Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redevil

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 17, 2006, 05:05:43 pm »
a ja ostatnio ze strachem zamówiłem sobie w empik.com 1 tom 100 naboi, i mile się zaskoczyłem. stan komiksu bardzo dobry, komiks podróżował w kopercie bąbelkowej dodatkowo wzmocnionej tekturą. No i nic nie płaciłem za transport bo odebrałem w empiku. Tak teraz mam zamiar sparwic sobie esentiala z Rosomakiem za 70 plnów.

Offline donTomaszek

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 18, 2006, 11:12:04 am »
Witam.
Ja wszystko mam po nosem, takze z wysylek nie korzystam. No ewentualnie allegro jak szukam staroci. A z zagraniczników to www.komiksy.com i sklepik gervaila www.hopfer.com.pl - bardzo sympatyczny sprzedawca, potrafi cos zamowic, sprowadzic a nawet przytrzymac gdy zabraknie chwilowo salaty :D
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline KoZZ

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 18, 2006, 02:20:19 pm »
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline empro

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 18, 2006, 03:17:56 pm »
Cytat: "KoZZ"
Nic dodać, nic ująć


no bardzo elegancko :)
właśnie się zmotywowałem i zakupiłem zaległości z Akiry :)
to teraz mam już całośc Mangi, którą chciałem miec :)

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 21, 2006, 08:34:41 pm »
czy jest w tym tygodniu jakis codeword w MHC? prosze o info bo chcialem zamawiac a mialem format dysku i pokasowalem newslettery...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 22, 2006, 07:06:13 am »
Cytat: "freshmaker"
czy jest w tym tygodniu jakis codeword w MHC? prosze o info bo chcialem zamawiac a mialem format dysku i pokasowalem newslettery...


jest cos
ale jak zwykle tylko na zeszyty:/
haslo:
OVERSTREET

Offline kickic

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 13, 2006, 08:53:01 pm »
tydzien temu zakupilem przez empik.com 3 tomy komiksu eden, ceny dosyc niskie a  przesylka (odbierajac w jednym z wybrancyh salonow empik)gratis,wiec mozna zaoszczedzic troche kaski,

odebralem paczke i niestety jeden z komiksow, wygladal jak zdjety z polki odpowiednio wczesniej potrkatowany przez emipkowych czytaczy (zagiete rogi, brudne kartki itd.). pozostale tomy w stanie idealnym.

dlatego nie wiem czy warto, bo nie wiadomo na co sie trafi...

Offline Blacksad

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 14, 2006, 04:21:59 pm »
Po merlinie (bardzo OK) i Imago (tez OK, ale czekalem dlugo bo zabrako "Legend..." a nikt mnie nie poinformowal czy chce czekac) zdecydowalem sie na www.centrumkomiksu.pl. I zaskoczenie in plus, bo o ile "Kaznodzieje" w merlinie mieli realizowac w 3-5 dni a w imago nie wiedomo ile (to ich glowny minus!!!), to paczke dostalem po poltora dnia. Zapakowane tak, ze moja Narzeczona na telefonie wisiala rozpakowujac to i chyba za rozmowe zaplacila wiecej niz wyniosly koszty przeslylki. I duzy wybor, ceny konkurencyjne.... Zadowolony jestem.
Chrzań się, Smirnov

Offline Archie

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 15, 2006, 10:50:08 am »
Cytat: "Blacksad"
Po merlinie (bardzo OK) i Imago (tez OK, ale czekalem dlugo bo zabrako "Legend..." a nikt mnie nie poinformowal czy chce czekac) zdecydowalem sie na www.centrumkomiksu.pl.

Beznadziejny sklep :evil:. 30 marca złożyłem zamówienie na Sin City #1, #2 i #3. Po moim dopominaniu się o przesyłkę 3 kwietnia dostałem mail wyjaśniający, iż mieli dużo zamówień i w ramach rekompensaty przyślą mi za darmo. Gdy znowu zacząłem się dopytywać co się dzieje z zamówionymi przeze mnie komiksami to 7 kwietnia dostałem maila, w którym zwalili winę na pocztę. Chciałbym zwrócić uwagę, iż dzisiaj jest 15 kwietnia, a ja nadal nie mam tych komiksów. Najgorsze jest to, że teraz to im się nawet koorvva nie chce odpisać :evil:! W życiu nie spotkałem się z takim opi3rd4l4ni3m klienta :evil:! Ja rozumiem, że tych komiksów mogło braknąć, ale wystarczyło napisać, że zamówienie niestety nie będzie zrealizowane, a nie siedzieć cicho i udawać, że się nie istnieje :evil:.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline tequira

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 15, 2006, 11:44:30 am »
Ja zamowilem w centrum komiksu przesylke 04.04. Czekam do dzisiaj, zadnej informacji skad opoznienie. Z merlina natomiast dostalem nastepnego dnia po zlozeniu zamowienia. Zamawiajac za 100 pln przesylka kurierska byla gratis. Wszystko bardzo milo i szybko. I zawsze moge sprawdzic co sie dzieje z zamowieniem, na ich stronie.
Centrum komiksu jest niepowazne i juz nigdy u nich nie zamowie, chyba ze paczke przejeli kosmici lub zaginela w akcji. Raczej watpie...

Offline [robak]

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 15, 2006, 03:15:58 pm »
Kurcze.
Az strach kupowac w CK.
Ja w 1. dzien zakupilem u nich 2 komiksy i przyszly idealne, po kilku dniach. Bardzo dobrze przygotowana paczka i w ogole. Ale zastanawiam sie czy robic kolejne zakupy.

Offline kingquest

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 15, 2006, 05:08:40 pm »
Ja tam wole nie eksperymentować i najczęściej jeśli robie zakupy w internecie to wybieram komiksiarnię- jest najszybciej i pewnie...

Offline Archie

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 15, 2006, 05:48:42 pm »
Cytat: "kingquest"
Ja tam wole nie eksperymentować i najczęściej jeśli robie zakupy w internecie to wybieram komiksiarnię- jest najszybciej i pewnie...

Też nie eksperymentuje i kupuje w Imago.com.pl, gdzie jeszcze ani razu nie miałem zastrzeżeń, co do obsługi, zawartości i czasu przesyłki. Gdyby mieli Sin City #1 i #2 to na 100% kupił u nich, a nie w Centrum Komiksu :x.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline RooS

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 15, 2006, 05:51:33 pm »
nie polecam kupowac w komiksiarni trade`ów - prawie zawsze sa znisczone albo pobrudzone.
jezeli chodzi o zeszyty to ok, ale trade`y zdecydowanie nie.

Offline tequira

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 15, 2006, 06:04:29 pm »
Gdyby merlin mial wszystko, to tam bym kupowal, bo maja darmowa przesylke kurierska, a to gwarantuje bardzo szybka dostawe. Poza tym maja nie tylko komiksy. Niestety nie maja wydawnictw niezaleznych i zadkich rarytasow, ktore wlasnie zamowilem w ck. Szkoda. Merlin czesto ma oprocz zwyklej znizki, jakies dodatkowe okazjonalne promocje. Milo i tanio.