Autor Wątek: Laik prosi o pomoc  (Przeczytany 139141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 02, 2004, 08:41:37 pm »
http://confrontation.voidgamers.com/ - ale nowości to raczej nie uświadczysz ...  :(

Offline cielaq

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 02, 2004, 09:09:21 pm »
Fakt, chyba tylko na Voidgamers są angieskie, choć nie wszystkie. Należy też pamiętać, że część kart nie wyszła po angielsku.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline QUASSIMODO

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 03, 2004, 12:14:47 am »
cielaq racja...z tym ze na rackscanie npo gdzie sa nowosci to innych niz francuskich to scanow praktycznie nie uswiadczysz....chyba ze moj komp frywolnie nie chce przejsc na jezyk zrozumialy
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline .//ashka

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 16, 2004, 05:19:42 pm »
To teraz ja :)
Również zamierzam zacząc grać w Konfrontację, głównie dlatego, że łatwo te kilka(naście) figurek zabrać ze sobą w świat (nie to co zieloni :roll:).

1. Czy pojawienie się w Paradoxie z niepomalowanymi figurkami  to bardzo duże fau paux?
(Dziś je dostałam (thx, Jaskier ^^), w kolejce do pomalowania są gdzieś w 4'tej dziesiątce :( , takim tempem to zagram na wiosnę :( )

(Gdyby jednak sreberka przeszły to:)
2. Nigdy jeszcze w Konfrontację nie grałam, choć udało mi się, po przeczytaniu zasad zatłuc Czerwoną Lwicą Meliadora ... więc podstawy znam ^^ (ale czarowac nie umiem :oops: ).
Nie zagrałby ktoś ze mną, zasad nie nauczył?

3. Granie w Paradoxie to tylko w niedziele?
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Alchemik

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 16, 2004, 06:29:30 pm »
Cytat: ".//ashka"


1. Czy pojawienie się w Paradoxie z niepomalowanymi figurkami  to bardzo duże fau paux?

2. Nigdy jeszcze w Konfrontację nie grałam, choć udało mi się, po przeczytaniu zasad zatłuc Czerwoną Lwicą Meliadora ... więc podstawy znam ^^ (ale czarowac nie umiem :oops: ).
Nie zagrałby ktoś ze mną, zasad nie nauczył?

3. Granie w Paradoxie to tylko w niedziele?

___________________________________ _________

1 za kogo ty nas masz? pewnie że nie:]

2 przyjdź a ktoś raczej sie znajdzie:]

3 tak jeśli chcesz spotkać przypadkowych przeciwników
   nie jeśli sie z kimś umówisz to niema z tym problemu (no chyba że masz pecha i akurat wszystkie stoliki będą zarezerwowane:])
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline .//ashka

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 16, 2004, 06:52:18 pm »
Cytat: "Alchemik"
1 za kogo ty nas masz? pewnie że nie:]

Różne dziwa się widziało ^^
W sumie to dobrze, najpierw podpatrzę wasze :)

Cytat: "Alchemik"
2 przyjdź a ktoś raczej sie znajdzie:]
3 tak jeśli chcesz spotkać przypadkowych przeciwników
   nie jeśli sie z kimś umówisz to niema z tym problemu (no chyba że masz pecha i akurat wszystkie stoliki będą zarezerwowane:])

Jutro mi się raczje nie uda (benkyou, benkyou :( ), ale przyszłą niedzielę już zarezerwowałam :D i przyniosę (miejmy nadzieję że już sklejone) sreberka :-)
Thx wielkie za odpowiedź :)  :)  :)
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Mythos

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 16, 2004, 08:14:20 pm »
Na przyszłą niedzielę nastaw się raczej na wizytę na Bazyliszku - dwudniowa impreza bitewniakowa. W sobotę jest turniej Konfrontacji a w niedzielę pokazy - tak więc łatwo będzie się można nauczyć grać.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline .//ashka

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 16, 2004, 08:41:00 pm »
Cytat: "Mythos"
Na przyszłą niedzielę nastaw się raczej na wizytę na Bazyliszku - dwudniowa impreza bitewniakowa. W sobotę jest turniej Konfrontacji a w niedzielę pokazy - tak więc łatwo będzie się można nauczyć grać.

Ale tam pewnie będzie chmara luda, z masą bardzo głośnych dzieci włącznie.... obawiam się, że to nie na moje siły :( :(
No nic, będa przecież jeszcze kolejne niedziele, prawda? :)
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Mythos

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 16, 2004, 08:49:27 pm »
Z tą ilością dzieci to nie byłbym taki pewien:) wbrew pozorom jest spokojnie zazwyczaj. Przez 2,5 godziny wszyscy grają swoje bitwy i wtedy jest spokój potem na 20 min wszyscy wylegają na korytarze i wtedy jest zamieszanie:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 16, 2004, 08:53:01 pm »
Cytat: "Mythos"
Z tą ilością dzieci to nie byłbym taki pewien:) wbrew pozorom jest spokojnie zazwyczaj. Przez 2,5 godziny wszyscy grają swoje bitwy i wtedy jest spokój potem na 20 min wszyscy wylegają na korytarze i wtedy jest zamieszanie:)


Robciu a rozmawiał już ktoś z organizacją, że mamy się tam pojawić ??
Tak tylko pytam ;)

Offline kasprzyk

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 25, 2004, 12:12:11 pm »
Czy moglibyscie wrzucic tu linka do stronki, gdzie mozna sciagnac army buildera, lub zamiescic go tu na forum

Offline Alchemik

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 25, 2004, 01:05:19 pm »
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Slaw

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 20, 2004, 10:41:40 am »
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł mi nakreślić w przybliżeniu czy są Cynwalskie Elfy. Figurek jak na razie nie ma zbyt wielu, ale za tobardzo mi przypadly do gustu. Chciałbym więc zapytać czym właściwie jest ta rasa, co możecie o niej powiedzieć. No i jak Elfy wypadają w grze, co jest ich mocnymi stronami a co słabymi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Ps. Przepraszam jeśli ktos już o to pytał.
padł kamień na garnek, biada garnkowi,
upadł garnek na kamień, biada garnkowi;
tak czy owak - biada garnkowi.

Offline Fenris

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 20, 2004, 12:27:35 pm »
Proponuję zajrzeć na ten temat: http://www.mythos.pl/forum/viewtopic.php?t=57&start=0

Elfy sądośc nową armia więc raczej cięzko poznać jakieś rozpiski do nich, więc wszystko przed tobą. Z możliwości sa szybcy, ich zdolność Koncetracja daje duże możliwości kombinowania, oraz sporą plastyczność. Wysoka inicjatywa, i szybkość biegu to także ich atuty.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline sa7o

Laik prosi o pomoc
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 10, 2005, 12:57:03 pm »
witam
zbieram sie w sobie aby zaczac grac w konfrontacje, ale trzeba pierw poczytac fluff, zglebic zasady itp. Póki co mam zamiar kupic figurki i wystawiac ich jako bohaterow w warhammerze. A ze na zywo ich nie widzialem, wiec chcialbym wiedziec kilka rzeczy:
-jakie sa one wielkosciaw stosunku do tych warhammerowych, czytalem ze wieksze o glowe, itp, ale szczerze powiedziawszy nic mi to nie mowi.... moze ktos dysponuje jakimis zdjeciami czy cuś....
-na jakich sa podstawkach (pomoze mi to tez w okresleniu ich rozmiarow)?
-sa metalowe, wiec dlaczego na mythosie te niepomalowane sa biale, jakby pokryte podkladem? czy moze to kolorowy metal?
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

 

anything