trawa

Autor Wątek: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)  (Przeczytany 61539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 30, 2006, 01:07:21 pm »
Z epizodów ES, które widziałem (całe 5), najbardziej spodobał mi się ten parodiujący kino akcji. Reszta miała 1,2 dobre gagi na 25 minut oglądania. Reszta to zbyt bezsensowna sieczka.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Abi-san

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 30, 2006, 01:26:35 pm »
Cytat: "@"
Ten dodatek psuje całość, bo to po prostu hentai, nie komedia, ni to śmieszce, ni ciekawe :?


To nie jest psucie całości lecz powrót do korzeni serii, bądź co bądź Green Green powstał na podstawie hentajowej gierki.
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 30, 2006, 05:49:01 pm »
Może to dziwne, ale utknąłem w połowie Monstera. Na początku bardzo ceniłem sobie nastrój tego anime, ale później zrobiłem sobie przerwę w oglądaniu i okazało się, że nie mam ochoty do tego wracać.

Budowanie atmosfery grozy powinno być stopniowe i przemyślane, ale czasem okazuje się, że nie warto czekać na grande finale.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:09:48 pm »
Zaciekawiło mnie Glass no Kantai, ale po tej recenzji nie jestem w stanie przez to przebrnąć nawet bez podchodzenia do tego :) Widać mam z recenzentem podobny gust.

Offline Knurek

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 04, 2006, 07:41:27 am »
Szyszka z Knurzego konta
Hje, może wymienię te, które obejrzałam, będzie krócej... :P
Generalnie odrzucają mnie głupi bohaterowie. Brainless moe czy genki-genki fighterzy, dlatego różne Onegai Teacher czy Naruto nie mają szans :P Zdecydowanie wolę mangi i już anime na ich podstawie mniej mi podchodzi (taaa, próbowałam jeszcze raz obejrzeć Alchemika, gdzie tam...)
No, ale z drugiej strony jestem w stanie czasem zobaczyć od początku do końca kompletny szajs i jeszcze się przy tym dobrze bawić :P (Get Backers for example).

Jak mi się coś nie spodoba, to ciężko jest mnie namówić.

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 04, 2006, 09:31:50 pm »
Cytuj
dlatego różne Onegai Teacher nie mają szans :P


Nie wiesz stary jaka frajda cię ominęła. Ja tam obejrzałem całą serię Onegaia (to niestety tylko 12 epów plus jeden specjalny) i było mi mało. Świetny troche głupkowaty humor (ale taki jest właśnie najlepszy), niecodzienne sytuacje i świetni bohaterowie (Hyosuke rządzi!!!). Po prostu świetna seria (są co prawda lepsze, ale i tak bardzo ją lubie). Teraz przymierzam się do Onegai Twins, którego wstyd mówić jeszcze nie obejrzałem. W każdym razie Onegai Teacher polecam każdemu kto lubi typowy humor anime. 8)

Offline Shirosama

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 05, 2006, 11:29:38 am »
Nie ma takiego anime.
Każde anime które posiadam to jak zacznę oglądać to oglądam do końca.
A jeśli mi się bardzo spodoba to obejrzę jeszcze raz.
Czy anime nudne czy nie to i tak nie należy przerywać oglądania z tego względu że po kilku odcinkach nie wygłasza się opinii o anime.
Obraz anime ukształtowany jest dopiero po obejrzeniu całości.
 
A w ogóle uważam za kompletną głupotę ściągać anime i go w całości nie obejrzeć.No chyba że ktoś ma extra łącze.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 05, 2006, 11:33:30 am »
Nie zawsze da się po recenzji stwierdzić, czy dane anime na pewno się spodoba. Tak jak nie zjem coś co mi totalnie nie smakuje tylko dlatego, że za to zapłaciłem, tak i nie oglądnę anime, które mnie nudzi/odrzuca. Nie lubię się męczyć z debilnych powodów. Proste.

Offline Dreadorus Maximus

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 05, 2006, 11:39:19 am »
Cytuj
Każde anime które posiadam to jak zacznę oglądać to oglądam do końca.

