Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Ghost in the Shell

<< < (30/30)

arczi_ancymon:
Kojarzę, że ktoś o to pytał JPF na facebooku - pojawiało się też kilka innych propozycji, m.in. "Miecz nieśmiertelnego", "Eden", "Akira" - ludzie z wydawnictwa sprawiali wrażenie, że nie są to dla nich głupie pomysły, ale odnoszę wrażenie, że wydawnictwo w następnej kolejności ma największą chrapkę na ten ostatni tytuł (ale podobno są jakieś problemy z przekonaniem właściciela praw, więc kto wie). Gawiedź z tego co pamiętam najbardziej chciała "Czarodziejkę z księżyca" (tu przewracamy oczami), ale liczę, że JPF bardziej się postara. Ja bym chciał jakieś mangi samurajskie, najlepiej te niedokończone - wspomniany "Miecz...", "Vagabond", "Samotny wilk...", bo w tym temacie dość mocna posucha, a GitS można przynajmniej przeczytać w PL w innym wydaniu. Generalnie jeśli nie wyszło przy okazji ostatniego filmu, to teraz oceniałbym szanse jako "takie se".

-gościu-:

--- Cytat: arczi_ancymon w Styczeń 25, 2019, 04:50:03 pm ---"Miecz nieśmiertelnego", "Eden", "Akira", "Vagabond", "Samotny wilk..."...

--- Koniec cytatu ---


Kurde, brałbym każdy z tych tytułów  :sad:  Wszystkie wydawane dobrych kilkanaście lat temu, w dodatku aż trzy nie były dokończone. Najwyższa pora na nowe, porządne wydanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej