Autor Wątek: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)  (Przeczytany 61362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 23, 2010, 01:13:26 pm »
Shigurui - Nie moje klimaty. Wiele osób zachwalała ten tytuł tak samo jak Basilisk, a ja głupi dałem się nabrać. Po 4 odcinkach prawie zanudziłem się na śmierć.
Dla mnie fantastyczne. Stawiam je na równi z Tsuiokuhen i The Hakkenden.
Super klimat i animacja.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 23, 2010, 02:40:26 pm »
Shigurui - Nie moje klimaty. Wiele osób zachwalała ten tytuł tak samo jak Basilisk,
Jak się spodziewałeś po Shigurui czegoś podobnego do Basiliska to się nie dziwię, że nie podeszło. Poza umiejscowieniem akcji w feudalnej Japonii oba tytuły nie mają zbyt wiele ze sobą wspólnego.

Offline Dagu

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 23, 2010, 08:23:39 pm »
Puni Puni Poemi - 2 epy, ja nawet jednego nie skończyłam :P
Więcej grzechów nie pamiętam, animców niedokończonych z lenistwa nie liczę.




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 29, 2011, 12:34:51 am »
Przykro mi to pisać, ale były takie anime przez które nie mogłem przebrnąć.  :sad:

Co prawda to zaledwie kilkanaście na setki obejrzanych no, ale jednak. Mimo wszystko starałem się je przynajmniej przejrzeć (czyli przewijać) żeby potem mieć jakieś rozeznanie bo wiadomo, że jak się nie zna anime to nie ma o czym pisać.

Oczywiście anime, które przewijałem/przeglądałem mają automatycznie ocenę 1/10 gdyż bardzo mnie zniechęcały do oglądania (oczywiście głównie z powodu postaci). Zapewne mógłbym z kilkadziesiąt anime przerwać w trakcie oglądania, ale jednak za wszelką cenę (choć chwilami naprawdę ciężko) oglądam do końca.

Poniżej gnioty:

- H2O
- Rental Magica
- Amaenaide yo
- Amaenaide yo!! Katsu!!
- Hayate no Gotoku!
- Hayate no Gotoku!!
- Kobato
- Kaichou wa Maid-sama!
- Kin`iro no Chord: Primo Passo
- Ouran High School Host Club
- Pumpkin Scissors
- Nogizaka Haruka no Himitsu
- Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza
- Seto no Hanayome
- Rurouni Kenshin - seria TV
- Wagaya no Oinari-sama
- Tonagura
- Golden Boy
- Baka to Test to Shoukanjuu
- Zettai Karen Children
- Chokotto Sister
- Working!!
- Kimi ni Todoke
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 01:13:51 am wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 29, 2011, 08:42:13 am »
Przykro mi to pisać, ale były takie anime przez które nie mogłem przebrnąć.  :sad:

Co prawda to zaledwie kilkanaście na setki obejrzanych no, ale jednak. Mimo wszystko starałem się je przynajmniej przejrzeć (czyli przewijać) żeby potem mieć jakieś rozeznanie bo wiadomo, że jak się nie zna anime to nie ma o czym pisać.

Oczywiście anime, które przewijałem/przeglądałem mają automatycznie ocenę 1/10 gdyż bardzo mnie zniechęcały do oglądania (oczywiście głównie z powodu postaci). Zapewne mógłbym z kilkadziesiąt anime przerwać w trakcie oglądania, ale jednak za wszelką cenę (choć chwilami naprawdę ciężko) oglądam do końca.

Poniżej gnioty:

- H2O
- Rental Magica
- Amaenaide yo
- Amaenaide yo!! Katsu!!
- Hayate no Gotoku!
- Hayate no Gotoku!!
- Kobato
- Kaichou wa Maid-sama!
- Kin`iro no Chord: Primo Passo
- Ouran High School Host Club
- Pumpkin Scissors
- Nogizaka Haruka no Himitsu
- Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza
- Seto no Hanayome
- Rurouni Kenshin - seria TV
- Wagaya no Oinari-sama
- Tonagura
- Golden Boy
- Baka to Test to Shoukanjuu
- Zettai Karen Children
- Chokotto Sister
- Working!!
- Kimi ni Todoke
Z tych co wypisałem to obejrzałem -
- Amaenaide yo
- Amaenaide yo!! Katsu!!
- Nogizaka Haruka no Himitsu
- Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza
- Golden Boy *********,5/10
Te pierwsze dwa to cienkie przyznam ale udało mi się obejrzeć; następne dwa takie średnia nawet się dobrze oglądało ale nie polecił bym nikomu.
A golden boy to świetna komedia, którą chciało by się zapomnieć i obejrzeć jeszcze raz. ;)

Offline Ganossa

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 29, 2011, 09:24:10 am »
Anime Golden Boy jest świetne, nie mówiąc już o mandze, która jest w moim top best komiksów.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 29, 2011, 02:00:36 pm »
Ja ostatnio odpadłem przy Munto, Ouran Host Club i pierwszych 5 minutach 30-sai no Hoken Taiiku

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 29, 2011, 04:38:43 pm »
A golden boy to świetna komedia, którą chciało by się zapomnieć i obejrzeć jeszcze raz. ;)
Wiadomo, że nie każdy to samo lubi ;) Jednak napiszę co mi się nie podobało w tym anime.

