trawa

Autor Wątek: Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!  (Przeczytany 9394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gogol

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 11, 2005, 07:49:47 pm »
Cytat: "thurion"
wlasnie dlatego robienie turniejów w takim okresie jest IMO bez sensu...Snot 16..Morena 12...to jest cofanie sie w rozwoju

ja wyznaje zasade ze jak nie przyjdzie conajmniej 20 osob...to bez sensu sie fatygowac...

pomimo wszystko gratulacje dla panow Gogola i Grzesia ;)


pozdro


Niestety wiele w tym prawdy .... gdyby nie był to turniej w mojim klubie to bym raczej się nie fatygował ... ale było śmiechowo  :)
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline _Młody_

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:07:47 pm »
Szkoda ze turniej taki mały. A jak sobie pomyśle ze miał byc wstępnie dwudniowy to by było chyba każdy z każdym :D
Chociaz w sumie mozna to uznać jako pojedynek klubów bo  tylko 2 kluby sie zaprezentowały. :D
Draconis : Morena-PG 0:1 :D
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline Scimitar

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:12:36 pm »
Zabawa dobra :) Atmosfera fajna jak zwykle :D

Młody, oświadczam wszem i wobec, że miałeś dziś większego farta niż nawet Pingus :) Przyznaj się - też jesz kapustę z NRD  :lol:
Ale tak poważnie - robiłem co mogłem, ale po prostu pewnych rzeczy nawet umiejętnościami nie mogłem przeskoczyć.

Hehehe
1. Ile ran może wklepać wampir bijący 3 rundy hierofanta ?? 0 bo wszystkie (chyba 5-6) zostanie przerzuconych na oddział  :lol:
2. Ile razy szczury mogą się zbierać uciekając ?? Chyba nieskończoną ilość razy - zebrały się zawsze w tej grze :)
No nic - przegraliśmy ( a raczej ja :D )wygraną grę właśnie przez takie myki :P
Gratulacje dla zwycięzców :D
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline thurion

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:14:34 pm »
Cytat: "Inzynier90"

Chociaz w sumie mozna to uznać jako pojedynek klubów bo  tylko 2 kluby sie zaprezentowały. :D
Draconis : Morena-PG 0:1 :D


i tak najlepszy jest sojusz dwóch panów z PG z Wydziału Inżynierii Lądowej :P  po sesji sie przekonacie  :D

  8)

Offline _Młody_

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:16:38 pm »
Właściwie to :
1.Z trzech ran odbilismy wszystkie to fakt. Ale i tak w koncu padł łupem princa.
2.Zebrały sie dwa razy a i tak zbiły tylko CoKsow. ( I bodaj generała ktory sie i tak zebrał.
(3) Duzym fartem było to ze nam katasa zniosło prosto o 10 cali na Coacha.
(4) Ale i tak kluczowy był overrun na 12 cali w bok kawalerii z dwoma wampirami :D
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline dead

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:24:16 pm »
Cytat: "Gogol"
nie oni z nami nie grali my graliśmy z wami .... z młodym i tomkiem (mieliśmy małe ... ufff - storm banner  :D ) a na końcu z brodą i szymonem ... mieliśmy duże  ....

Ale ... chozilo mi o grzesia palacha i wojtka michalskiego :D buchahaha ^^" - cos duzo wojtkow bylo ;)
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline dead

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:25:29 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "Inzynier90"

Chociaz w sumie mozna to uznać jako pojedynek klubów bo  tylko 2 kluby sie zaprezentowały. :D
Draconis : Morena-PG 0:1 :D


i tak najlepszy jest sojusz dwóch panów z PG z Wydziału Inżynierii Lądowej :P  po sesji sie przekonacie  :D

  8)


BTW jaki pojedynek - jakas bitka pomiedzy klubami byla czy jak :D
Łukaszu niedlugo moze i ja dolacze na instytut powergejmingu ladowego na PG :D
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline _Młody_

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:27:13 pm »
Cytat: "dead"
Cytat: "thurion"
Cytat: "Inzynier90"

Chociaz w sumie mozna to uznać jako pojedynek klubów bo  tylko 2 kluby sie zaprezentowały. :D
Draconis : Morena-PG 0:1 :D


i tak najlepszy jest sojusz dwóch panów z PG z Wydziału Inżynierii Lądowej :P  po sesji sie przekonacie  :D

  8)


BTW jaki pojedynek - jakas bitka pomiedzy klubami byla czy jak :D
Łukaszu niedlugo moze i ja dolacze na instytut powergejmingu ladowego na PG :D

Nie mowie ze była to bitka pomiędzy klubami ale żadnego "reprezentanta" 8) spoza tych 2 klubów nie było .
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline pingus

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:33:39 pm »
Cytat: "Scimitar"

Młody, oświadczam wszem i wobec, że miałeś dziś większego farta niż nawet Pingus :) Przyznaj się - też jesz kapustę z NRD  :lol:

Co ja i fart? Tylko troszkę.. akurat Scimi z tobą miałem najmniejszego więc mi tu nie marudź! :D
I zaprzeczam jakobym jadł cokolwiek z NRD! (Człowiek zajrzy na wątek żeby mu się żółte kółeczko nie wyświetlało a tu widzi swój nick i skargi na fart obok.. eh ci pomorzanie).
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Gogol

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:37:46 pm »
Tak najlepsi byli moji tundererzy-komando w walce wręcz : vampir , kołcz , ... utrzymali oddział ze storm bannerem (co doprowadziło do jego zniszczenia) i raz wywalili salwe w tundów brody 10 strzałów na 5+ ... 8 trafień ... 5 ran  :lol:  (warto też wspomineć o wayach Pysia .... 5 strzałów w kolesia na orle wszystko trafia ... 3 w orła wszystko rani 2 w kolesia wszystko rani ... jedna salwa 5 ran - 2 trupy  :badgrin: )
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Scimitar

Jednak turniej na Morenie jednodniowy !!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 11, 2005, 09:16:34 pm »
Cytat: "pingus"
Cytat: "Scimitar"

Młody, oświadczam wszem i wobec, że miałeś dziś większego farta niż nawet Pingus :) Przyznaj się - też jesz kapustę z NRD  :lol:

Co ja i fart? Tylko troszkę.. akurat Scimi z tobą miałem najmniejszego więc mi tu nie marudź! :D
I zaprzeczam jakobym jadł cokolwiek z NRD! (Człowiek zajrzy na wątek żeby mu się żółte kółeczko nie wyświetlało a tu widzi swój nick i skargi na fart obok.. eh ci pomorzanie).

Aż boję się wyobrażać, że może być większy fart :D Ale Gogol przytoczył parę ciekawszych akcji  :lol:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

 

anything