trawa

Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 268830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonaps

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #855 dnia: Czerwiec 16, 2018, 11:17:48 pm »
Przeczytany właśnie 4 tom Daredevila i po zmianie scenarzysty poziom dalej bardzo dobry;) Kto wie czy nawet nie lepszy;) polecam jeśli  by ktoś miał wątpliwości;)

Offline death_bird

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #856 dnia: Czerwiec 17, 2018, 10:26:57 am »
Nie pisz takich rzeczy.  :biggrin: Obiecałem sobie, że z lekturą zaczekam aż wyjdzie t.6 i teraz mnie skręca.  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #857 dnia: Czerwiec 17, 2018, 11:21:14 am »
Jak zakończysz na tomie 6 to też cię będzie skręcać bo jest mega cliffhanger  :smile: Czytaj od razu.

Offline death_bird

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #858 dnia: Czerwiec 17, 2018, 11:58:05 am »
Z tomami 1-3 wytrzymałem dzięki czemu przemieliłem całość w trzy dni. Teraz chciałbym to powtórzyć.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Maragast

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #859 dnia: Czerwiec 17, 2018, 12:15:25 pm »
Nie pisz takich rzeczy.  :biggrin: Obiecałem sobie, że z lekturą zaczekam aż wyjdzie t.6 i teraz mnie skręca.  :cool:
Zupełnie niepotrzebnie.Tom 4 w doskonały sposób domyka wszystkie większe wątki zaczęte przez Bendisa - jest to o wiele lepsze zakończenie niż tom 3, bo tu nie ma żadnego cliffhangera.Więc zalecam przeczytać tom 4, a ewentualnie poczekać na tomy 5-6 i je przeczytać razem.

Offline death_bird

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #860 dnia: Czerwiec 17, 2018, 05:00:26 pm »
Ok. Teraz mnie zaskoczyłeś. Myślałem, że będzie to bardziej domykane "autorami".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline misiokles

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #861 dnia: Czerwiec 17, 2018, 05:27:26 pm »
Mimo, że komiksu nie znam, zaskoczony nie jestem, gdyż w tym wątku było wielokrotnie wspominane, że tom czwarty jest domknięciem tomu trzeciego właśnie.

Offline Maragast

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #862 dnia: Czerwiec 17, 2018, 06:31:54 pm »
Mimo, że komiksu nie znam, zaskoczony nie jestem, gdyż w tym wątku było wielokrotnie wspominane, że tom czwarty jest domknięciem tomu trzeciego właśnie.


Dokładnie tak jest.
Więc kto jeszcze nie czytał niech koniecznie zabiera się za tom. czwarty ;)

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #863 dnia: Lipiec 05, 2018, 08:51:08 am »
Poczekam aż Egmont wyda cały run Millera. Mam już dość tych kolekcyjnych wycinków, gdzie często dostajemy historie bez początku i końca.
Czekasz na coś co może nie nastąpić, a kupując ten tom nic nie tracisz. W razie czego kupców znajdziesz od ręki, założę się że za niedługo będą latały nawet za więcej niż 40 zł. Strategicznie nie opłaca się nie kupować tego tomu  :smile: Ale w sumie... Twój wybór. 

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #864 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:06:24 am »
Na gildii już brakło. Jak Egmont to może odpuścić  :smile:

Offline Antari

Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #865 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:22:56 am »
Na gildii już brakło. Jak Egmont to może odpuścić  :smile:
W kiosku ruchu online jest. Nagle wydania Egmontu takie dobre? Poklejone kartki, rażące błędy w tłumaczeniach, rozmyte strony, nie ma co - będę czekał latami w nadziei, że Egmont wyda.  :lol:

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #866 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:27:58 am »
Nagle wydania Egmontu takie dobre?
A czy ja coś o tym pisze? Bardziej by tu pasowało twoje narzekanie na kolekcje. Tom z kolekcji i tak kupiłem  :smile:
Egmont to może wydać nawet w przyszłym roku zaraz po Diggle'u.

Offline Antari

Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #867 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:39:43 am »
A czy ja coś o tym pisze? Bardziej by tu pasowało twoje narzekanie na kolekcje. Tom z kolekcji i tak kupiłem  :smile:
Jak jest za co chwalić to chwalę. Jak jest za co ganić, to ganię. Nie jestem hejterem. Ten tom też kupiłem, bo to jedyna słuszna decyzja.

Egmont to może wydać nawet w przyszłym roku zaraz po Diggle'u.
Teraz to już 8azylujesz. Ani jeno ani drugie nie jest nigdzie potwierdzone ani nawet wspomniane.

JanT

  • Gość
Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #868 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:43:14 am »
Teraz to już 8azylujesz. Ani jeno ani drugie nie jest nigdzie potwierdzone ani nawet wspomniane.
Napisałem "może" Chyba nie bez powodu pędzą tak z tym Daredevilem. Wiesz jak się kończy run Bru? Bo tu ciężko nie wydać kontynuacji. Na razie idę planem Sideki  :smile:

Offline amsterdream

Odp: Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #869 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:58:58 am »
Czekasz na coś co może nie nastąpić, a kupując ten tom nic nie tracisz. W razie czego kupców znajdziesz od ręki, założę się że za niedługo będą latały nawet za więcej niż 40 zł. Strategicznie nie opłaca się nie kupować tego tomu  :smile: Ale w sumie... Twój wybór.


Jak nie wyda to trudno.  A jak wyda to ten tom będzie po 15zł ciężko sprzedać.


A na gildii to już wczoraj o 15 nie było.