trawa

Autor Wątek: Rozwiniecie zasad dla Clanu Pestilens  (Przeczytany 779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline troyan

Rozwiniecie zasad dla Clanu Pestilens
« dnia: Lipiec 18, 2004, 04:30:01 pm »
Wiecie, nuda, wakacje. Siedze sobie w domku i przegladam klany z konca podrecznika i chcialem sobie zagrac. Zagralem kilka razy i okazalo sie ze Jeden z moich ulubionych jest jakos taki niedorobiony, wlasciwie to szkoda ze wszystkie klany u szczurow nie sa potraktowane jak rodziny u VC. Postanowilem ulozyc sobie takie cosik. Wiem, na Gildii sie nie gada o takich pi****lach a o rzeczach powaznych i turniejowych ale droga letniego relaksu mozecie chyba dac sie poniesc i pomoc mi zrobic fajna opcjonalna liste, co ? Na Cytadeli Fredrichowi udalo sie zrobic fajna liste Arabow, nawet sie fajnie gra choc ma kilka kaszan i zagowozdek  :) Wiec tak, najpierw moja propozycja udoskonalenia opcji bohaterow:

-Plague Lord (charakterystyki i koszt tak jak w podreczniku) z dodaniem zasady:

"If Plague Lord is general, one more unit of Plague Monks may carry a magic banner"

-Festering Chantor (tak jak w podreczniku) z dodaniem opcji:

"Festering Chantor is a Level 1 Wizard, you can buy him one extra level (up to level 2) for 35pts" ( dalej moze rzucac tylko Pestilent Breath)
"may choose flail (+4pts)"

-Plague Seer (Grey Seer), tuaj nalezaloby wymyslic czar zastepujacy Warp Lightning czyms w desen Klanu Pestilence, np:

Acid stink 8+/ 12``
Remains in play.
Frendly unit (only Plague Monks, Plague Censer Bearers, Plague Rats and Clan Pestilence Characters) is evenloped by stinking fog of acid. All enemy models in base contact suffers -1 to hit penalty and must take T test in order to attack normally, if test is failed model looses 1 attack.

Tyle ode mnie o bohaterach, prosze o komentarze i pomysly, pozniej pomyslimy o jednostkach i przedmiotach magicznych i o specjalnych zasadach dla armii.

ps. Rozmowa na Cytadeli sie nie rozwinela, nie wiem czy nie daja rady, czy moze sezon ogorkowy w pelni.
yrzeźbię smoka lepszego niz Seb Perbet :wink:

Jankiel

  • Gość
Rozwiniecie zasad dla Clanu Pestilens
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2004, 04:53:35 pm »
U nas też jest już opracowany army list Arabii, z całą historią itp. Twór wspólny, ale dopracowany i pozbawiony większych błędów :)
Co do klanu pestilens - zaproponowane zmiany sa bardzo kosmetyczne i imo niewiele wnoszą. Nie podoba mi się dodawanie nowego czaru, w dodatku wybitnie defensywnego. Takie trochę nie skavenskie. Nawet z tymi poprawkami klan Pestilens dalej jest trochę "niedorozwinięty", podobnie jak Moulder... Trzeba by wydać nowy kodeks, by trochę zmniejszyć przepaść dzielącą te dwa klany od Skryre i Eshin.

Offline troyan

Rozwiniecie zasad dla Clanu Pestilens
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2004, 11:06:38 am »
No dobrze Jankielu, nie powtarzaj tego co napisalem wyzej  8)

No dobrze skoro nie podoba sie nowy czar a zmiany sa kosmetyczne to moze dodaj cos wiecej  :x   I nie trzeba wydawac nowego kodeksu, wystarczy zebrac kilka pomyslow, jakos je utemperowac, wyrownac i pograc.
yrzeźbię smoka lepszego niz Seb Perbet :wink: