Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Ghost in the Shell

(1/30) > >>

An-Nah:
No cóż, skoro są zainteresowani tematem (zofftopiczyliście mój temat o Edenie, dranie!)...

Doszedł wczoraj, ładny papier, oryginalne onomatopeje tłumaczone na boku... ślicznie wydany, choć strony kolorowe wolałabym na głądkim papierze (takim jak w OMG, na przykład...) czytam powoli, bo zapach farby drukarskiej drażni mnie w nos, więc uwagi odnośnie treści puźniej...

Rysunek... no cóż, wolę chara-design z anime, ten z komiksu jest dla mnie "zbyt mangowy" (prweferuję raczej rysunek naturalistyczny, no, może poza CLAMPEM, ale to już takie moje zboczenie...) ale jedno jest pewne - Shirow pwrfekcyjnie rysuje wszelkiego rodzaju maszyny. Pojazdy, roboty, kabelki - piękne! (to samo było w Appleseed...)

Cujo:
Kjurde, zamowilem od razu jak sie nadarzyla mozliwosc. Ciekawe jaki nr. seryjny bede miec, ale po poscie Myka, nie ludze sie na niski :?
Awizo juz dostalem ale dzisiaj nieczynna poczta byla, wkurzylem sie niemozebnie :evil: Czekam.
Jaki papier jest? Sliski? Aha, i na czym ten zapowiadany "brak cenzury" polega? Mam skan oryginalki i nie ma tam zadnej golizny ni nic w tym guscie :D

mykupyku:

--- Cytat: "Cujo" --- Aha, i na czym ten zapowiadany "brak cenzury" polega? Mam skan oryginalki i nie ma tam zadnej golizny ni nic w tym guscie :D
--- Koniec cytatu ---


a zerknij na strony 53 i 54 (jak juz GitSa odbierzesz) :)

mykupyku:

--- Cytat: "An-Nah" ---No cóż, skoro są zainteresowani tematem (zofftopiczyliście mój temat o Edenie, dranie!)...
--- Koniec cytatu ---


no a ile mielismy czekać na założenie tematu skoro farba drukarska już od wczoraj z egzemplarzy uchodzi :)

mykupyku:
ponawiam pytanie:

czy tylko ja mam takie szczęscie dostac GitSa z nieporzcinanym w drukarni niektórymi stronami (bo juz od poprzedniego pytania zdąrzyłem je porozcinać ale z efektów nie jestem zadowolony i pożalic się muszę że się ciut postrzępiło)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej