trawa

Autor Wątek: Mordheim w Krakowie  (Przeczytany 26221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 20, 2006, 12:44:26 am »
Gra ktoś dzisiaj (poniedziałek) w Mordke? zacząłem ferie i z chęcią bym zagrał, mam czas przez praktycznie cały tydzień
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MiSiO

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 20, 2006, 06:03:48 pm »
dam ci znać czy będę miał chwilkę w tym tyg... zagram chętnie.

Offline Wercyngetoryks

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:39:59 am »
Witam! Robi ktoś jakiś turniej Mordki w Kraku w okolicach ferii??? Tak fajnie się złożyły ferie w małopolsce, od 20 czy jakoś tak, a sesja dopiero w lutym. 8)  To jak zabieramy sie, ja jak coś moge pomóc, tylko jedyny lokal to Bard, bo transport blatów to porażka:/ Czekam na jakiś odzew, bo pasuje skrzyknąc towarzystwo i coś pograć ;)

Offline gumol

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:00:32 pm »
Ferie są od 13. Też mam ochote na gre.

Chce ktoś zmieżyć się jutro (sobota) z moimi zielonymi ?
uba (WKW)

Turniej jest jak bombonierka - nigdy nie wiesz na co trafisz.

Big -> Bigger -> Big'un

Offline Wercyngetoryks

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 23, 2007, 09:31:45 am »
Tak czytam ten temacik naszych dalszych sąsiadów, z prowincji zwanej Warszawą hehe, i żałuje, że u nas nie ma takiego miejsca. Strych się wypiął na nas, jedynymi miejscami są czyjeś mieszkania, ale to kameralna spotkanka raczej. No i oczywiście nasz wspaniały  Bard, ale tam zawsze są tłumy ludzi, i przyjemność z gry jest znikoma.

Ciekaw jestem, czy w Krakowie zebrałaby się jakaś sensowna grupka graczy, której marzy się jakieś zaciszne miejsce, gdzie można byłoby się spotkać, pograć, pogadać itd.? Oczywiście systemem przewodnim byłoby Mordheim, ale nie ma sensu się ograniczać;)

Mam na oku 2 MDK, i jedną luźną salke, ten pomysł z Miśkiem już nie raz obgadywaliśmy. No ale szkoda zachodu jeśli wpadałyby tam 2 osoby:P Jak są chętni to pisać na priv, i jestem skłonny zając się organizacją takiego lokum;)

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Krakowie
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 23, 2007, 09:51:59 am »
Ja swego czasu miałem obiecana sale plastyczna w mdk. Było to jakis rok temu. Umówiłem sie z derektore ze jesli tylko bede chciał to mi ja odstapi. I chyba na cele naszej mini kampani do tego bede zmierzał zeby tam własnie grać :)
Kamil. (miszczu)