trawa

Autor Wątek: Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)  (Przeczytany 61393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 11, 2007, 12:49:55 pm »
Ale zdążyłeś wyjść z konkluzją, że w ogóle nie lubię humoru w anime :p

Ja nikomu nie zabraniam lubić SR; mówię tylko, że sam tego nie lubię, i raczej nie polubię.

Offline Krova

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 11, 2007, 01:03:08 pm »
Cytat: "Wilk"
Może i nie lubię, albo raczej nie lubię humoru w stylu Excel Saga, Azumanga czy SR


 Excel Saga - odpadłem po 5ciu ep, za głupie.

 Azumanga - boooże, walczyłem 12 epizodów aż ostatecznie wymiękłem. Prawie każdy gag był przewidywalny i taki...przedłużooonyyyy

 School Rumble - bwhahahaha  :lol: Tam każdy gag był taki.... no, pojawiał się nagle, zaskakiwał i powodował wybuch śmiechu. Taki humor lubię - nie ma czegoś w stylu "oho, zaraz będzie żarcik" tylko oglądam oglądam i nagle zonk leżę na ziemi (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 11, 2007, 01:17:15 pm »
Cytat: "Krova"
Azumanga - boooże, walczyłem 12 epizodów aż ostatecznie wymiękłem. Prawie każdy gag był przewidywalny i taki...przedłużooonyyyy


Zabrzmiało jak wypowiedź małego dziecka przed TV- coś się musi dziać i szybko zmieniać bo jeśli się przedłuży o sekundę czy dwie to dziecko nie zwraca na to uwagi i już zajmuje się czymś innym.

Analogii do ADHD nie będę tu już wytaczał.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 11, 2007, 01:26:04 pm »
Bere, daruj sobie, bo się zaczynasz robić przewidywalny.

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 11, 2007, 01:34:10 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Ale zdążyłeś wyjść z konkluzją, że w ogóle nie lubię humoru w anime :p


Wcale nie. Po prostu wyszłem z założenia że jeżeli ktoś nie lubi komedii w której są wszystkie typowe cechy humoru anime, to raczej nie lubi humoru w anime. Widać są wyjątki ;)

Cytat: "Wilk Stepowy"
Ja nikomu nie zabraniam lubić SR; mówię tylko, że sam tego nie lubię, i raczej nie polubię.


A że się tak zapytam. Ile epów obejrzałeś??

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 11, 2007, 01:38:08 pm »
5 pierwszych. Śmiałem się od czasu do czasu (niestety humor przewidywalny bardzo, postacie tak samo), ale znudziło mnie strasznie tak, że 6 epek uznałem za stratę czasu.

Offline Skrzydlaty

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 11, 2007, 01:50:39 pm »
Hyhy, GTO. Oglądałem sobie po jednym odcinku dziennie, dotarłem do 26 i w końcu wymiękłem. Nie żeby było złe, momentami oglądało się całkiem przyjemnie. Po prostu zaczęło nużyć. Ale że zaliczyć trzeba do końca, choć sam nie wiem po co, to pewnie niedługo dokończę.

Offline Krova

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 11, 2007, 01:51:53 pm »
Cytat: "Beregond"
Cytat: "Krova"
Azumanga - boooże, walczyłem 12 epizodów aż ostatecznie wymiękłem. Prawie każdy gag był przewidywalny i taki...przedłużooonyyyy


Zabrzmiało jak wypowiedź małego dziecka przed TV- coś się musi dziać i szybko zmieniać bo jeśli się przedłuży o sekundę czy dwie to dziecko nie zwraca na to uwagi i już zajmuje się czymś innym.


Zabrzmiało jak wypowiedź mainstreamowego emo  :p


 Nie wiem, mnie dwie dziewczynki rzucające sobie przez trzydzieści sekund piłkę na głowę średnio bawiły.
 I jakoś nie lubię stylu super-deformed, którego w Azumandze było pełno.
 No właśnie, kreska mi się nie podobała. Baardzo uproszczona. A w SR kreska ładniutka (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Col. Frost

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 11, 2007, 02:26:10 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
5 pierwszych. Śmiałem się od czasu do czasu (niestety humor przewidywalny bardzo, postacie tak samo), ale znudziło mnie strasznie tak, że 6 epek uznałem za stratę czasu.