Poniżej trochę zdjęć. Mnie coś takiego bardzo zniechęca do oglądania.
A poza tym anime było strasznie bajkowe (nierealistyczne). Główny bohater jakiś nieśmiertelny był. Tak mocno został pobity, a okazało się że miał tylko niewielkie obrażenia i również te skoki rowerem... Zwykła bajeczka.

A jeśli chodzi o dziewczyny w tym anime to podobała mi się tylko ta w drugim odcinku. Była bardzo ładna. A dużo fanserwisu pokazali niestety z tą brzydką w 5 odcinku zamiast z tą najładniejszą.

Poniższe obrazki pokazują to czego nienawidzę w anime czyli brzydactwa, które w Golden Boy łamało wszelkie granice.








Offline Zeromus

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 29, 2011, 06:48:20 pm »
Ja od dłuższego czasu nie daje rady obejrzeć żadnego shounena.D.Gray-man,Fairy tail,Strongest disciple Kenichi,Index 2,  wszystko to poszło do dropu po kilku odcinkach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 06:58:12 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 29, 2011, 07:08:57 pm »
Widzę, że ja to niewiele anime nie mogłem obejrzeć w porównaniu z innymi.

Co do Index 2 to również ocenił bym je jako słabe choć nie nudziło aż tak bardzo żeby nie obejrzeć do końca.

Jednak D-Gray Man bardzo mi się podobało i wciągnęło niesamowicie od początku do końca (uważam to anime za jedno z najdoskonalszych mimo, że ma 103 odcinki). Te wszystkie smutne historie ludzi, których Akumy zabiły albo sami się w nie zamienili (a wtedy już nie ma dla nich ratunku) powodowały, że anime jak dla mnie oglądało się przyjemnie (nawet do tej pory dobrze pamiętam niektóre odcinki jak chociażby ta wzruszająca historia o dwóch dziewczynach w wiosce, które zostały uznane za czarownice).

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 29, 2011, 07:44:32 pm »
@Zeromus
Jakbyś podał listę tytułów, które widziałeś na pewno mógłbym coś polecić. Desert Punk, Hunter x Hunter, Get Backers, Yuu Yuu Hakusho to takie trochę mniej popularne, ale świetne shouneny. Poza tym są jeszcze Gintama i Detektyw Conan, ale są to specyficzne serie jak na shouneny. Z tych shounenów co rzuciłeś też rzuciłem wszystkie (bo były zwyczajnie kiepskie) za wyjątkiem Indexa, do którego nie podchodziłem nawet.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Jackal

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 29, 2011, 11:58:44 pm »
@Zeromus Powiem szczerze, że żadnego nie oglądałem z tych co podałeś, ale do gray mana i faira pokładam nadzieje. Szczególnie w gray man.

Co do samego HxH to jest naprawdę niezłe szczególnie gdy wchodzi nowy opening około 51 odcinek jest genialne.  A do tego momentu ogląda bo się ogląda.

Offline Shirosama

Odp: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:44:31 am »
Aktualizacja największych gniotów jakie widziałem. To prawdopodobnie większość, ale na pewno nie wszystkie.

Za słabe uważam głównie niektóre ecchi/haremówki (koszmarnie głupie i irytujące), jak również część shoujo i komedii (głównie parodii). Oczywiście z innych gatunków również takie są. Poniżej trochę przykładów:

1. Isekai no Seikishi Monogatari (3/10)
2. Seto no Hanayome (1/10)
3. H2O (1/10)
4. Rental Magica (2/10)
5. Amaenaide yo (0/10)
6. Hayate no Gotoku (2/10)
7. Kobato (2/10)
8. Kaichou wa Maid-sama! (1/10)
9. Kin`iro no Chord: Primo Passo (2/10)
10. Pumpkin Scissors (3.5/10)
11. Nogizaka Haruka no Himitsu (1/10)
12. Wagaya no Oinari-sama (2/10)
13. Tonagura (1/10)
14. Golden Boy (3/10)
15. Baka to Test to Shoukanjuu (1/10)
16. Zettai Karen Children (2/10)
17. Chokotto Sister (1/10)
18. Working!! (1/10)
19. Kimi ni Todoke - 3/10
20. Tears to Tiara (1/10)
21. Kamisama no Memo-chou (2/10)
22. Oretachi ni Tsubasa wa Nai (1/10)
23. Blood-C TV (3/10)
24. Hanasaku Iroha (2/10)
25. Gosick (2/10)
26. Jigoku Shoujo (II i III sezon) - (3/10)
27. Legend of the Legendary Heroes - (3/10)
28. Pandora Hearts (3/10)
29. Sora no Otoshimono (2/10), a II sezon (3/10)
30. Vandread 3/10
31. Erementar Gerad (3/10)
32. Infinite Stratos (3/10)

Stanowcza większość anime (80-90 procent) jest przeze mnie oceniana wyżej niż 5/10, czyli powyżej przeciętnej.


 

anything