trawa

Autor Wątek: D&D PL  (Przeczytany 10199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

D&D PL
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 23, 2002, 07:41:44 pm »
Mevv napisał:
>jak sie nie myle to niwelował modyfikator -4 do rzutów na koncentracje w czasie walki, aha i my sie kłócimy czyje kung-fu lepsze, a nawet doszliśmy do porozumienia stwierdzając że mag jest najpotęzniejszy

 Bynajmniej - ja nadal obstaję przy opinii, że mag jest najpotężniejszy, jeżeli wydarzenia (np. walka) zachodzą na jego warunkach. Jeżeli na warunkach, dajmy na to, wojownika - to, naturalnie, najlepszy jest wojownik, jeżeli złodzieja - złodziej, etc.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Beren

D&D PL
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2002, 09:04:14 pm »
Hehe zlodizej umie sie przystosowac do kazdych warunkow :)) A zeby mag rzucil fly to musi miec akcje aa to z monkiem moze byc problem.Co do rzucania czarow w zwarciu to zeby nie miec AoO to trzeba byc w defensie i wtedy rzucis na Concetracje 15+ level czaru.Obrazenia +10 sa wtedy gdy atakuja jednoczesnie czyli wojas musi zadeklarowac "ready Action" NIe liczy sie w tej samej rundzie tylko w tej samej inicjatywie.Zreszta mag moze rzucuc w rundzie kolo 4 czarow jak sie postara :))
len sila lumenn omentielvo

Offline rals

D&D PL
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 03, 2002, 08:48:53 pm »
Widze tu duzo rozprawe o D&D :) Jakos widze ze wszyscy nazekaja a tak na prawde prawie wszycy fani czekali na wyjscie D&D PL i uwazam ze wyszedl[jesli mi nie wierzycie jakie sa glosy na ten temat spojrzcie na forum ISY a tam zobaczyccie jak to jest kochac D&D :)
 góry za wszystko dziekuję

Offline Edgar

D&D PL
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2003, 03:51:18 pm »
Zgadzam się z ralsem naprawdę D&D jest wspaniałym systemem.
Jestem graczem w tym właśnie systemie i sądzę go za najlepszy.
Osobiście znam wielu ludzi którzy wręcz uwielbiają D&D. :roll:

Offline Annulus

D&D PL
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 12, 2003, 10:22:32 am »
Cytat: "Edgar"

Jestem graczem w tym właśnie systemie i sądzę go za najlepszy.

Głównie dlatego że w inne nie grałeś. :lol:  :lol:
Ja też bardzo lubie DnD i mam zamiac kupic podręczniki wszystkie w polskiej wersji.
Nie chce w angielskiej zwłaszcza że sa 2x droższe niż Polsce.