Ja się nauczyłem że rzadko pierwsze 6 epów jest tymi najciekawszymi. Zawsze trzeba przez nie przebrnąć żeby akcja się rozwinęła.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 11, 2007, 02:32:01 pm »
A ja się nauczyłem, że jak pierwsze epki mnie nie ciekawią, to reszta również nie będzie mnie ciekawić. Chyba że w SR postacie zmądrzeją, humor nie będzie bazował na głupocie i będzie mniej przewidywalny. Jeśli tak to siadam i oglądam dalej.

Offline steelie

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 11, 2007, 02:45:55 pm »
W SR podobał mi się jeden gag - jak na lekcji uczniowie musieli rysować swoich partnerów i Tenma była z tym klocem. Reszta była strasznie nudna, dałem więc sobie spokój po 6 odcinkach.
Poza tym to w SR była masa SD.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 11, 2007, 03:00:03 pm »
Cytat: "steelie"
W SR podobał mi się jeden gag - jak na lekcji uczniowie musieli rysować swoich partnerów i Tenma była z tym klocem. Reszta była strasznie nudna, dałem więc sobie spokój po 6 odcinkach.
Poza tym to w SR była masa SD.


true, true. SDka ze SR nawet postnęłam na imageboardzie.

Humor w Azu przewidywalny? naprawdę da się przewidzieć puentę z hemoroidami?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Krova

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 11, 2007, 03:05:32 pm »
Cytuj
Humor w Azu przewidywalny?


 Nieeee, wcale się nie spodziewałem, że ten kot po raz 30 ugryzie Sakaki w rękę -.-


 Swoją drogą to dziwne - zawsze komuś podoba się ALBO SR, ALBO Azumanga  :o
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 11, 2007, 03:15:05 pm »
Albo ani jedno, ani drugie (cześć, Wilku!)
Ale Wilk to przecież zły i ponury człowiek, ogląda tylko jakieś mroczne cyberpanki zamiast komedii ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Anime przez ktore nie mogliscie przebrnac :-)
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 11, 2007, 03:26:51 pm »
nieee, wcale sie nie spodziewałam, że Karasuma powie "curry", nie, wcale się nie spodziewałam, że ten łysol w berecie powie piętnaście razy "Tenma-chan" i zacznie zapuszczać brodę, którą ktoś mu obetnie. I wcale się nie spodziewłam, zę ktoś kogoś zacznie łapać za biust, by określić D-kappu.

Motyw z gryzieniem w Azu był taki sam, jak "You stupid woman" w "allo allo". Ten sam humor, moim zdaniem, podczas gdy SR przypomina raczej Bajer w Bel Air czy jakoś tam.

Matko, ale spamujemy ><

wracam do tematu: Nigt head Genesis. Połowa odcinka to recap z poprzedniego. Było by całkiem jeszcze znośne, gdyby nie to, że to był DRUGI odcinek.
Poza tym powiedzcie mi, jaka jest szansa, że dwóch facetów obrarzonych psionicznymi mocami wlezie do baru na środku zadupia Japonii, akurat w momencie kiedy
a)znajduje sie tam facet wyjątkowo "antypsioniczny",
b)leci akurat w TV program "psioniczny"
c)wszyscy nagle zaczynają żywo się tym tematem interesować?

jak dla mnie zbyt mała, zeby się dobrze przy tym bawić. Poza tym brzydka kreska.

Tak zupełnie na marginesie - stwierdzenie że "po połowie serii zaczyna być całkiem fajne" to jest jedna z głupszych rzeczy i strasznie mnie wkurza >< to tak jakby powiedzieć - musisz zjeść najpierw pięć talerzy przesolonego szpinaku, to przypalona brukselka zacznie być naprawdę dobra.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything