Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Ghost in the Shell

<< < (2/30) > >>

An-Nah:
Mój (właściewie to mojego brata...) był porozcinany

Kurczaczek:
Hm ja jeszcze nie wiemnawet czy to kupie... zobacze jak znajomy sprowadzi do sklepu, ale ogolnie rzezc biorac to nie czytam mangi... ale moze dam sie przekonac... zobaczymy

dasst:
 Perwsze wrażenie bardzo dobre, ale potem entuzjazm opada. Jak przeczytam napiszę coś więcej.

Cujo:
Ha! Przyszedl!
Ale tlusty jest skubaniec :shock: Troszke jednak lipa, ze od konca trza czytac. Niezbyt mi to przypasilo.
Troche mam zagwozdke bo jednoczesnie zamowilem "Universal War One" i "Trolle z Troy" i nie wiem czy zaczac spozycie od przystawek czy od dania glownego :x

Aha, Kurczaczek, powiem ci co ja mysle - sam nie jestem zadnym fanem mangi, malo tego, wiekszosc w mandze mnie denerwuje i odpycha. Ale GiTS to zupelnie co innego, zupelnie inna liga - ambitny cyberpunk. Moge sie zalozyc, ze jak juz przebrniesz to polubisz. Ja swego czasu az se sprowadzilem dvd gitsa z kanady - taka zajawa. Teraz sciagam z Kazy "GiTS: Stand Alone Complex" - cos jakby kontynuacja GiTSA w formie serialowej.
GiTS jest git! :D

Karol Kremens:
Moj numer 450. Ciekawe, czy to wysoko, czy nisko? I jak to jest - w sklepie bedzie bez numerow, tak?
Strony porozcinane, wydane b. starannie.  Na dokladke maly kalendarzyk na 2003. Mily gest.
No i jeszcze kilka slow o tlumaczeniu. Tlumacz b. sie przylozyl, sa tlumaczone nawet napisy na ciezarowkach, czy odglosy w stylu "dum!".
Kurczak, na zakupy!  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej