Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

Laik prosi o pomoc

<< < (25/26) > >>

matzel4:
ja troche zielony co do armii, troche poogladalem, ale tyle tego jest ze sie gubie

I szukam armi, ktora jest:
Ponad przecietne w walce na dystans (lepiej od przecietnych)
Dobrych w walce w recz
Szybkosc tez sie przyda

A sprawe magi moge zaniechac, nigdy mnie to w grach tego typu nie zachwycalo, choc sa bardzo przydatne, alenie lubie nimi wladac :P

zgory dzieX za pomoc :P
mam nadzieje ze taka armia istnieje :P



a i co sadzicie o goblinach.... chyba maja dosc dobre lucznictwo?

Vallarr:
moze jeszcze ma spiewac , tanczyc i stepowac ? :) bo gotowac to zadna armia nie umie...;/

z tego co wypisales to mi podchodza albo gryfy z thallionami konnymi , fizkami czy armatami , albo ... wilki :D z sentinellami czy kusznikami , prowlerami , lykaiem - a jak to wilki - sa szybkie i calkiem niezle w hth...

matzel4:
zdecydowalem zagrac sie wilkami

Mają fajne figurki, widze ze ze statami tez nawet dobrze stoja. Mi przynajmniej takie odpowiadają, dwoch dobrych lucznikow, prawie zero magow, w miare szybcy, troche drozsze figorki od innych ras (czy jak to sie nazywa w tej grze) Atak, chyba cos nietegi mają... dobrze mi sie wydaje...? I mam pytanko, u kumpla widzialem karty referencyjne po angielsku, i czy jest opcja dostac je po polsku...?

_Wychwethyl_:
www.mythos.pl => forum

Blagam, zarejestruj sie tam i tam wlasnie pytaj bo tutaj malo kto zaglada. Karty sa po angielsku (chociaz istnieje tez opcja zakupu francuskich). Polskich nie ma i nie bedzie  :)

matzel4:
Dobra, spoko, ale tu tez uzyskuje odpowiedzi :p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej