Autor Wątek: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)  (Przeczytany 61379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 10, 2006, 05:03:55 pm »
O qrde :oops:  :oops:  :oops: . Mai folt. Sory. Oto kolejny dowód że sam nie wiem o czym piszę. :?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 10, 2007, 02:53:25 pm »
Tak zachwalane School Rumble. Może w kategorii "szkolnych komedii" jest to dzieło sztuki, ale nie potrafię tego docenić :) Nie ma co zwalać na GitS'ową fazę - nie dla mnie to anime i tyle (tak samo jak Azumanga). Gdzieś widziałem, że ktoś to do Goddessek porównywał, ale to całkiem inne serie.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 10, 2007, 02:57:17 pm »
popieram. parę odcinków owszem, coś tam w środku zabawnego obejrzałam, ale nadal uważam, żę niestety to strata czasu dla mnie ><
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 11, 2007, 06:18:33 am »
SR ? a mnie się podoba :p można się uśmiać... choćby z gupoty Tenmy...
no i nie wiem gdzie spotkałem tyle ładnie narysowanych dziewczyn w jednym anime...

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 11, 2007, 07:32:53 am »
Popieram. Według mnie SR to jedno z najlepszych anime wszechczasów, a wśród komedii króluje na pewno.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 11, 2007, 07:39:02 am »
Lepsze od Fumoffu! ? Przecież to też "typowa" komedia szkolna ;)

Offline nolifesking

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 11, 2007, 08:07:25 am »
w koncu masz głównego bohatera na avku to sie nie dziwie ;]


oj oj oj Fumoffu jest poza konkurencja :P ale cięzko mi porównywac FMP z SR, FMP nie jest tak do konca typową... chocby ze wzgeldu na saegare;p ... ale ....  tez sie przy tym usmiałem do łez ;p

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 11, 2007, 08:49:51 am »
Tak, bo w FMP był przynajmniej jeden facet do rzeczy, a nawet dwóch, a w SR tylko Karasuma trzymał klasę ><
Nie wiem, mnie jakoś nie śmieszy głupota. O ile "głupota" Sagary wynikała z jego doświadczenia życiowego, tak głupota bohaterów SR wynikała niestety z braku mózgu...

Fummofu jest o niebo lepsze, postacie genialnie parodiują siebie z "poważnej serii"... a może raczej nie parodiują tylko ukazują swoje prawdziwe ja? :P

SR Failed me. Tylko Tenma była słodka, taki chumik (tak, dobrze napisałam chumik! jak chomik, tylko bardziej no, słodki)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 11, 2007, 09:20:31 am »
Jeśli już mowa o komediach to nic lepszego niż Green Green nie wymyślono.
Trochę widziałem SR i takie średnio śmieszne to było.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 11, 2007, 10:45:58 am »
Cytat: "Szyszka"
Tak, bo w FMP był przynajmniej jeden facet do rzeczy, a nawet dwóch, a w SR tylko Karasuma trzymał klasę ><
Nie wiem, mnie jakoś nie śmieszy głupota. O ile "głupota" Sagary wynikała z jego doświadczenia życiowego, tak głupota bohaterów SR wynikała niestety z braku mózgu...

Fummofu jest o niebo lepsze, postacie genialnie parodiują siebie z "poważnej serii"... a może raczej nie parodiują tylko ukazują swoje prawdziwe ja? :P

SR Failed me.
NO U

Dużo rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale to że Karasuma trzymał klasę? Przecież to właśnie z niego był największy głupol  :lol:  :lol:  :lol: Całe towarzystwo, no cóż, dzieciarnia - pardon me: młodzież :D - w tym wieku kiedy to hormony zaczynają buzować, więc ich zachowanie średnio dziwi. Za to przynajmniej wszystkie postacie są mniej lub bardziej sympatyczne i śmieszne. Z wyjątkiem Karasumy właśnie - naszego super-aliena number one (boże, jak ja zdychałem ze śmiechu w ostatnim odcinku pierwszej serii) I pozwolę sobie zaryzykować tezę, że aby stwierdzić że Karasuma trzymał klasę to trzeba być conajmniej Tenmą, mój ty mały chumiczku ;)

Aaa tak po za tym to oczywiście się nie znacie :p School Rumble przeszedł test bojowy na sylwacie, skutecznie wygryzając wszelkie inne objawy życia towarzyskiego łącznie z jakimiś tekkenami, ddrami i innymi pierdółkami które tradycyjnie na tego typu masówce ludzie próbują uskuteczniać - zamiast tego wszyscy (no prawie) gapili się w ekran monitorka i w sylwka schoolrumbla oglądali póki starczyło odcinków, czujecie bluesa?
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 11, 2007, 11:11:49 am »
Shoot me, ale to mnie średnio śmieszyło, a ogólnie nudziło.

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 11, 2007, 12:06:11 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Lepsze od Fumoffu! ? Przecież to też "typowa" komedia szkolna Wink


Ze 100 razy. W Fumoffu zgoda, Sagara był fajną postacią, ale tylko on. Nikogo innego fajnego tam nie było. A w SR są niemal wyłącznie takie postacie.

Cytat: "Szyszka"
a w SR tylko Karasuma trzymał klasę


Sory, ale Karasuma to jedyna postać której po prostu nie lubię. Powiem więcej jest to najbardziej przeze mnie znienawidzona postać w świecie anime.

Cytat: "anfan"
Trochę widziałem SR i takie średnio śmieszne to było.


Trochę. Trzeba było całe obejrzeć. Ja zawsze oglądam serię do końca choćby mi się nie podobała. Onegai Twins na przykład. Nie lubiałem tego ale po obejrzeniu OAV-ki nawet mi się podoba.

Cytat: "Wilk Stepowy"
Shoot me, ale to mnie średnio śmieszyło, a ogólnie nudziło.


Sory Wilku, ale SR to parodia wszystkich bardziej znanych anime w tym również komedii. Jeżeli nie lubisz humoru z SR to w ogóle nie lubisz humoru z anime.

Offline Pokpoko

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 11, 2007, 12:21:14 pm »
Cytuj

Sory Wilku, ale SR to parodia wszystkich bardziej znanych anime w tym również komedii. Jeżeli nie lubisz humoru z SR to w ogóle nie lubisz humoru z anime.

 :lol:

a mnie tez SR jakoś nie ruszył. próbowałem przeczytać mangę-drętwa jak tygodniowy trup.
anime-po dwóch odcinkach chyba wysiadłem*dawno to było,nie pamietam dokładnie :roll: )

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 11, 2007, 12:28:21 pm »
Może i nie lubię, albo raczej nie lubię humoru w stylu Excel Saga, Azumanga czy SR. Za to bardzo mi się podobało FMP Fumoffu!, Pani Poni Dash (również parodia i do tego szkolna), Tenchi Muyo (ale debilki Mihoshi nie cierpię - nie wiem jak ona się do surva dostała) czy Magical Pokan (parodia). Mnie po prostu nie śmieszy ordynarna głupota. Jeszcze clumsy'owatość, niezdarność czy nieprzystosowanie (jak u Sagary) potrafi mnie śmieszyć, ale głupota, do tego prosto podana, już nie.

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 11, 2007, 12:41:43 pm »
SR jest bardziej podobne do Fumoffu niż do Excel Sagi, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Moje jest takie że lepszej komedii niż SR po prostu nie ma.

 

anything