypadku "Le Grand Mort" wystąpiły pewne komplikacje w koprodukcji, a Daredevil okazał się większym wyzwaniem, na które potrzebujemy więcej czasu oraz komplet materiałów. Cykl wydawniczy Daredevila pozostaje bez zmian, a "Le Grand Mort" będzie wydawany z większą częstotliwością niż planowana pierwotnie. W przyszłym roku daty premier będziemy podawać przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem. Najbliższe premiery to: "Konkwistador" tomy 3 i 4, "Koziorożec" tom 20, "Raffington Event"  (w styczniu mamy otrzymać materiały do druku).
W najbliższych dniach odpowiemy ma Państwa komentarze i wiadomości. Zobaczymy co możemy jeszcze dodać.

Jak tam kolego absolutnie? Jeszcze chcesz pogadać o interpretacjach? :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:43:43 pm »
Tylko znowu - najpierw jakieś Konkwistadory i Koziorożce zamiast walnąć od razu 1 tom Daredevila. I tak mogą jeszcze przeciągać i przeciągać bez sensu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:48:30 pm »
Tylko znowu - najpierw jakieś Konkwistadory i Koziorożce zamiast walnąć od razu 1 tom Daredevila. I tak mogą jeszcze przeciągać i przeciągać bez sensu.

I bardzo dobrze! Może do tego czasu dojrzejesz na tyle, żeby sięgnąć po Andreasa, czy jakieś inne komiksy frankofońskie? Czy w ogóle inne niż superhero i Disney?

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 23, 2015, 04:02:04 pm »
Bezsensowna złośliwość. Ja też wolę superhero, bo tematyka w/w komiksów mnie po prostu nie interesuje. Co nie znaczy, że nie chciałbym, żeby były wydawane. A może właśnie wpływy ze sprzedaży Konkwistadora czy Koziorożca pozwolą Sidece wydać Daredevila?

Offline 8azyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 23, 2015, 04:04:21 pm »
Nie! Marvel/DC Master Race i nie ma nic innego w komiksach! :smile: :biggrin:

A poważniej - nie czytam europejskiego komiksu, który uważam za badziewie (ale to tylko moja opinia). Komiks narodził się w USA. II Wojna Światowa i Golden Age superhero rozruszały ten biznes. Wszystko inne to tylko kopia, nawiązywanie do tego sukcesu. A tak poza tym nie lubię Francji i Francuzów, bo uważam ich za nadętych bubków. Cały czas usiłują udowodnić że wcale nie są gorsi od amerykanów... nawiązując i kopiując pomysły i motywy zza oceanu. Bendis przynajmniej nie kryje się z tym że to grafoman i chałturnik. :smile:

Ja tam nikomu nie piszę co ma czytać. Każdy kupuje co chce, bo są różne gusta.

P.S. @pocztar - Ja myślę odwrotnie - jakby w wakacje wydali Daredevila a nie Konkwistadora, to by wtedy mieli pieniądze na swoje inne  mniej popularne komiksy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 04:10:30 pm wysłana przez 8azyliszek »

ramirez82

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 23, 2015, 04:07:50 pm »
Bezsensowna złośliwość. 

Możliwe.

Ja też wolę superhero, bo tematyka w/w komiksów mnie po prostu nie interesuje.

Ale nie zauważyłem, żebyś w związku z tym wypisywał farmazony typu: patrz post wyżej.  8)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 23, 2015, 04:14:42 pm »
Long Live Superhero 


Nie wiem jak wy ale ja jak widzę nazwiska typu Jodorovsky czy Mobiusy to mi się niedobrze w środku robi ( ten rysownik jest chyba mistrzem w nakładaniu miliona kresek na ludzkie twarze ).


Na całe szczęście po tym jego Silver Surferze Parable nikt go w Marvelu nie chce.

Offline Nawimar

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:01:37 pm »
Gr8responsibility: "Na całe szczęście po tym jego Silver Surferze Parable nikt go w Marvelu nie chce."
 
Co prawda ten autor od kilku lat nie żyje więc z chceniem bądź nie byłoby nieco trudno. Mimo wszystko coś mi się zdaje, że to nie tyle wydawnictwo nie było zainteresowane dalszą współpracą co raczej Moebius zajmował się innymi, z jego perspektywy ciekawszymi projektami. Swoją drogą fajnie by było gdyby ktoś u nas pewnego dnia zdecydował się wznowić "Parable" we współczesnej jakości poligraficznej.
 
A w "Daredevila" od Sideci uwierzę jak zobaczę.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:25:08 pm »
A poważniej - nie czytam europejskiego komiksu, który uważam za badziewie (ale to tylko moja opinia). Komiks narodził się w USA. II Wojna Światowa i Golden Age superhero rozruszały ten biznes. Wszystko inne to tylko kopia, nawiązywanie do tego sukcesu. A tak poza tym nie lubię Francji i Francuzów, bo uważam ich za nadętych bubków. Cały czas usiłują udowodnić że wcale nie są gorsi od amerykanów... nawiązując i kopiując pomysły i motywy zza oceanu.


<3


Muszę przyznać, że po krunchipsie i człowieku, który bazylowi wtóruje jak Chester Spike'owi (o, nawet już powyżej znów to robi), myślałem, że w komiksowie trudno skuteczniej trollować... ale to jest po prostu taka perła, że trudno tego nie pokochać i z miejsca ląduje w zakładkach na przyszłość. Pięknie to będzie poprawiać humor w szare dni.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 06:41:32 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline absolutnie

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:57:55 pm »


Na całe szczęście po tym jego Silver Surferze Parable nikt go w Marvelu nie chce.


Moim zdaniem "Przypowieść" pod względem graficznym była bardzo fajna. Skopany był natomiast scenariusz, za który odpowiadał amerykański twórca i to jakość jego pracy powinieneś narzekać. Tym bardziej, że w swoim życiu skopał naprawdę wiele pomysłów.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:04:19 pm »
Tym bardziej, że w swoim życiu skopał naprawdę wiele pomysłów.
Z ciekawości, jaki pomysły według ciebie Stan Lee skopał?

 

anything