Autor Wątek: Laik prosi o pomoc  (Przeczytany 139165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 04, 2004, 05:20:45 pm »
Cytat: "Eomer"
A co możecie powiedzieć o magii, czarach Lwów i Gryfów??

Przede wszystkim dużo dobrego  :mrgreen: :
Gryfy - herezję trzeba wypalać ogniem, więc jest tu najbardziej ofensywna magia ognia ze sztadarowym czarem ball of flames - w sumie lets's burn  :evil:
Lwy - najlepsi w te w klocki ; współczynnik power najwyższy w konfrze, co wpołączeniu z bardzo wysoką inicjatywą daje znakomite rezultaty. Niestety odbija się to kosztem na umiejęstnościach bojowych magów  :cry: . Czary sztadarowo nastawione na kombinatorykę ( światło ), ale herosi Sardar , Meliandor oraz master Mirvillis mają tutaj najwięcej do powiedzenia nawet w całej konfrze ( Sardar i Mirvillis mogą rzucać czary wszytkie poza czarami ciemności   :twisted: ) . Meleiandor ma z kolei na wyłączność ponoć najlepszy czar ofensywany w grze - storm of light. Jednym słowem - pełen wypas i full opcji  :P . Dlatego gram Lwami Alahanu :giggle:

Pozdrawiam :)

Offline _Wychwethyl_

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2004, 10:21:25 am »
Cytat: "Alchemik"
@_Wychwethyl_ - mógłbyś sie nie odzywać? jesteś podobno nieobecny do końca sierpnia ;)

a co do twierdzenia że "tego szybkiego ofensu o jeszcze nikt nie widział "
to nietylko widział, ale miał przyjemność udostępnić swoje plecy w charakterze dywanu kiedy "powolne" krasnale na rolkach jechały na drugi koniec stołu:]


O Tomku to ze widzisz posty osob ktorych nie ma to zly znak. radzilbym sie udac do lekarza specjalisty  ;)  :giggle:

No wiec co do magii:
Gryfy wyraznie przoduja w kaplanstwie (re-rollki 5 i 6), a z czarow nie kaplanskich to poza ball of flames (czy jakos tak) i fireball to nie maja sie czym szczycic .
Co natmiast do lwoow to moj przedmowca napisal jzu wszystko co bylo w tej materii do powiedzenia  :)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline nahar

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:44:37 pm »
Mam pytanie:
zamierzam zacząć grać w Konf. Nie wiem zbyt wiele, ale podoba mi się ta figurka, ile porzebowałbym jeszcze modeli aby zagrać armią do której należy EJHIN ????
paweł

Offline Mythos

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:46:27 pm »
"Księzniczka Amidala" Ehjin:) - martwiaki niestety:) reszta z ekipy jest już bardziej rozkładająca się:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:52:32 pm »
Robciu a może jakieś konkrety bys rzucił dowcipnisiu :P

Ja niestety nie gram Acheronem i nie mogę pomóc
 :oops:

Offline Mythos

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:54:44 pm »
O jakie konkrety chodzi? Najwyższa chyba obecnie dyscyplina u martwiaków 4 chyba co czasem pozwala wygrać rzut taktyczny. Standardowo jak na kapłana martwiaków przystało - Ikonoklasta - znaczy się moc czerpie z przeciwników - co oznacza że trzeba ją na pierwszej linii frontu trzymać by poczarowała.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:05:48 pm »
Cytat: "nahar"
Mam pytanie:
zamierzam zacząć grać w Konf. Nie wiem zbyt wiele, ale podoba mi się ta figurka, ile porzebowałbym jeszcze modeli aby zagrać armią do której należy EJHIN ????


