trawa

Autor Wątek: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)  (Przeczytany 60731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 29, 2007, 10:42:40 am »
A ja tak bardzo uwierzyłem w realność pierwszego odcinka, że jeszcze do piątego wierzyłem, że Mikuru jest kelnerką bojową a Nagato jest zła :).
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Kainti

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 29, 2007, 11:26:55 am »
Jezeli dobrze pamietam to pierwszy odcinek Haruhi to byl najsmieszniejszy odcinek anime wogole jaki ogladlem (a ogladalem chyba z 6 razy, trzy razy sam, dwa razy z bratem, raz z kolega, no i potem jeszcze w noweli czytalem i efekt byl niewiele mniejszy ;) ).

Offline Slipin'Dragon

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 31, 2007, 03:22:26 pm »
pewnie wielu mnie zje za to stanowisko ale po obejrzeniu kilku odcinkow DB wiedzialam że nie polubimy sie z tą anime ale mangi nie widziałam (wiec moze tu pies pogrzebany lezy)
rauuu...

Offline Piroko

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 31, 2007, 03:48:06 pm »
Ja też nie przepadam za DB i dla mnie manga ( nie czytałam całej) nie była lepsza od anime ( oglądałam tylko 5 odcinków).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 14, 2007, 04:37:14 pm »
Sakura Taisen: New York NY.

Ledwo pierwszy epek wytrzymałem i już miałem ochotę wylać na to anime kubeł jadu ;) Nie wiem jak poprzednie części Sakura Wars, ale ta jest tragiczna.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 14, 2007, 08:41:52 pm »
Zabrałam się za oglądanie Claymore ze względu na moją ogromną sympatię dla wersji mangowej. I mam coraz większe trudności, żeby na nim wysiedzieć. Raz, że nie odpowiada mi graficznie (zdecydowanie wolę kreskę w mandze), dwa, że zmiany wprowadzone w serialu (poza jedną) wcale nie wyszły mu na dobre. Może w momencie pojawienia się innych Claymorek, zwłaszcza mojej idolki Theresy, będzie mi się oglądało nieco lepiej. Ale jeśli ledwo przetrwam odcinki z nią to będzie znak, że należy darować sobie resztę serii i oddać się ponownej lekturze komiksu.

Offline Dagu

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 07, 2009, 11:40:51 pm »
Do dzisiaj nie jestem w stanie przebrnąć "Księżniczki Mononoke". Nie wiem, dlaczego.




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 07, 2009, 11:44:21 pm »
Do dzisiaj nie jestem w stanie przebrnąć "Księżniczki Mononoke". Nie wiem, dlaczego.
Spróbuj z oryginalnym językiem. Anime było fajne choć wychwalać jak niektórzy go nie będę.


Offline Zeromus

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 08, 2009, 09:34:01 am »
dwa, że zmiany wprowadzone w serialu (poza jedną) wcale nie wyszły mu na dobre
Nazwijmy to po imieniu.Zmiany, w stosunku do mangi,wyszły anime fatalnie.Najgorsze są ostatnie odcinki które po prostu nie nadają się do oglądania.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 08, 2009, 09:31:43 pm »
Cytuj
Do dzisiaj nie jestem w stanie przebrnąć "Księżniczki Mononoke". Nie wiem, dlaczego.
Ja też. :neutral:

Offline Zeromus

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 10, 2009, 10:45:55 am »
Nie dałem rady obejrzeć Lucky Star.Wysiadłem w połowie 6 odcinka.Zawsze uważałem fabułę za bardzo ważny element a to anime po prostu jej nie posiada.Nie będę twierdził ze to złe anime, bo nie jest złe,ale po prostu nie w moim stylu.Jak dla mnie jakaś fabuła musi po prostu być i tyle.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ganossa

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 10, 2009, 11:35:15 am »
Anfan obłoży mnie za to ekskomuniką ale są dwie serie po których spodziewałem się czegoś fajnego a jedna zabiła mnie sztampowością, głupkowatym humorem i schematami a w drugiej absolutnie nie złapałem klimatu a głównego bohatera uważam za strasznego palanta i męczyłem się z odpalaniem każdego następnego odcinka. Mówię tu, w kolejności opisywania, o They Are My Noble Masters i Fate Stay Night.
Pierwszą zmęczyłem do połowy a drugą gdzieś w 2/3.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 10, 2009, 11:46:32 am »
a w drugiej absolutnie nie złapałem klimatu a głównego bohatera uważam za strasznego palanta i męczyłem się z odpalaniem  Fate Stay Night.

Widocznie trzeba już takie coś lubić.

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 10, 2009, 12:00:22 pm »
Anfan obłoży mnie za to ekskomuniką ale są dwie serie po których spodziewałem się czegoś fajnego a jedna zabiła mnie sztampowością, głupkowatym humorem i schematami a w drugiej absolutnie nie złapałem klimatu a głównego bohatera uważam za strasznego palanta i męczyłem się z odpalaniem każdego następnego odcinka. Mówię tu, w kolejności opisywania, o They Are My Noble Masters i Fate Stay Night.
Pierwszą zmęczyłem do połowy a drugą gdzieś w 2/3.
W połowie ci wybaczę gdyż They Are My Noble Masters jako całość mnie zawiodło choć zapowiadało się świetnie.
Co do Fate Stay Night to faktycznie jakieś bzdury wypisujesz gdyż główny bohater starał się jak mógł i nie był bezużyteczny, a co więcej posiadał w sobie ogromną moc więc biorąc to pod uwagę nie sposób go nie lubić.
Jeśli nie lubisz dobrych walk i muzyki to faktycznie fate stay night nie dla ciebie.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 10, 2009, 01:02:22 pm »
Nie dałem rady obejrzeć Lucky Star.
Ja nie dobrnołem do 2giego. Ale może kiedyś jeszcze będę próbował. Może.

Anfan obłoży mnie za to ekskomuniką...
Tu nie Anfan ekskomunikuje. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)