Autor Wątek: "Popaplajmy" o "Produkcie"  (Przeczytany 61912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 07, 2004, 11:49:44 am »
Dodam jeszcze, że Mirowski nie oszczędzał komiksu swojego redakcyjnego kolegi - Łukasza Chmielewskiego(Dogmat dostał 60%). I to jest fajne. Nie ma kolesiowego głaskania się po główkach.

Anonymous

  • Gość
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 07, 2004, 12:09:24 pm »
Cytat: "Tenaka Kan"
Dodam jeszcze, że Mirowski nie oszczędzał komiksu swojego redakcyjnego kolegi - Łukasza Chmielewskiego(Dogmat dostał 60%). I to jest fajne. Nie ma kolesiowego głaskania się po główkach.


60% dosc duzo zwazywszy na jakosc D

Offline Kurczaczek

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 07, 2004, 02:36:58 pm »
Bardzo fajny P- juz dawno nie bylo tak dobrego. Swietny odcinek Et&P, no i ładna okładka (szkoda, ze rozdzielczosc sie skopala). Fajnie, ze jest Osiedle znowu.
...

Offline Jaszcząb

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 07, 2004, 04:41:52 pm »
Cytat: "karol_konw"


60% dosc duzo zwazywszy na jakosc D


W samej recenzji tych 60 % nie czuć. Mało jest pochlebnych słów. Recenzent dał te 60 % raczej na zachętę.

Offline Gashu

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 07, 2004, 07:39:26 pm »
bardzi dobry numer - fajne epizody osiedla, et&p i oczywiscie genialny czlowiek-parowka
publicystyka - dziwia mnie opinie recenzenta, gdy taki dogmat dostaje 60%, natomiast ostatni "skorpion" znajduje sie na czarnej-liscie (or smth), ale takie jego (recenzenta) prawo...
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 07, 2004, 09:24:08 pm »
Bardzo dobry numer ( Os swietny,a E,TiP rzadza na calej linii.nawet likwidator mnie nie odrzucil-czary?). niestety wciaz malo publicystyki

Offline Tomk_eR

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 07, 2004, 11:37:41 pm »
hmm. ja trochę nie w temat, bo bardziej ogólnie o Produkcie... i za to sory very i mea culpa :wall:

Osiedle Swoboda jest dla mnie oki doki, Gangsta miała charyzmę ale zaczęła ściekać z płotu wraz z kolejnymi pozabawowymi pawiami (wg mnie i bez obrazy). Na inne rzeczy jestem chyba za stary (he;) a do innych pewnie jeszcze nie dorosłem (hehe;)

Nurtuje mnie natomiast kwestyjka innego rodzaju. Mam sporę grono znajomych komixiarzy w różnym wieku i różnych przekonań, ale prawie wszyscy (90 i 1/25%;) zauważamy pewną tendencyję ogólną...  
otóż (nie tylko produkt) najeżdża się na tzw. katoli, xięży czy innych chrześcijan, bez ogródek, z góry na dół itd. Jednak czasem też bez sensu.
Od razu powiem że jesteśmy komixiarzami punkowo-rockowymi, kolcami zwróconymi w stronę nudy, żenady, politycznej poprawności, szitowej jedności umysłów itd.

Kto mi wyjaśni dlaczego większość facetów z jajami śmieje się z rzeczy które zbyt łatwo wyśmiać bo taka jest politikal korekta?

Dla nas dymny zaciąg jest oki doki, butelkowa inhalacja git na maxa, ale nie kumamy rego robienia zadymy w stylu goovnianego peerelu. Przecież te same teksty czytaliśmy już w raportach poprzedniego reżimu, te same dymki pojawiały się nad głowami skompromitowanej elyty, więc jak to się dzieje (i na huk?) że młodzi gniewni idąc na łatwiznę sikają na rzeczy i osoby, które w cecepowskim totalitaryźmie pokazały sporą charyzmę...  :|

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Anonymous

  • Gość
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 08, 2004, 01:23:37 am »
ciekawa kwestia, rozmawialem ostatnio ze znajomym o tym, ze polskie kabarety wymierzyly ostrze satyry w kler, a w kanadzie i usa stand-up comedians tworza 90% swoich zartow na tematy obyczajowe; druga droga jest zdecydowanie bardziej ciekawa, pierwsza to tylko ciasne horyzonty

Offline Tomk_eR

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 12, 2004, 12:23:59 am »
hmm.. nie wiem jak jest z komikami w stanach, ale jeśli tak jak mówisz, to do Twojej wypowiedzi nic dodać nic ująć 2dope

ale co sądzą o tym młodzi wyjadacze Produktu ? napisze ktoś?

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Offline konradkonrad

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 12, 2004, 07:06:13 am »
Księża to jedno, starzy ludzie (babcie w moherach) drugie, dresiarze trzecie. Masa stereotypów w komiksach się panoszy, rzeczy zaznaczonych tylko szkicowo, odnoszących się do powszechnych, satyrycznych wyobrażeń chłopa, katolika czy kogoś tam jeszcze.

Też mnie to ciekawi i zastanawiam się czy to nie jest tak, że przynajmniej niektórzy autorzy po prostu upraszczają ze względu na komiks, w rzeczywistości mając trochę subtelniejsze poglądy. Ponoć na przykład Dąbrowski jest bardzo miłym, spokojnym facetem, który wielce ceni sobie Mikropolis.

Anonymous

  • Gość
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 12, 2004, 07:23:41 am »
Cytat: "konradkonrad"
Księża to jedno, starzy ludzie (babcie w moherach) drugie, dresiarze trzecie. Masa stereotypów w komiksach się panoszy

hue hue hue.

Offline Śledziu z P

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 12, 2004, 01:10:48 pm »
Tomk_er -
nie wiem,
czy to,
o czym ty tu
dotyczy P.
Jeno Dabrowski sie kwalifikuje. Nam to przeszlo cos kolo 5 numeru, jakies 3 lata temu. Od tego czasu wiele sie zmienilo.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)

Anonymous

  • Gość
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 12, 2004, 01:13:54 pm »
co ty <><, on tak ogólnie.
nie masz co robić w pradze tylko na foróm siedzieć?  :|

Offline Śledziu z P

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 12, 2004, 10:27:32 pm »
I'm back, baby.
Praga je sliczna.
Na wernisaz zaprosili samych starszych Czeczenow, srednia wieku nie spadala ponizej 70 l. Tzw. stala wernisazowa ekipa. Dla mnie blad, bo chcialem zobaczyc reakcje mlodych i sie nie zalapalem. Trza wracac bylo.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)

Anonymous

  • Gość
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 13, 2004, 07:23:10 am »
<>< przy okazji dzięx na recke rewolucji w p.

 

anything