Kolega chyba prosi o jakąś pomoc przy złożeniu armii bazującej na Ejhin Robercie ;)

Offline zim

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 11, 2004, 06:25:55 am »
ja moge tylko tyle powiedziec, kub box Asura Sarlath ...jak dla mnie ta figurke (na piechote) jest zdecydowanie w czolowce jak nie na pierwszym mijescu najladniejszych figurek od Rackhama
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline BeRsErK

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:34:55 am »
Tylko, że Asura jest nieco przydrogi... ;)

Napewno przydadzą się szkielety(marionetki makabry) bo tanie to to i Acheron może je ożywiać.
Ghule dzięki ich zdolności oburęczność też są mocne a do tego mają fajne modele.
Co do tego....Albo Centaur do szybkiego wsparcia albo Aniołki Makabry w tymż samym celu ;) , na koniec podpakować Widmem lub Banshee i mamy armijkę :)

Offline Robert Drakon

Pomocy!!!!!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 17, 2004, 05:06:28 pm »
Ludzie pomóżcie bo mam zamiar zacząć zbierać konfrontacje i mam dylemat jaką armię zacząć zbierać. Zastanawiam się pomiędzy Wilkami a Alchemikami Dirza. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć która armia jest lepsza i przy okazji podać jakąś w miarę dobrą listę jednostek na jakiej 200- 300 pkt. Dzięki.
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline dagobert

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 17, 2004, 06:49:27 pm »
Ponoć podłe alchemy są najbardziej przegiętą armią w Konfrze ( tak przynajmniej uważa pewne bliżej nieokreślone stronnictwo na tym forum  :lol: )
Co do wyboru jednostek lepiej niech się wypowie Fenris, ale hybrydy to możesz w ciemno kupować :)

Pozdro :)

Offline Fenris

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 18, 2004, 09:00:07 am »
Dobra. Widze, że JaŚnIe WiElMoŻnI MoDeRaToRzY skasowali cały temat i się wypieli na potrzeby nowego gracza, więc od nowa.

Przede wszystkim  powinieneś wybrąc armie która tobie najbardziej odpowiada flafowo klimatycznie i której strony figsy ci się najbardziej podobają. Ponadto powinieneś troszkę bardziej sprecyzować swój charakter gry- jeśli chcesz grać ofensem to zdecydowanie wilki nadają się do tego lepiej, gdyż Alchemicy to jedna z najbardziej plastycznych armii.

Do nie śmiało możesz kupiś pudełeczko 3 hybryd i 4 pestów do tego jakieś mięsko w  postaci belisariuszy w zależności od tego jaki chcesz aby twoja rozpiska miała charakter ( ofens/defens/magiczny) dobierz jakiegoś bohaterka. W sumie Alchemicy słyną ze swych zmutowanych bestii więc poleciłbym także niemal legendarnego Dajsatisa. No i to na początek wystarczy. potem poleciłym także skorizów ( najlepsi skauci w grze) no i biopsystów i co tam potem będziesz uważał.

Co do wilków to ostatnio w czołówce najbardziej popularnych włochaczy są predatorzy krwi. Poza tym chyba najbardziej grywalny ich bohater -Wather. Do tego dokoptuj jakieś mięsko w postaci warriorów i hunterów i masz rozpe . Reszta wedle uznania.

Polecam także zajrzeć na strone fanowską gdzie możesz znaleźć kilak artykulików na temat obu tych armii.
  http://home.elka.pw.edu.pl/~brudzki/index.php
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 18, 2004, 10:48:59 am »
Cytat: "Fenris"
Dobra. Widze, że JaŚnIe WiElMoŻnI MoDeRaToRzY skasowali cały temat i się wypieli na potrzeby nowego gracza, więc od nowa.


Aluzja odbiła się od ściany i zdechła w konwulsiach :P to nie moja sprawka :)

Offline Fenris

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 18, 2004, 10:53:04 am »
Cytat: "BeRsErK"
Cytat: "Fenris"
Dobra. Widze, że JaŚnIe WiElMoŻnI MoDeRaToRzY skasowali cały temat i się wypieli na potrzeby nowego gracza, więc od nowa.


Aluzja odbiła się od ściany i zdechła w konwulsiach :P to nie moja sprawka :)


Dlatego też urzyłem liczby mnogiej coby dotarło do sprawcy ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Alchemik

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 18, 2004, 11:01:53 am »
dobra przyznaje sie to ja, ale nie całkiem moja wina :(
niewiedziałem że forum nie ma takiej funkcji i próbowałem przeniećś wasze wypowiedzi do "Laik prosi o pomoc"...
jak już mi wytłumaczyli koledzy (i koleżanki) po fachu tago narazie nie da sie zrobić :bored:  
no i straciłem to co napisaliście :|

sorka
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl