trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m010ch

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #885 dnia: Styczeń 24, 2010, 01:54:57 pm »
Zgadzam się - od kilku miesięcy zachodnie i polskie wydania kupuję tylko w MVM. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam tego kontrahenta! 8)

Offline cro_no

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #886 dnia: Styczeń 24, 2010, 02:07:29 pm »
No to zacheciliscie mnie do zakupow u Rafala :) Powinniscie dostac jakis rabat za zwerbowanie klienta  :lol:

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #887 dnia: Styczeń 24, 2010, 02:25:02 pm »
a za zniechęcanie co można dostać?

Offline Dembol_

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #888 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:25:25 pm »
Multiversum ma też w ofercie komiksy wydane w Polsce.Kupował ktoś właśnie tam te pozycje?
Podobnie jak zachodnie w świetnym stanie. Zero problemów. Z tego co pamiętam kupiłem Ygreki przy okazji 25% promocji.

Offline Przemek

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #889 dnia: Styczeń 25, 2010, 05:11:46 pm »
Mam zamiar kupić w multiversum właśnie, zachęciliście :D napisze jak dojdzie komiks:)
Kocham komiksy! Szczególnie zafoliwane, pachnące farbą drukrarską :D Pozostałe też....

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #890 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:18:20 am »
Taka cena kolekcjonerska za tak słaby komiks to... http://www.incal.com.pl/komiks/1636,Yans-Kraina-otchlani.html

Offline Mefisto76

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #891 dnia: Styczeń 28, 2010, 06:57:16 am »
Taka cena kolekcjonerska za tak słaby komiks to... http://www.incal.com.pl/komiks/1636,Yans-Kraina-otchlani.html

Eeeeeeeeeee, "Krainy..." chodziły już nawet po 130 i więcej...
Osobiście nie nazwałbym go "tak słabym".
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #892 dnia: Styczeń 28, 2010, 08:37:20 am »
Ja zaczekam na Integrala - b. lubie Hansa, choc rzeczywiscie pozniejsze tomy sa wyraznie slabsze.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Mefisto76

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #893 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:14:45 am »
Ja zaczekam na Integrala - b. lubie Hansa, choc rzeczywiscie pozniejsze tomy sa wyraznie slabsze.

W Łodzi zarówno Kasprzak jak i Duchateau mówili, ze jest pomysł Integrala Yansa, w której znalazłyby się próbne rysunki do 13go, nigdy nie wydanego tomu "Amazonki". Sam Zbyszek mówił, ze nie wie do końca jak Lombard chciałby się uporać z tymi 12 tomami naraz...

Termin takiego projektu jest raczej odległy, w każdym razie to byłoby na pewno pożądana pozycja.... Ciekawe jaka byłaby cena :)
 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Rork

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #894 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:33:52 am »
Jak zrobią w 2 tomamch to podobnie jak ARQ będą po 150 zł. Jak będą sprzedawane razem to Egmont pobije nowy rekord: 300 zł :D

Offline jolan13

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #895 dnia: Styczeń 28, 2010, 11:11:02 am »
Jak zrobią w 2 tomamch to podobnie jak ARQ będą po 150 zł. Jak będą sprzedawane razem to Egmont pobije nowy rekord: 300 zł :D
Tak, i tu pojawią się głosy co niektórych czytelników, że owszem, dużo stron jest, ale egmont mimo wszystko powinien "coś" zrobić, żeby to tyle nie kosztowało, bo to przecież strasznie dużo pieniędzy jest.
Czyli najlepiej puścić po kosztach :lol:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #896 dnia: Styczeń 28, 2010, 02:17:58 pm »
Moze byc w 2 tomach po 6 (Arq)
Moze byc w 3 tomach po 4 (Largo Winch)
Moze byc w 4 tomach po 3 (Lucky Luke)
Moze byc w 6 tomach po 2 (Podroznicy)

Wydaje mi sie, ze optymalnie jest wydawac to po 3 lub 4 (ale to bez roznicy tak naprawde, chetnie bym to kupil w kazdym razie)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #897 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:31:37 am »
Moze byc w 2 tomach po 6 (Arq)
Moze byc w 3 tomach po 4 (Largo Winch)
Moze byc w 4 tomach po 3 (Lucky Luke)
Moze byc w 6 tomach po 2 (Podroznicy)

Wydaje mi sie, ze optymalnie jest wydawac to po 3 lub 4 (ale to bez roznicy tak naprawde, chetnie bym to kupil w kazdym razie)


Dla mnie najlepszy podział byłby 5 albumów w pierwszym, w drugim 7 albumów.
To co Duchateau wyprawiał od 6 tomu w scenariuszach, to było czyste marnotrawstwo talentu Kasprzaka, szkoda mi było jego rysunków dla zobrazowania tak słabych fabuł.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #898 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:45:02 am »
To juz lepiej podzial 6-6, tak zeby wszystkie komiksy z rysunkami Rosinskiego byly w tomie 1 integrala.

Nie moge tez sie zgodzic, ze ilustrowanie Hansa to marnotrawienie talentu Kasa, bo wlasnie gdyby go nie zilutsrowal, to jego talent by sie zmarnotrawil. Dzieki temu cyklowi Kasprzak zaistnial na rynku miedzynarodowym i mogl poprowadzic inne projekty, ukoronowane jak dotad przez HB, ale miejmy nadzieje, ze to nie ostatnie slowo.

A propos - chcialbym tez zobaczyc albumowe wydanie "Czlowieka bez Twarzy"...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #899 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:02:07 pm »
To juz lepiej podzial 6-6, tak zeby wszystkie komiksy z rysunkami Rosinskiego byly w tomie 1 integrala.

Nie moge tez sie zgodzic, ze ilustrowanie Hansa to marnotrawienie talentu Kasa, bo wlasnie gdyby go nie zilutsrowal, to jego talent by sie zmarnotrawil. Dzieki temu cyklowi Kasprzak zaistnial na rynku miedzynarodowym i mogl poprowadzic inne projekty, ukoronowane jak dotad przez HB, ale miejmy nadzieje, ze to nie ostatnie slowo.

A propos - chcialbym tez zobaczyc albumowe wydanie "Czlowieka bez Twarzy"...

To Rosiński rysował coś w "Planecie Czarów"? Zawsze myślałem, że skończył na "Prawie Ardelii", tylko później był przez jakiś czas wymieniany na okładce i w stopce, z powodów marketingowych.

Co do reszty to żeśmy się się nie zrozumieli, naturalnie "Yans" był dla Kasprzaka przepustką do zaistnienia na rynku frankofońskim. Ale gdyby Duchateau dostarczał mu lepsze scenariusze, niewątpliwie też by zaistniał. "Yans" ( te pierwsze 5 albumów  ) to była całkiem niezła seria, ale jak widziałem co wymyśla scenarzysta w następnych częściach, to przykro mi się robiło, że tak dobre rysunki ilustrują takie bzdury.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

 

anything