Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Zakupy w internecie

(1/185) > >>

Gashu:
Jako, że zaczęły się wakację zostałem zmuszony do wyprowadzki z mojego małego mieszkanka w Warszawie i niestety znalazłem się w miejscu, gdzie porządnego sklepu z komiksami nie ma w promieniu 100 km :)
Zostałem więc zmuszony (wiadomo, codzienną dawkę świeżego komiksu trzeba sobie dostarczyć) do wypróbowania kilku sklepów handlujących komiksami w internecie, oto wrażenia:

Imago.com.pl - niestety nie mogę polecić tej strony, na przesyłkę czekałem prawie 3 tygodnie, w dodatku nie otrzymałem wszystkich zamówionych pozycji. Co mnie lekko zirytowało to, że w przesyłce nie znalazło się żadne wyjaśnienie, czy komiks zostanie dosłany w późniejszym terminie, czy już jest niedostępny, niby nic.. ale dbanie o klienta to podobno podstawa

Komikslandia.pl - tu jest o wiele lepiej, komiksy zamówione w piątek dotarły w poniedziałek rano, w komplecie.

Komiksiarnia.pl - zdecydowanie najlepszy z wypróbowanych sklepów, komiksy zamówione wczoraj po południu otrzymałem dziś około 13.00, dotarły wszsytkie zamówione pozycje plus gratisowy numer Krakersa  :)

Wiem, że podobny temat istniał już na forum, ale koncentrował się przede wszsytkim na wymienianiu stron internetowych. Jeżeli ktoś chciałby podzielić się wrażeniami z zakupów, pochwalić lub ostrzec przed jakimś sklepem (także zagranicznym) - zapraszam.

Anonymous:

--- Cytat: "Gash" ---Komiksiarnia.pl -  plus gratisowy numer Krakersa  :)
--- Koniec cytatu ---


właśnie wciskanie tej makulatury zniechęca mnie czasami do zamawnia od nich :x

krytyk:
Jeżeli chodzi o komiksy z Mandragory to najlepiej kupowac je po prostu w wydawnictwie. Powyżej wartości 20 zł zamówienia, dostwa gratis. Dostawa trwa 7 dni (otrzymywałem po 5).

sqty:

--- Cytat: "timof" ---
--- Cytat: "Gash" ---Komiksiarnia.pl -  plus gratisowy numer Krakersa  :)
--- Koniec cytatu ---


właśnie wciskanie tej makulatury zniechęca mnie czasami do zamawnia od nich :x
--- Koniec cytatu ---


ee tam -przynajmniej coś dają gratis -nie musisz czytać
Ja kupuję w komiksiarni  -mimo wszystko najtaniej i najszybciej ,komiksy nowiuśkie ,bezpiecznie zapakowane ,darmowa przesyłka powyżej 100zl

Próbowałem imago, www.komiks.com  i komikslandie -po przeliczeniu i tak najtaniej w komiksiarni a jak szybko.... .Nie mają tylko wszystkich  tytułów mniejszych wydawnictw ale pewnie mogą sprowadzić na życzenie.

turucorp:

--- Cytat: "sqty" ---.Nie mają tylko wszystkich  tytułów mniejszych wydawnictw ale pewnie mogą sprowadzić na życzenie.
--- Koniec cytatu ---


IMHO pomijajac cala reszte, tutaj to akurat bardzo bym powatpiewal :bored:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej