Autor Wątek: Mordheim w Krakowie  (Przeczytany 26241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 27, 2004, 06:52:03 pm »
To jak panowie o której jutro? wiem że Seba będzie ktoś jeszcze?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Wercyngetoryks

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 03, 2004, 04:10:47 pm »
Jak jest ktoś chętny to we czwartek (tak wstepnie), ja i Misio gramy mini sparing w Bardzie. Jak ktoś jest chętny to wpadnijcie, bo zapewne starczy nam czasu na więcej niz jedna gre :)  

Konkretna godzina blizej czwartku ;)  Waaaaagh!! :bite:

Offline Herudaio

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 03, 2004, 06:07:45 pm »
A nie lepiej w środe lub w piątek? (Wtedy bym wpadł :|)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 03, 2004, 08:36:25 pm »
Ustalcie cos to ja się do was dostosuję i pokaże gdzie raki zimują..
A ty Heruldaio zmieniłeś już wreście swoja rozpaczliwą bandę  :P
Kamil. (miszczu)

Offline Herudaio

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 03, 2004, 08:56:24 pm »
Rozpaczliwa była, ale jak nią grałem na początku, a jeśli w piątek gramy to zobaczysz moje nowe dziecko (z głową misia i innych kislevickich plewów przytroczoną do pasa)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Wercyngetoryks

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2004, 07:56:31 pm »
Dobra, to piatek o 15.00 gramy w Bardzie!!!
Rozłożymy sobie ze dwa blaciki i spoko możemy grać w 4 osoby na raz, a później zmiana :)

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 04, 2004, 08:28:58 pm »
Superr!!!
Juz jesteście trupami..
I wielka prośba do Misia aby wzioł ze sobą Kislev... Ja jeszcze mojego nie mam zkompletowanego!!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2004, 09:48:14 pm »
Jak bozia pozwoli to tez się w ten piatek do was tam wprowadzę na bijatykę... nie wiem tylko czy moja Pannica będzie miała dla mnie czas, czy nie... to zalezy od jej zajęć na studiach... gdybym wykombinował troszkę czasu to mógłbym skopac któremuś z was dupsko...tylko nie wiem, czy siostrami sigmara, czy undeadami... :P... no ale dośc przechwałek...mam nadzieje, że wyrobię na piątek...
Pozdro chłopaki...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 14, 2004, 11:05:08 pm »
zamknęli mi temacik o kobietach i Mordheim... więc tutaj się wypowiem nt. Mordheim w Kraku.. i kobiet... które minionego dnia pokonały swoich chopów :) -> SoS&Skaven Clan Eshin vs Dwarfs&Undeads...

Siostrzyczek najwięcej przeżyło... Skavenki szybko musiały zdawać routa (i to dość szybko na 6 bo jeden niedobry Undead dobrał się do dowódcy Skaveńskiego)... ale jakoś im się udawało ;)
Pierwsi stchórzyli Undeadzi... a potem... ku wielkiemu zdziwieniu ogółu... uciekły... Krasnalki! :)
)

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 15, 2004, 03:40:02 pm »
Nie ma bata na Baby..
Ale tylko poczekajcie niech tylko kislev ruszy do podbojów to odrazu odwaga szczurom spadnie do minimum..

Misiu pogromca RaT ogrów. :)
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 15, 2004, 08:09:36 pm »
Chyba była mowa o trzymaniu się tematów i pisaniu postów bez sensu, a temat został zamknięty nie bez powodu.

Offline Demence

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 15, 2004, 08:22:35 pm »
temat był Mordheim w Krakowie więc napisałam o Mordheimie w Krakowie i jest to trzymanie się tematu. Ja w tym nie widzę żadnego offtopica.
)

Offline drachenfeles

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 15, 2004, 08:53:21 pm »
Bo widzisz forum nie służy pogawędkom towarzyskim na temat mordheim (przynejmniej nie ten temat) tylko umawianiu się na bitwy na przykład.

Offline Nazroth

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 15, 2004, 09:43:50 pm »
Drach ma rację w 100% to nie jest temat na pogawędki!! tamten juz dawno został zamknięty a za pruby jego kontynuowania poniesiecie odpowiedzialność :wall:  :lol:  idiotyzm- jednym słowem, nie możesz tu Demence pisać offtopic...a na topicu tez nie mogłaś!! i koniec - nie wolno nam gadać!! forum nie jest do gawendingu!!;]...

Misio proponuję na th założyc forum - najwyższy już czas...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 15, 2004, 10:24:25 pm »
no cóż...  w końcu forum nie służy do pogawędek... ani ten topic do pisania o Mordheim w Krakowie... pod jakąkolwiek postacią...

niech będzie... kłócić się z moderatorem nie będę...

 :lol:
)