Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 265087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Daredevil
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2004, 10:08:01 am »
Koniec tej bezproduktywnej 'wymiany zdan'. Jesli ktos niech cos wspomni. Nie chodzi mi o spoliery, ale ogolny klimat komiksu, czy sie dobrze czyta itd.

Offline Yaqza

Daredevil
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2004, 10:11:07 am »
Cytat: "timof"
no to o co się plujesz? tylko o to, żeby się pochwalić, że widziałeś poprawnego maila?
bo moim zdaniem w takiej sytuacji wszelkie plucie się nie ma sensu.

Rany, timof, z tobą się czasami tak trudno rozmawia...Powiedziałem, co powiedziałem bo wiem o istnieniu poprawnego maila, trefnego nie widziałem. Kolejna sprawa to fakt, że nawet jeśli były takie dane o jakiś się tu wspomina, to osoba prowadząca serwis nie ma możliwości zweryfikowania czy to prawda/nieprawda, póki nie ma komiksu w ręku- a oto nie można mieć do niej pretensji.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline graves

Daredevil
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 14, 2004, 01:39:27 pm »
Cytat: "Yaqza"
Kolejna sprawa to fakt, że nawet jeśli były takie dane o jakiś się tu wspomina, to osoba prowadząca serwis nie ma możliwości zweryfikowania czy to prawda/nieprawda, póki nie ma komiksu w ręku- a oto nie można mieć do niej pretensji.

ale sklep komiksowy, może jeśli daje info o sprzedaży tego tytułu :P
Komiksiarnia już poprawiła to u siebie, ale jednak przez dzień lub dłużej wisiało to co wisiało :P
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Yaqza

Daredevil
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 14, 2004, 02:24:55 pm »
Cytat: "graves"

ale sklep komiksowy, może jeśli daje info o sprzedaży tego tytułu :P
Komiksiarnia już poprawiła to u siebie, ale jednak przez dzień lub dłużej wisiało to co wisiało :P


Tu się zgadzam- sprawdzić mieli okazję.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline yyyh

Daredevil
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 15, 2004, 04:23:54 pm »
Co do ceny nie ma się co wykłócać egmont bawisie nimi jak chce :bored
dzie kolwiek byśmy nie szli on będzie podążał za nami!!!

Offline yyyh

Daredevil
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 17, 2004, 10:15:57 am »
Scenarjusz typowy Smith, pełno bohaterów z universum Marvela. Wiele nawiązań do innych dzieł komiksowych i filmowych. Jak na DareDevil za bardzo kolorowy ten komiks, przez to traci klimat mrocznej opowieści, którą chcą opowiedzieć scenarzyści. Bardzo podobne w konwencji do wydanego rok temu Green Arrow. Scenarjusz też pisał smith. Można przeczytać i zapomnieć.
dzie kolwiek byśmy nie szli on będzie podążał za nami!!!

Offline Macias

Daredevil
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 17, 2004, 12:59:49 pm »
w.g mnie klimat zupelnie inny niz w GA.gdybys nie wiedzial,ze scenariusze tych 2ch komixow pisal Smith,to watpie czy tez bys tak napisal.

Offline perro

Daredevil
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 17, 2004, 11:10:05 pm »
Po przeczytaniu tegoż DD stwierdzam, że nie trawie pana Smitha zarówno jako filmowca jak i scenarzystę komiksowego.  :x
NSICHTBAR

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Daredevil
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 18, 2004, 10:14:36 am »
Alez Egmont prze na tego Smitha. A tyle fajnych (ponoc) DD w kolejce na wydanie w Polsce czeka...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Gashu

Daredevil
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2004, 01:22:18 pm »
Pierwszy fajny już wyszedł  :)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Burzol

Daredevil
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2004, 09:39:27 pm »
Kurcze flaczku nieboraczku. To warto kupić Daredevila Smitha, czy lepiej zbierać na 1602 Gaimana. He ?

Anonymous

  • Gość
Daredevil
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2004, 09:47:54 pm »
Cytat: "Burzol"
Kurcze flaczku nieboraczku. To warto kupić Daredevila Smitha, czy lepiej zbierać na 1602 Gaimana. He ?


ani jedno ani drugie wibitne czy tez po prostu fajne nie jest
dardevil duzo lepiej prezentuje sie w wykonaniu bendisa(pomijajac moje fanowskie ciagoty do tego scenarzysty jest to swietny komiks)
a 1602?
na zamowienie bez ladu i skladu otoczka tajemnicy wiecej pracy redaktora niz scenarzysty
gaiman lepszy jest w arlekinie

Offline Gashu

Daredevil
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 19, 2004, 10:55:48 am »
Jeżeli mnie pamięć nie myli to Bendis przejął serię zaraz po zakończeniu historii "Guardian Devil", jeżeli 2 pierwsze DD się dobrze sprzedadzą, to może się doczekamy...
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Anonymous

  • Gość
Daredevil
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 19, 2004, 11:04:50 am »
Cytat: "Gash"
Jeżeli mnie pamięć nie myli to Bendis przejął serię zaraz po zakończeniu historii "Guardian Devil", jeżeli 2 pierwsze DD się dobrze sprzedadzą, to może się doczekamy...


si si..
zaraz po smithie (chyba) byl bendis & mack - ale to jest na tyle rozne od dardevilla jakiego znamy jak i od pisnaniny bendisa ze nie sadze zeby egmont sie zdecydowal
ale potem wchodzi od razu bendis & malev - underboss
rewelacyjne..

Offline lone_wolf_in_run

Daredevil
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 19, 2004, 01:40:15 pm »
W międzyczasie był jeszcze Quesada/Mack - historia naprawdę świetna...A "Guardian Devil" czyta się bardzo dobrze, Smith korzysta z millerowskiego schematu - przewraca całe życie Matta do góry nogami, mieszając w to w dodatku siły nadprzyrodzone( trochę bardziej podobał mi się motyw z Kingpinem w Born Again) jestem ciekawy co z tego się wykluje w drugiej części...Sądząc po GA to Kevin ma smykałkę do ciekawych rozwiązań fabularnych,,,

 

anything