Autor Wątek: "Popaplajmy" o "Produkcie"  (Przeczytany 60175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 06, 2003, 10:26:15 am »
Ma ktos juz nowego P?
...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 06, 2003, 11:48:57 am »
Jak zwykle: "bedzie w poniedzialek". Tylko nigdy nie napisza, w ktory. Dzis szukalem i jeszcze nie ma. Przynajmniej w Lodzi. Smiem podejrzewac, ze pojawi sie dopiero na WSK, ale moge sie oczywiscie mylic...

Offline freshmaker

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 06, 2003, 08:28:28 pm »
mam nowy produkt. przeczytalem historie o niedzwiedziu, ktora jest, lekko mowiac, kiepska. szkoda. publicystyka i recenzje tez jakies marne, ale za to komiks z wampirem i mumia niezly. zabieram sie za wilq-a.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 06, 2003, 09:53:34 pm »
u mnie nie ma.a jak stoi nowy komix bizona?pure costam?fresh!napisz cos!

Offline freshmaker

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 07, 2003, 04:39:11 pm »
nowy komiks bizona niezle kopie w dupsko!
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 07, 2003, 08:08:43 pm »
mam juz i rzeczywiscie bixzon niezle wysmazyl.wreszciew cos innego od pokolen.niezly tez Krl .reszty naz razie nie czytaelm

Offline Kurczaczek

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 08, 2003, 12:15:21 am »
Misio faktycznie troszke zawiódł.
KRL super.
Nowy komiks Bizona i Strachy na porządnym poziomie.
Stripage niespecjalny.
Bardzo fajna galeria produktywnych.
Mondo i Dab najlepsze jak dotąd.
Zakończenie Phantasmaty- wielki zawód.
Wilq- rulez.
Wujas i Zdzichu- niespecjalnie do mnie przemawia.
Ogólnie fajny produkt.
Shineara jeszcze nie czytałem, bo musze sobie przypomnieć poprzednie odcinki... ech ta skleroza.
...

Offline freshmaker

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 09, 2003, 11:47:43 am »
uwazam ze w produkcie lepiej sprawdzaja sie calosciowe historyjki, niz serie jak shinear czy furrun (?)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kurczaczek

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 09, 2003, 02:22:53 pm »
W sumie racja. Moze wskrzeszony P-Lux moglby byc dla długich historii w całości, a P zostawmy małym słodkim historyjkom.
...

Offline freshmaker

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 09, 2003, 07:29:08 pm »
jest to jakas opcja, ale z drugiej strony gdyby kazdy P lux byl innym komiksem moglby nie podpasowac publice. gdy serie sa w odcinakch kazdy ma cos dla siebie (chociaz mnie to np. denerwuje)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Abito_Galou

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 17, 2003, 06:32:13 am »
mam nowego P już od jakiegoś czasu i powiem tak: jeszcze nie jest dobrze, nie jest też  źle, jest średnio ale widać że P idzie w dobrym kierunku i powraca do swoich pięknych korzeni. Tak 3mać!
historie KaRoLa i Bizona powalają.
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline krytyk

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 25, 2003, 02:29:41 pm »
Produkt 2/2003
dobre lub choć może być
Jak zwykle rewelacyjny Shinear.Panowie Marian & Simson w dobrej formie. Poprosze o was jeszcze. Zróbcie tego wiecej! Jak bedzie to samodzielny album to kupie, a pewnie nie ja jeden.
Całkiem ciekawie zapowiadają się Śledziowe "Strachy".
"Niedźwiedz78" no cóż miałem duże nadzieje wiec nie dziwne ze nie jest to aż tak dobre jak bym chciał. Szkoda. Bardzo podobnie mysle o
Zdzichu &Wujasie. Nie doruwnuje on moim oczekiwaniom, niestety. Ale obie też rzeczy  dadza się przeczytać.
Zabawny jest kawałek Bizona "Pure hemp" i no z jakim gełebokim przesłaniem. Uwazajcie chłopkai żeby wam się nie pomyliło  :)
"Wilq" na swoim tradycyjnym poziomie. "Redator Szwedak" na kolana nie rzuca, ale przeczytac się ostatecznie da. "Stripage" o dziwo lepsze niż poprzednio. Dzieki Bogu i władzy ludowej!
kiepsko lub po prostu źle
Zakończenie "Phantasmy" jest poprostu tragiczne. "Człwowiek - Parówka" może szkoda że ta babacia go nie zjadła, nie meczyłby się biedaczek.
"Mondo i Dab" raczej słaby choć ni tak ja pozycje uprzednio wymienione.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 28, 2003, 05:31:58 pm »
A mnie w Produkcie najbardziej smieszy to ciagle "buchanie" i raczenie sie "zielem". Dziecinada. Ale mimo to jestem stalym czytelnikiem "Produktu", bo ukazuje sie tam sporo fajnych rzeczy, ot chocby Osiedle Swoboda, Wilq i Phantasmata, do ktorej musialem sie jednak dlugo przekonywac.

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 28, 2003, 08:14:58 pm »
Cytat: "Waltari"
A mnie w Produkcie najbardziej smieszy to ciagle "buchanie" i raczenie sie "zielem". Dziecinada. Ale mimo to jestem stalym czytelnikiem "Produktu", bo ukazuje sie tam sporo fajnych rzeczy, ot chocby Osiedle Swoboda, Wilq i Phantasmata, do ktorej musialem sie jednak dlugo przekonywac.
ciagle ziolo?troche tego bylo,ale czy az tyle?bez przesady.a co do szwedaka, to moze byc, ale caly czas klepany jest ten sam schemat i to jest nudne.w ogole komixy dabrowskiego sa cieniutkie rysunkowo i nudne scenariuszowo.jednym slowem:cienko.....

Offline konradkonrad

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 29, 2003, 08:51:54 pm »
Cytat: "Kurczaczek"

Dajmy na to taki Wilqu jest jednak rysowany dosyc prymitywnie- ma to swoj klimat- uwielbiam Wilqa- ale nie wyobrazam sonie komiksu z taka kreska ruszajacego na podbicie np. USA, a Shineara jak najbardziej. NIe lubisz ogranej kreski?


A ja jak najbardziej sobie wyobrażam, są tam kolesie którzy rysują trochę podobnie i robią karierę. Natomiast Shinear mi się nie podoba i wątpię aby mógł podbić Amerykanów. Oni mają dobrych rzemieślników całkiem sporo.

 

anything