Twardziel ;)

Ja zwykle nie mogę przebrnąć przez tasiemce, takie +60 odcinków. Historia powinna być zwięzła. No, chyba, że to manga, a nie anime, bo taka to może się nawet nie kończyć ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shirosama

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 05, 2006, 11:51:28 am »
Ja nie czytam recenzji i nie oglądam tasiemców.
I nie wybieram anime przypadkowo ale te pozycje które zdobyły uznanie wśród fanów anime ale pod względem pozytywnych opinii.
Czyli jak jest np jakiś temat i większość osób zachwala dane anime to chyba wtedy warto je obejrzeć.Albo pod względem punktacji na anidb.
A ja i tak anime nie ściągam tylko zdobywam je na zasadzie wymiany.
Więc podsumowując oglądam do końca anime bo nie mam słabych produkcji.
I co najważniejsze anime oglądam od czasu do czasu żebym potem mógł z przyjemnością obejrzeć w całości dane anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 07, 2006, 08:23:50 pm »
Chyba nie zdzierżę Coyote Ragtime Show. Zbyt kiczowate, zbyt nierealistyczne (jeśli można tak o s-f powiedzieć), zbyt naciągane. A zapowiadało się ciekawie - takie fajne skrzyżowanie CB ze Stalowym Szczurem ><

Offline rysia15

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 10, 2006, 12:05:34 pm »
Osorezan Host Club (2 odcinki) dla Różowych Landrynek i ludzi, których nie razi całkowita przewidywalność i średniej jekości humor. Poza tym  Naruto (5 odcinków) nie powiem, fajne, ale jak zobaczyłam, jaki to taśmociąg, to się załamałam
róg Cię kusi Coca-Colą

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 10, 2006, 02:38:24 pm »
Cytat: "Col. Frost"
Cytuj
dlatego różne Onegai Teacher nie mają szans :P


Nie wiesz stary jaka frajda cię ominęła. Ja tam obejrzałem całą serię Onegaia (...). W każdym razie Onegai Teacher polecam każdemu kto lubi typowy humor anime.


Po pierwsze, hihi, to pisałam ja z Knurzego konta, a że stara, to swoją drogą :P
Po drugie - wcale nie uważam, że tego typu humor jest typowy dla anime. Fakt - "majtkowych" haremówek jest dużo, ale ja wolę Excel Sagę, Abenobashi, Azumangę... proste rzucanie tortem jest zabawne, ale na krótką metę, przynajmniej dla mnie. Dla anime raczej typowy jest humor nietypowy :)

Cytat: "rysia15"
Osorezan Host Club  dla Różowych Landrynek i ludzi, których nie razi całkowita przewidywalność i średniej jekości humor.


Dzięki, ale ani ja, ani Knurek nie czujemy się Landrynkami :P Mnie bawiła ta polewka z konwencji shojo - to że ktoś perfidnie i z premedytacją wykorzystuje narajcowane panienki podsuwając im pod nos fandomowe fapowanie (jak ktoś nie był na forum yaoi, nie zrozumie...):P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 10, 2006, 02:59:24 pm »
Cytuj
wcale nie uważam, że tego typu humor jest typowy dla anime


Sory ale nie kojarzę gdzie pisałem o tym że jest to typowy humor.

Cytuj
ale ja wolę Excel Sagę, Abenobashi, Azumangę


Też lubię Excel Sagę i Azumangę, niestety Abenobashi nie widziałem. :oops:

A propos ktoś wie gdzie można znaleźć napisy do Excel Saga, bo na animesub są tylko do 19 ep. niestety.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 10, 2006, 04:05:27 pm »
Cytat: "Col. Frost"

W każdym razie Onegai Teacher polecam każdemu kto lubi typowy humor anime. 8)


Nic nie zmyślam :)
A abenobashi polecam, mało, że śmieszne, to jeszcze śliczne :)
No, ale miało być o tym, czego się nie przebrnęło - Love Hina. Widziałam pierwszy odcinek tyle razy z okazji subbowania, że nie mogę nic więcej. Majtkowy humor, powiadam, majtkowy (i to nie majtkowy na poziomie FLCL, niestety).
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata