Autor Wątek: Linki  (Przeczytany 4032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cierzy

Linki
« dnia: Kwiecień 26, 2004, 07:18:19 pm »
Drodzy Czytelnicy,

Redakcja GNP nie ustępuje w staraniach do powiększania ilości informacji ukazujących się na naszych stronach, szybkości przekazu nowości oraz ich jakości. W tym celu dodajemy nowe działy, powiększamy redakcję i nawiązujemy nowe, interesujące współprace. Wierzę, że już niedługio będziecie mogli naocznie przekonać się o tych zmianach, pozwolę sobie jednak nie wspominać w tej chwili o szczegółach.

To, co do tej pory wprowadziliśmy nowego już po utworzeniu Gildii, to m.in. dział Ekstra, w którym zamieściliśmy darmowe programy naukowe do ściągnięcia. W tej chwili zbieramy namiary na interesujące strony poświęcone wybranym zagadnieniom z zakresu nauki popularnej.
Chcemy strozyć menu (lub oddzielny boks) z linkami prowadzącymi do takich stron. Nie interesują nas adresy serwisów popularnonaukowych, które zamieszczają newsy ze świata nauki; zamiast tego strony poświęcone pojedynczemy zagadnieniu, np. wyjaśniające dane zjawisko czy opisujące odkrycie.

Jeśli znacie jakieś wartościowe linki, prześlijcie je na mój adres e-mailowy, bądź zostawiajcie w odpowiedziach na forum, a ja je wszystkie zbiore i wkrótce wrzucę na stronę.

Dzięki!

Anonymous

  • Gość
Linki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2004, 09:31:07 am »
wrzucę tu parę adresów na początek:

www.politicalresources.net - wielka baza linków i danych politologicznych
c2d.unige.ch - dane o referendach na całym świecie
www.electionworld.org - o wyborach
www.parties-and-elections.de/indexe.html

narazie tyle

Offline pszren

Linki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2004, 06:47:48 pm »
http://www.sweb.cz/szren/teoria/archiwum.html
Troszkę tekstów na temat nauki administracji, teorii metapoezji, estetyki i poezji. Proszę o wyrozumiałość ;)

Pszren

Offline Dinki

Linki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2004, 01:17:07 am »
http://www.racjonalista.pl
Znakomity serwis.  Jak sami o sobie napisali:

"RACJONALISTA jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę towarzyszące nierozerwalnie naszemu życiu: w słowie i w czynie, w prasie, radiu, telewizji i internecie, tak dawniej jak i dziś. Serwis ten stanowi bazę intelektualną polskich racjonalistów - sposób na wirtualne zrzeszenie. Razem chcemy tworzyć Portal Wiedzy i Myśli.."

Offline Przykuta

Linki
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2004, 03:18:48 pm »
No, to dorzucę też link dość ciekawy ze względu na propagowanie teorii ewolucji. Szczególnie ciekawa wydaje się dyskusja z kreacjonistami

www.ewolucja.org
eni vidi wiki

 

anything